• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania po remoncie Opole

(20)
  • Funkcjonalne 3 pok.po remoncie,Opole.ZWM.

    Opole

    • 639 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu., dz. Armii Krajowej, położonego na 8p. w 10 p. budy...

  • Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka
    Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka

    Opole

    • 730 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, gen. Stefana Grota-Roweckiego

    Opole

    • 640 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie, które zachwyca jakością i poziomem wykończenia. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania świeżo po kapitalnym remoncie zlokalizowanego na 8 z 12 pięter w centrum osied...

  • 2 pokoje po remoncie z balkonem  – Opole
    1 / 10
    2 pokoje po remoncie z balkonem – Opole

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia – Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m², położoneg...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...

  • Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego z balknem

    Opole

    • 499 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Do sprzedania mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 48,65 m2, położone na dziesiątym piętrze w wieżowcu na Chabrach w Opolu. Nieruchomość w standardzie do o...

  • Mieszkanie Opole, Wrocławska
    Mieszkanie Opole, Wrocławska

    Opole

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA ! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m2 położony w zna...

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego

    Opole

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskie...

  • kawalerka chabry
    kawalerka chabry

    Opole

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna kawalerka w cichym miejscu w Opolu- Chabry niski blok. mieszkanie po remoncie umeblowane.

  • Mieszkanie Opole ul. Fieldorfa Emila gen.

    Opole » ul. Fieldorfa

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni 48,80m2 oraz ok. 2m2 piwnicy usytuowana na II piętrze X piętrowego bloku....

  • Mieszkanie Opole ul. Kołątaja

    Opole

    • 1 059 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 8 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro... Szanowny kliencie, Ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych...

  • Mieszkanie Opole ul. Nysy Łużyckiej

    Opole » ul. Nysy Łużyckiej

    • 395 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni ok. 36,70m2 usytuowana na VII piętrze X piętrowego bloku w centrum miasta...

  • Mieszkanie Opole ul. Kolejowa

    Opole » ul. Kolejowa

    • 548 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie, Śródmieście. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 wykończona w bardzo dobrym standardzie, usytuowana na parterze w niskiej kamienicy. Lo...

  • Mieszkanie na sprzedaż Opole Śródmieście pow. 73m2

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 555 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, Opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok....

  • Mieszkanie Opole ul. Piastowska

    Opole » ul. Piastowska

    • 539 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 15 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wyjątkowe mieszkanie w centrum z dużym balkonem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 34m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na trzecim piętrze IV-piętr...

  • Mieszkanie Opole

    Opole

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Opole-Pasieka! SZANOWNY KLIENCIE Lokal mieszkalny o powierzchni ok. 46,2m2 z balkonem usytuowany w jednej z kamienic w prestiżowej dzielnicy Opola. Atutem nieruchomości j...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. 1 Maja

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie naprzeciw centrum przesiadkowego w Opolu 4 oddzielne pokoje! Nieruchomość o powierzchni ok. 75m2 - cztery pokoje - usytuowana na III piętrze, w je...

  • Mieszkanie Opole ul. Batalionu Zośka

    Opole » ul. Batalionu Zośka

    • 570 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 8 029 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Nowa inwestycja Ul. Batalionu Zośka Niepowtarzalna możliwość wykończenia dużego mieszkania na swój sposób. Idealna lokalizacja dla osób chcących chłonąć energię z tętniące...

  • Mieszkanie do wynajęcia 36,8m, po remoncie, pierwsze zamieszkanie...

    Opole

    • 1 692 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie o powierzchni 36,80 m2 znajduje się na parterze dwupiętrowego budynku przy Nysy Łużyckiej w bezpiecznej dzielnicy generalskiej. Centralna lokalizacja oraz szybki dostęp...