• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na wynajem pod Pabianicami

(86)
  • 3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57
    1 / 10
    3 pok. z balkonem, 62m2- Grudzińskiego 57

    Łódź

    • 1 690 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Radogoszczu, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostały...

  • 2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec
    1 / 8
    2 pokoje niestandartowe z 2 balkonami__Plantowa / Żabieniec

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    WYNAJMĘ 2 POKOJE po remoncie - ul. Plantowa / Teofilów / Żabieniec Mieszkanie z dwoma balkonami, słoneczne, okna od południa. Po remoncie czeka na pierwszego lokatora:) Nowe meble...

  • Mjr. "Ponurego" 11, Janów, 3 pokoje z balkonem
    1 / 8
    Mjr. "Ponurego" 11, Janów, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 900 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronne mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Mjr. „Ponurego” 11 w Łodzi, Zarzew - z garderobą, ogrzewaniem miejskim i funkcjonalnym układem pomieszczeń. Ni...

  • TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE
    1 / 8
    TANIO M2(13 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE

    Łódź

    • 850 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    TANIO M2(14 m) Centrum. Jest CO. Można dla UA, BY. WOLNE. Ul. Lutomierska - 300 m do Manufaktury. Są meble, pralka , lodówka. . Czynsz 592 zł z ogrzewaniem. Kaucja zwrotna 1500 z...

  • Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio
    1 / 10
    Legionów 18, Centrum, funkcjonalne studio

    Łódź

    • 1 090 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne studio przy ul. Legionów 18 w Łodzi, idealne dla studenta lub osoby pracującej, z miejskim ogrzewaniem, pełnym wyposażeniem oraz...

  • Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją
    1 / 8
    Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    owoczesne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Klimatyzacja | 5 piętro | Winda | Apartamentowiec Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie po świeżym remoncie, zlokalizowane na...

  • Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio
    1 / 9
    Mielczarskiego 16 ,Polesie, studio

    Łódź

    • 1 170 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Opis lokalu: *DOSTĘPNE OD 2024-04-27! *Do wynajęcia piękna kawalerka w Centrum Łodzi, przy ulicy Mielczarskiego 16. *Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. *Wiel...

  • Między Paragrafem a Pietryną
    1 / 16
    Między Paragrafem a Pietryną

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Wybór kierunku marszu po wyjściu z klatki to Twój jedyny realny problem. Twoje zaciszne drugie piętro w solidnej cegle staje się azylem, gdy miasto pulsuje tuż obok. Czujesz zap...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2
    1 / 15
    Po remoncie 2 pokoje. Osobna kuchnia. Parter 37m2

    Łódź

    • 1 680 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    W pełni wyposażone. Gotowe do wprowadzenia! 1680 +450 czynsz +media według zużycia Kaucja 3000zl. Oferuje BEZPOŚREDNIO mieszkanie o powierzchni 37 m² w bloku na parterze. Mies...

  • Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !
    1 / 11
    Nowoczesna kawalerka z balkonem blisko Manufaktury !

    Łódź

    • 1 700 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Na wynajem bezpośrednio komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 28 m², idealne dla osób ceniących wygodę i funkcjonalność. Mieszkanie Przemyślany układ obejmuje: •...

  • Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość
    1 / 12
    Mieszkanie 2pok za 2400 zlotych całość

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mamy do wynajęcia od MARCA super przytulne 2-pokojowe mieszkanko 45 m2 na Bałutach ul. Bojowników Getta Warszawskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w bloku z cegły️ Sk...

  • 2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum
    1 / 11
    2 pokoje, klima, Piotrkowska Centrum

    Łódź

    • 2 500 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy do wynajęcia komfortowy, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 46,3 m², położony na 3. piętrze budynku PANORAMA z 2020 roku przy ulicy Piotrkowskiej, w samym sercu...

  • Kawalerka ul. Łanowa Łódź
    1 / 7
    Kawalerka ul. Łanowa Łódź

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Do wynajęcia kawalerka na ul.Łanowej w dzielnicy Łódź Teofilów. Atutem mieszkanie jest klimatyzacja i oddzielna kuchnia. Nie ma problemów z zaparkowaniem auta pod blokiem lub na po...

  • Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    1 / 8
    Atrakcyjne mieszkanie 95m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy z...

  • Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114
    Atrakcyjne mieszkanie 140m2 do wynajęcia ul.Piotrkowska 114

    Łódź

    • 3 600 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 140m2, znajdujące się w samym centrum miasta przy ul. Piotrkowskiej (obok Pasażu Schillera) w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy...

  • Wynajem mieszkania: Pogonowskiego 23
    1 / 4
    Wynajem mieszkania: Pogonowskiego 23

    Łódź

    • 2 400 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 41 m² – ul. Pogonowskiego 23 (1 piętro, kamienica) Układ: salon z aneksem kuchennym osobna sypialnia / pokój łazienka z prysznicem ogrzewani...

  • Kawalerka 34m2
    1 / 15
    Kawalerka 34m2

    Łódź

    • 2 150 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do wynajęcia mieszkanie 34m2 w apartamentowcu z 2023r centrum miasta przy ul wysokiej 24 gotowe do wprowadzenia cena najmu 1550 tel [tel]

  • 2 pokoje z loggią Blisko centrum Widzew, 1. piętro
    1 / 13
    2 pokoje z loggią Blisko centrum Widzew, 1. piętro

    Łódź

    • 2 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Widzewie, w Łodzi. To idealna propozycja dla osób szukających wygody oraz bliskości do centrum miasta. Mieszk...

  • Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem
    1 / 10
    Grudzińskiego 57, Bałuty, 3 pokoje z balkonem

    Łódź

    • 1 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Grudzińskiego 57 na Bałutach, położone w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrą komunikacją z pozostałymi...