• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w kamienicy Pabianice

(8)
  • Mieszkanie Pabianice
    Mieszkanie Pabianice

    Pabianice

    • 559 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż! Mieszkanie o powierzchni 130 m2 w kamienicy w centrum miasta. Położone na trzecim piętrze w kamienicy. Obecnie funkcjonuje jako dwa niezależne lokale: - pierwszy l...

  • Mieszkanie Pabianice, Zamkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Pabianice, Zamkowa

    Pabianice

    • 290 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 2 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta Sprzedaży Mieszkania w Pabianicach przy ulicy Zamkowej o powierzchni 108m2, zlokalizowanego w kamienicy na 1 piętrze. Cena ofertowa 290 000 złotych, sprawia, że jest to atr...

  • ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️
    1 / 14
    ⭐️ Mieszkanie jak DOM ⭐️ Własny Ogród 75 m2 ⭐️

    Pabianice

    • 259 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 6 189 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    FID Group
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 287 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 159 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 3 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Pabianice

    • 176 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 3 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty
    Mieszkanie/lokal na sprzedaż w kamienicy Łódź Bałuty

    Łódź

    • 190 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 319 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Tylko u nas. NOWA CENA. MIESZKANIE/LOKAL/BIURO/SALON Łódź Bałuty Na sprzedaż inwestycyjne mieszkanie pod wynajem? Lokal usługowy, salon kosmetyczny? A może Twoje nowe biuro? Sam...

  • Mieszkanie Łódź Polesie ul. al. 1 Maja

    Łódź » Polesie » ul. Al. 1 Maja

    • 680 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 6 869 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 99,65 m2 przy al. 1 Maja. Możliwość parkowania na terenie zamkniętym. Brama na pilota, domofon. Stan pr...

  • SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź
    1 / 16
    SPRZEDANE m2 na flipa, dla pary, studenta, na wynajem Łódź

    Łódź

    • 295 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    SPRZSEDANA kawalerka o pow.39m² – możliwość adaptacji na M3 – Centrum Łodzi! Na sprzedaż duża kawalerka o powierzchni ponad 39,27m2 m², położona w centrum Łodzi, w kamienicy na 2....

  • Wynajme pokój Pani
    1 / 4
    Wynajme pokój Pani

    Łódź

    • 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme 1pokój z 3 w kamienicy 3 piętrowej przy manu fakturze wszystkie wygody w pierwszym pokoju mieszka pani nie konfliktową pracująca cały dzień niema jej w domu niskie opłaty

  • Okazja !!! kawalerka w kamienicy - blisko UM

    Łódź

    • 199 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 9 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ---NIERUCHOMOŚĆ DOSTĘPNA TYLKO W VERANO ESTATE ---Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe studio o powierzchni 22,33 m², zlokalizowane w Łodzi przy Uniwersytecie Medycznym — idealne...

  • Sprzedam mikro kawalerke 14m2
    Sprzedam mikro kawalerke 14m2

    Łódź

    • 135 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 9 643 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mam do sprzedania mikro kawalerke ok 14m2, znajdującą się na drugim piętrze. Lewa oficyna. Brama zamykana na pilota. Klatka zamykana (Nowe przeszklone do połowy drzwi). Domofon. Da...

  • Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz
    1 / 11
    Polesie 2 pokojowe w prywatnej kamienicy 1 piętro gaz

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 778 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Polecam Państwu niewłasnościowe mieszkanie w kamienicy na Polesiu. Powierzchnia 45mkw, 2 pokoje, kuchnia,wc, przedpokój. Usytuowane na pierwszym pietrze w oficynie. Okna plastikow...

  • Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz
    1 / 4
    Kawalerka na Sprzedaz, 13 m2, Lodz

    Łódź

    • 89 000 zł cena
    • 13 m2 powierzchnia
    • 6 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Proszę skladac oferty na e-mail Mieszkanie na sprzedaż bezpośrednio w Lodzi, 13 m2, w kamienicy na 3-cim piętrze, pokój, kuchnia i łazienka, pokój z widokiem na ulice, na podłodze...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskiego
    1 / 4
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Śródmieście Śródmieście, Jana Kilińskieg...

