• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Opole

(26)
  • Mieszkanie Opole
    Mieszkanie Opole

    Opole

    • 1 500 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Szukasz kompaktowego, w pełni wyposażonego mieszkania w centrum Opola? Ta oferta jest dla Ciebie! Podstawowe informacje: Lokalizacja: Plac Sebastiana, ścisłe centrum Opola Powi...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Opole

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osied...

  • 3 pokoje z balkonem – Centrum Opola
    1 / 11
    3 pokoje z balkonem – Centrum Opola

    Opole

    • 2 100 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego o powierzchni 46,11 m², położonego w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Galerii Solar...

  • Mieszkanie Opole, Kominka
    Mieszkanie Opole, Kominka

    Opole

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE CENTRUM OPOLE UL. KOMINKA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 80,29m2, usytuowana na II piętrze niskiej kamienicy tuż przy centrum. To idealna propozycja d...

  • Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum

    Opole

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2, zlokalizowanego w Centrum na ul. Oleskiej! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ni...

  • Duże mieszkanie w Kamienicy z loggią

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy – centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m², położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Mieszkanie w centrum Opola
    1 / 8
    Mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 390 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 40m, 2 pokoje aneks kuchenny, Opole,plac Kopernika, pełna własność, księga wieczysta, bez pośredników

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie w centrum miasta z garażem podziemnym

    Opole » ul. Targowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w śródmieściu Opola, 40 m2, 2 pokoje, anneks kuchenny, łazienka i przedpokój oraz wiatrołap. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja elektr...

  • Sprzedaż mieszk.2-pokoje centrum - inwestycja

    Opole » ul. Waryńskiego

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, Opole - Centrum, ul.Waryńskiego.NOWA, ATRAKCYJNA CENA !!!Proponujemy funkcjonalne mieszkanie...

  • Mieszkanie Opole ul. Kośnego

    Opole » ul. Kośnego

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro...... Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana...

  • Mieszkanie Opole ul. Kołątaja

    Opole

    • 1 059 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 8 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro... Szanowny kliencie, Ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych...

  • Mieszkanie Opole ul. Nysy Łużyckiej

    Opole » ul. Nysy Łużyckiej

    • 395 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni ok. 36,70m2 usytuowana na VII piętrze X piętrowego bloku w centrum miasta...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 990 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie: 107m 2, 4 duże, ustawne pokoje,jeden mały, w sumie 5 pokoi, ten mały służy jako garderoba. Duża kuchnia ze spiżarką, łazienka, duży przedpokój, na 1 piętrze w...

  • Mieszkanie Opole ul. Jana Łangowskiego

    Opole » ul. Łangowskiego

    • 580 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Szanowny kliencie, Centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 58,26m2 usytuowana pierwszym piętrze w jednej z urokliwych kam...

  • Mieszkanie 34 m2 w Centrum Opola

    Opole

    • 499 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 677 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 34 m2, położone na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym w Centrum Opola. Mieszkanie w wysokim standar...

  • Mieszkanie Opole ul. Piastowska

    Opole » ul. Piastowska

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w centrum z dużym balkonem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 34m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na trzecim piętrze IV-piętr...

  • Mieszkanie Opole ul. Sienkiewicza Henryka

    Opole » ul. Sienkiewicza

    • 729 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 8 577 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferta na wyłączność! Dwupokojowe słoneczne mieszkanie na parterze w centrum miasta. Prezentujemy lokal mieszkalny o powierzchni 85,5m2, położony w kamienicy. Na uwagę zasług...

  • Mieszkanie Opole ul. Ściegiennego Piotra

    Opole » ul. Ściegiennego

    • 820 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne piętrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 90m2 usytuowana pierwszym piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centru...