• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Szczecin
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Szczecin

(391)
  • kawalerka w apartamentowcu - ul.Raginisa
    1 / 5
    kawalerka w apartamentowcu - ul.Raginisa

    Szczecin

    • 455 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Kawalerka wykończona w apartamentowcu przy ul.Raginisa, z balkonem.

  • Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2
    1 / 6
    Komfortowa kawalerka na Pomorzanach | 29,33m2

    Szczecin

    • 319 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulna kawalerka – Pomorzany | 29,33 m² | gotowa do zamieszkania Na sprzedaż odświeżona i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 29,33 m², położona w spokojnej...

  • 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² –Szczecin, ul. 9 Maja

    Szczecin » ul. Maja

    • 420 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie, 48 m² – Szczecin, ul. 9 Maja Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 48 m², położone w Szczecin przy ul. 9 Maja. Lokal znajduje się n...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna
    1 / 14
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Podgórna

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 5 377 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Przedmiotem oferty jest sprzedaż 5-cio pokojowego mieszkania własnościowego, zlokalizowanego na 3 piętrze w 3-piętrowej kamienicy bez windy, w Centrum Szczecina, na Starym Mieście,...

  • Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie z antresolą w Centrum

    Szczecin

    • 390 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie z antresolą, położone na 3. piętrze zadbanej, odnowionej kamienicy przy ul. Wielkopolskiej – w samym sercu miasta, w pobliżu Jasnych Bło...

  • Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum
    1 / 10
    Przestronne mieszkanie do remontu w Centrum

    Szczecin

    • 490 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 5 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w przedwojennej, frontowej kamienicy w samym centrum Szczecina. Lokal ma 86 m² i znajduje się na 1. piętrze. Wysokie sufity oraz duże okna (PCV w...

  • Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym
    1 / 12
    Wyjątkowe mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym

    Szczecin

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w zadbanej kamienicy z lat 40. Budynek zlokalizowany w cichej okolicy z dostępem do podwórka i miejsc parkingowy...

  • Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta
    1 / 8
    Kawalerka na parterze przy Urzędzie Miasta

    Szczecin

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 39 m² położona na wysokim parterze frontowej części kamienicy przy ul. Wielkopolskiej w Szczecinie. Mieszkanie doskonale sprawdzi się zarówno j...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Stan Deweloperski zielona okolica!!!
    1 / 3
    Stan Deweloperski zielona okolica!!!

    Szczecin

    • 637 908 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Zaprojektuj według własnego projektu odbierz klucze już i na wiosnę zamieszkaj u siebie! Nowoczesne osiedle z placem zabaw ,jeziorko ,niska zabudowa dookoła zieleń ,cisza, spokój....

  • Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!
    1 / 4
    Stan deweloperski 2 pokoje z loggią !!!

    Szczecin

    • 488 262 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 626 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dla inwestora ale nie tylko ! Idealne jako pierwsze własne gniazdko. Nieruchomość na nowym osiedlu Warszewa usytuowane na parterze niskiego bloku. W skład mieszkania wchodzi...

  • Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!
    1 / 16
    Kawalerka Zawadzkiego-Klonowica!!

    Szczecin

    • 344 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 053 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mamy dla Ciebie ofertę sprzedaży ładnej ,przytulnej kawalerki na osiedlu Zawadzkiego -Klonowica . Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój z wydzieloną częścią sypialnianą 21 m2...

  • Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!
    1 / 2
    Do remontu 2 pokoje Centrum 2 p.!!!

    Szczecin

    • 270 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 7 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż w samym Centrum miasta blisko uczelnie i pełna infrastruktura . Idealne pod najem ale nie tylko ! Na całkowitą powierzchnię wchodzi : -pokój , -pokój , -prze...

  • Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego
    1 / 9
    Mieszkanie Szczecin Gumieńce, Kwiatkowskiego

    Szczecin

    • 429 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 13 407 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż przestronna kawalerka w nowej inwestycji na Gumieńcach, osiedle Nowa Cukrownia. Okolica, cicha, spokojna, dobrze skomunikowana z resztą miasta. W pobliżu liczne usługi...

  • Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2
    1 / 11
    Nowe mieszkanie > piękna lokalizacja > 36,90 m2

    Szczecin

    • 547 965 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 222 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    OFERTA DEWELOPERSKA BRAK PODATKU PCC SZCZEGÓŁOWE PARAMETRY MIESZKANIA W KOLEKCJI ZDJĘĆ Prestiżowy kompleks mieszkalno-usługowy zlokalizowany na zrewitalizowanej wyspie Łasztownia...

  • Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.
    1 / 7
    Blok wielka płyta, 3 pokoje, TYLKO 7 440 PLN/mkw.

    Szczecin

    • 460 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 7 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Na powierzchnię 61,83 mkw. składa się: -salon z bezpośrednim wyjściem na balkon -sypialnia -sypialnia -oddzielna...

  • Na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje

    Szczecin » Śródmieście » al. Bohaterów Warszawy

    • 499 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 8 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie na sprzedaż – 57,62 m² – kamienica – 2 pokoje – do remontu Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57,62 m², położone na 2. piętrze w kamienicy. Lokal składa się z: dwóch...

  • Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno
    1 / 14
    Dwupoziomowe "M" z balkonem i garażem, Pogodno

    Szczecin

    • 869 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 245 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż - przestronne, jasne, dwupoziomowe, świeżo wyremontowane 4-pokojowe mieszkanie z balkonem, komórką lokatorską i garażem - Pogodno, Szczecin. Powierzchnia użytkowa 73,7...

  • Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie
    1 / 10
    Nowoczesne 2 pokoje z dużym tarasem - Dąbie

    Szczecin

    • 535 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 739 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone w spokojnej części Dąbia (Prawobrzeże), na kameralnym, strzeżonym osiedlu z monitoringiem i placem zabaw. Nieruchom...

  • 2-pokojowe mieszkanie, ul. Narutowicza

    Szczecin » ul. Narutowicza

    • 412 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż: dochodowe, 2-pokojowe mieszkanie Szczecina – ul. Gabriela Narutowicza, Nowe Miasto.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyremontowanego, w pełni wyposażonego mieszkan...

  • Mieszkanie Szczecin Centrum, Edmunda Bałuki
    1 / 13
    Mieszkanie Szczecin Centrum, Edmunda Bałuki

    Szczecin

    • 549 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    ***BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU*** Forma własności : Odrębna własność z KW Przedmiotem oferty, jest mieszkanie 3 pokojowe (52,35 m2) z osobną kuchnią, balkonem od strony...