• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niepołomice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Opole

(99)
  • Mieszkanie Opole Śródmieście, Chabrów

    Nowe

    Mieszkanie Opole Śródmieście, Chabrów

    Opole

    • 529 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 6 piętrze 10-pietrowego wieżowca przy ul.Chabrów (ostatni Deskowiec). Mieszkanie o powierzchni 46,44 2...

  • Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS
    1 / 5

    Nowe

    Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie w bliźniaku – Opole, Winowska Cena 899 000 zł OFERTA PRYWATNA , BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 8...

  • Funkcjonalne 3 pok.po remoncie,Opole.ZWM.

    Opole

    • 639 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budy...

  • Mieszkanie dwu pokojowe z balkonem Op.Stare Miasto

    Opole » Śródmieście

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, w Opolu, na Starym mieście. Mieszkanie w standardz...

  • sprzed. mieszk.64m2. I p.dobry standard niski blok

    Opole » Kolonia Gosławicka

    • 648 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, Opole - Osiedle Rodło ! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od stron...

  • Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam

    Opole

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu.Teren ogrodzony zamykany na szlaban miejsce postojowe.Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy w...

  • Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77
    1 / 11
    Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem – w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m², dodatkowo z piwnicą o powierzchni...

  • Mieszkanie Opole Gosławice, Wiejska
    Mieszkanie Opole Gosławice, Wiejska

    Opole

    • 699 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 9 198 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupoziomowe Świetna lokalizacja: Gosławice Unikalna aranżacja nieruchomości o powierzchni ok. 76,34m2, usytuowana w dzielnicy Opola. Nieruchomość znajduje się w kam...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Kawalerka 34m² z balkonem, gotowa do zamieszkania
    1 / 14
    Kawalerka 34m² z balkonem, gotowa do zamieszkania

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 11 736 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka idealna dla singla lub pary – gotowa do zamieszkania! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 34,10 m², położonej...

  • Mieszkanie Opole, Niemodlińska
    Mieszkanie Opole, Niemodlińska

    Opole

    • 544 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 775 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,55 m, położone na pierwszym piętrze jednej z kamienic na opolskim Zaodrzu. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia...

  • Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka
    Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka

    Opole

    • 730 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Opole

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osied...

  • 2 pokoje po remoncie z balkonem  – Opole
    1 / 10
    2 pokoje po remoncie z balkonem – Opole

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia – Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m², położoneg...

  • Nowoczesny apartament świetna lokalizacja

    Opole

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 116 m², usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku wyposażonego w win...

  • Mieszkanie Opole, Sieradzka
    Mieszkanie Opole, Sieradzka

    Opole

    • 569 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 040 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    NIERUCHOMOŚĆ DO WŁASNEJ ARANŻACJI Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 63,17 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Si...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...

  • Mieszkanie Opole, Kominka
    Mieszkanie Opole, Kominka

    Opole

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE CENTRUM OPOLE UL. KOMINKA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 80,29m2, usytuowana na II piętrze niskiej kamienicy tuż przy centrum. To idealna propozycja d...

  • Przestronne 63 m² | 3 pokoje | Opole Malinka
    1 / 7
    Przestronne 63 m² | 3 pokoje | Opole Malinka

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku w spokojnej i zielonej części Opola – dzielnica Malinka. Nieruchomość składa się z...

  • Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego z balknem

    Opole

    • 499 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 48,65 m2, położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Chabrach w Opolu. Nieruchomość w standardzie do o...

  • Na sprzedaż mieszkanie pieciopokojowe w Opolu.

    Opole

    • 669 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem o powierzchni 2,6 ara, duże, rozkładowe, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie...