• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Pabianice

(31)
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 315 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 563 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 490 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 033 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 359 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 5 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 329 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 447 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 210 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 620 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 539 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 1 700 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 230 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 460 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Pabianice
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Pabianice

    • 440 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 6 028 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BESTATE Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie Piaski

    Pabianice

    • 2 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Ogłoszenie wynajmu mieszkania – idealne dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na pierwszym piętrze w bloku na spokojnym osiedlu w dzielnic...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie m3

    Łódź

    • 310 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 596 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Posiadam mieszkanie trzypokojowe na ulicy Kossaka mieszkanie jest częściowo wyremontowane położona pierwsza warstwa gładzi Kuchnia jest zrobiona łazienka w połowie kabina prysznico...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Rewolucji 1905 r.

    Łódź » Śródmieście » ul. Rewolucji 1905 r.

    • 1 900 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia duże wygodne 3 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze kamienicy przy ulicy Rewolucji. 3 pokoje, 2 w amfiladzie. Możliwy wynajem dla Firm. wszystkie media miejskie. Opła...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Andrzeja Struga

    Łódź » Śródmieście » ul. Struga

    • 370 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 4 684 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedaży duże (79m2) rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Andrzeja Struga 35. Mieszkanie z balkonem. Do mieszkania przynależy komórka l...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Tatrzańska

    Łódź » Widzew » ul. Tatrzańska

    • 700 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Do wynajęcia lub zakupu ładne przestronne 3 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z windą przy ulicy Tatrzańskiej 111. Teren ogrodzony, monitorowany. Apartament z dużym balkon...

  • Przestronny 3 pokojowy apartament w stan. Premium

    Łódź

    • 647 400 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 119 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Dzień dobry, na sprzedaż 3 pokojowy przepiękny apartament w dzielnicy Łódź Górna. Świeżo wykończony, wcześniej niezamieszkały apartament mieści się w cichej i bardzo spokojnej...

  • 3 pokoje do remontu w Śródmieściu
    1 / 9
    3 pokoje do remontu w Śródmieściu

    Łódź

    • 26 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Prywatna Kamienica (Łódź) 3 pokoje w amfiladzie, kuchnia, łazienka, (76m) Ip. ul. Pomorska. Mieszkanie wymaga remontu po poprzednich lokatorach. Gaz z sieci miejskiej, istnieje moż...

  • Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź
    Nowa inwestycja gotowe mieszkania blisko centrum Łódź

    Łódź

    • 8 400 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Nowa inwestycja w Łodzi. 0% zakup Wspaniała lokalizacja blisko centrum miasta Bardzo dobra komunikacja jednocześnie cisza i spokój wśród domków jednorodzinnych. Różne metraże od...

  • Wynajme pokój Pani
    1 / 4
    Wynajme pokój Pani

    Łódź

    • 300 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajme 1pokój z 3 w kamienicy 3 piętrowej przy manu fakturze wszystkie wygody w pierwszym pokoju mieszka pani nie konfliktową pracująca cały dzień niema jej w domu niskie opłaty

  • Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaz

    Łódź

    • 450 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 8 491 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnia , lazienka z osobna toaleta . Calkowicie wykonczone ,gotowe do zamieszkania . W calym mieszkaniu sa drewniane podlogi , W kuchni glazura na sciana...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia
    1 / 13
    Mieszkanie Łódź Polesie, Stare Polesie, 6 Sierpnia

    Łódź

    • 497 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 627 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Nieruchomość położona w ścisłym centrum miasta, w sąsiedztwie reprezentacyjnej ul. Piotrkowskiej. To doskonała propo...

  • w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek
    1 / 15
    w stanie deweloperskim, parking i mały ogródek

    Wiśniowa Góra

    • 660 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 5 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 125 m2 (pow. użytkowa 93,75 m2) w stanie deweloperskim położony na pierwszym piętrze budynku przy ul. Tuszyńskiej. Na parterze znajd...

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna
    1 / 9
    Mieszkanie Łódź Bałuty, Stare Bałuty, Piwna

    Łódź

    • 455 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 922 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    REZERWACJA Opiekun oferty: Sebastian Korkosz Tel: [tel] Opis lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy, na wysokim parterze w bloku z cegły przy ul. Piw...

  • MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO
    1 / 16
    MISTRZOWSKA ARENA NA BRONIEWSKIEGO

    Łódź

    • 359 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 6 904 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyobraź sobie, że wbiegasz na czwarte piętro przy ulicy Broniewskiego, a w Twoich uszach zaczyna grać motyw Gonna Fly Now. To nie są zwykłe schody, to Twój codzienny rytuał, który...