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 4 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie z duszą położone na pierwszym piętrze zadbanej i wyremontowanej kamienicy w pobliżu skrzyżowania ulic Kilińskiego i Narutowicza. Mieszk...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa
    1 / 14
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Polesie, Ludwika Zamenhofa

    Łódź

    • 589 000 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 6 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy sześciopokojowe mieszkanie inwestycyjne położone na trzecim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Zamenhofa 17, w niewielkiej odległości od ul. Piotrkowskiej...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie, al. 1 Maja
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Polesie, Polesie, al. 1 Maja

    Łódź

    • 680 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronne i widne mieszkanie z balkonem w kamienicy na I piętrze o pow. 102,78 m2 w centrum miasta przy al. 1 Maja. Możliwość parkowania na terenie zamkniętym. Brama...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 7 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 41 m² – 1. piętro Do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 41 m², idealne dla pary lub singla. Układ pomieszczeń: -salon (kanapa/łóżko, stolik, kilka...

  • 107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda
    1 / 8
    107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda

    Łódź

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ***** Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w soboty i n...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Hugona Kołłątaja

    Łódź » Śródmieście » ul. Kołłątaja

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni użytkowej 39 metrów. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w dzielnicy śródmieście w okolicach ulicy Wierzbowej...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Edwarda Abramowskieg...

    Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do zaoferowania sprzedaż udziału w budynku ze wskazaniem na zamieszkiwanie i użytkowanie lokalu mieszkalnego, mieszczącego się na 3 piętrze w kamienicy w Centrum Łodzi. Mi...

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Łódź » Śródmieście » ul. Abramowskiego

    • 180 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 4 091 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Narutowicza 41, kawalerka z balkonem, blisko UŁ
    1 / 3
    Narutowicza 41, kawalerka z balkonem, blisko UŁ

    Łódź

    • 1 030 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia w pełni odnowiona kawalerka z balkonem w kamienicy z własnym podwórzem przy ul. Narutowicza 41 w Łodzi, blisko Manufaktury, ul. Piotrkowskiej oraz Uniwers...

  • kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych
    1 / 5
    kawalerka z c. o przy Akademii Sztuk Pięknych

    Łódź

    • 168 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kamienica po rewitalizacji z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej. Oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 15,93m2,położoną na 1.piętrze w kamienicy po rewitalizacji. S...

  • Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy
    Reprezentacyjny Apartament w łódzkiej Kamienicy

    Łódź

    • 1 210 000 zł cena
    • 162 m2 powierzchnia
    • 7 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż piękny, przestronny apartament, w kamienicy przy ul. Narutowicza 42 tuż obok Filharmonii Łódzkiej, bu...

  • UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ
    1 / 16
    UNIKATOWA NIERUCHOMOŚĆ NA PIOTRKOWSKIEJ

    Łódź

    • 1 299 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 6 337 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowa nieruchomość | 206 m2 przy ul. Piotrkowskiej 121 | Winda | Cisza | Potencjał Na sprzedaż unikatowa nieruchomość o powierzchni 206 m2, położona na 3 piętrze reprezentacyj...

  • 2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie
    1 / 8
    2 pokoje PET FRIENDLY- 6 sierpnia 25, Polesie

    Łódź

    • 1 190 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum Łodzi, w okolicy Uniwersytetu Medycznego – umeblowane, przyjazne dla zwierząt i świetnie skomunikowan...

  • M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.
    1 / 7
    M2 (18 m) z KW od właściciela. Jest C.O. miejskie.

    Łódź

    • 163 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 9 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Kawalerka (17,7 m) Bałuty, C.O. z sieci miejskiej. Własność z KW. Mieszkanie o powierzchni 17,7 mkw. w kamienicy z 1960 r. jest na 4/4 piętrze. Mieszkanie składa się z pokoju z a...

  • Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź, ul. Fabryczna

    Łódź

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Mieszkanie 29,26 mkw na 2 piętrze w kamienicy po rewitalizacji przy ul. Fabrycznej w Łodzi. Nieruchomość jest po generalnym remoncie i w pełni wyposażone. Jest to nieruchomość inwe...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Komuny Paryskiej

    Łódź » Śródmieście » ul. Komuny Paryskiej

    • 1 699 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 12 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Kamienica wielkomiejska Jakuba Lando - jedno z najznakomitszych dzieł architektury Łodzi lat 30.Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 136,89 m², składające się z 4 pokoi, położone n...