  • 107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda
    1 / 8
    107 m² | Plac Dąbrowskiego | kamienica | winda

    Łódź

    • 899 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 402 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker ***** Proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku po godz. 17:00, a w soboty i n...

  • 4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia
    1 / 14
    4 pokoje|63,56 m²|Radogoszcz-Zachód|Widok|Do urządzenia

    Łódź

    • 510 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 969 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam przestronne, słoneczne mieszkanie M-5 z pięknym widokiem, na 3. piętrze spokojnego bloku przy ul. Motylowej na osiedlu Radogoszcz-Zachód. Budynek i okolica Czteropiętrowy...

  • Czy to jest kochanie?
    1 / 15
    Czy to jest kochanie?

    Łódź

    • 345 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 041 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę. Jednak gdy wejdziesz do tego mieszkania, poczujesz, że czegoś ci brakowało. To ta przestrzeń, te solidne, ceglane mury z 1964 roku pr...

  • Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki
    1 / 12
    Mieszkanie Łódź Łódź-Śródmieście, Łódź-Śródmieście, Żwirki

    Łódź

    • 749 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 5 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Łodzi, w dzielnicy Łódź-Śródmieście, przy ulicy Żwirki. To przestronne mieszkanie znajduje się w eleganckiej kamienicy, któ...

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 515 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, składającego się z 3-pokoi o powierzchni 57,12m2, usytuowanego na wysokim parterze w odnowionym bloku z cegł...

  • Mieszkanie Łódź Widzew ul. Karola Adwentowicza

    Łódź » Widzew » ul. Adwentowicza

    • 470 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 7 581 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem typu loggia, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV...

  • Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Do sprzedania mieszkanie w okolicach Widzew Stary/ Księży Młyn. Lokal 3 pokojowy z balkonem o powierzchni użytkowej 49 metrów, położony na parterze w niskim bloku z cegły z lat 60....

  • Mieszkanie Łódź Bałuty, Marysin ul. Inflancka

    Łódź » Bałuty » ul. Inflancka

    • 435 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 7 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe o pow.57m2 usytuowane na 3-piętrze w wieżowcu (nowa winda). Blok położony w zielonej i cichej okolicy Inflanckiej/Marysińskiej....

  • Mieszkanie Łódź Polesie, Koziny ul. Kasprzaka

    Łódź » Polesie » ul. Kasprzaka

    • 545 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 562 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Widzew, Księży Młyn ul. Rawska

    Łódź » Widzew » ul. Rawska

    • 338 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 6 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Łódź Widzew, Widzew ul. Czajkowskiego

    Łódź » Widzew » al. Czajkowskiego

    • 455 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mamy do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z balkonem, usytuowane na 2-piętrze w bloku 4-piętrowym na osiedlu Łódź Widzew-Wschód. Okna w pomieszczeniach PCV. W pokojach na podło...

  • Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum
    1 / 16
    Apartament 83 m² z garażem – City Park, Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Duży, przestronny apartament 3 pokojowy, o powierzani 82,68 m² na wynajem w centrum Łodzi. Idealne dla osób ceniących nowoczesność, bezpieczeństwo i wygodę życia w centrum miasta....

  • Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park
    1 / 10
    Sacharowa 107, Widzew, 3 pokoje z widokiem na park

    Łódź

    • 2 300 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie położone przy ul. Sacharowa 107, w dzielnicy Widzew, blisko Parku Widzewskiego. Nieruchomość: Powierzchnia 56m2. Mieszkanie znajd...

  • Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego
    Mieszkanie Łódź gm. Łódź-Polesie Retkinia, Janusza Kusocińskiego

    Łódź

    • 409 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 7 866 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie z potencjałem do generalnego remontu w Łodzi na Retkini ul. Kusocińskiego 110. Na sprzedaż rozkładowe, widne mieszkanie o powierzchni 52,97 m², położone na 2 piętrze w...

  • Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa
    1 / 16
    Siesta pod niebem łódzkiego Widzewa

    Łódź

    • 600 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 8 109 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa VERO PROTECT, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny sp...

  • Twoja zielona przystań obok Wenecji
    1 / 16
    Twoja zielona przystań obok Wenecji

    Łódź

    • 579 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Szukasz azylu, w którym miejski szum zamienia się w kojący szelest liści. Wyobraź sobie przestrzeń inspirowaną spokojem pobliskiego parku Wenecja, gdzie czas nagle zwalnia swój bie...

  • Mieszkanie Łódź Śródmieście ul. Legionów

    Łódź » Śródmieście » ul. Legionów

    • 779 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 10 672 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 73,20 m2 w centrum miasta przy ul. Legionów 61 blisko Manufaktury. Nowoczesne i wygodnie zaprojektowane mieszkanie w kameralnym bu...