• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Duże mieszkania Opole

(23)
  • Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS
    1 / 5

    Nowe

    Duże mieszkanie 4 pokoje , bezczynszowe , 2x parking GRATIS

    Opole

    • 899 000 zł cena
    • 86 m2 powierzchnia
    • 10 454 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam bezczynszowe 4 pokojowe mieszkanie w bliźniaku – Opole, Winowska Cena 899 000 zł OFERTA PRYWATNA , BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 8...

  • Nowoczesny apartament świetna lokalizacja

    Opole

    • 1 150 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 116 m², usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kameralnego, nowoczesnego budynku wyposażonego w win...

  • Mieszkanie Opole, Kominka
    Mieszkanie Opole, Kominka

    Opole

    • 750 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE CENTRUM OPOLE UL. KOMINKA Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 80,29m2, usytuowana na II piętrze niskiej kamienicy tuż przy centrum. To idealna propozycja d...

  • Na sprzedaż mieszkanie pieciopokojowe w Opolu.

    Opole

    • 669 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 5 529 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Proponujemy na sprzedaż mieszkanie 5 pokojowe o powierzchni 121,35 m2 z ogródkiem o powierzchni 2,6 ara, duże, rozkładowe, usytuowane w Opolu w dzielnicy Chmielowice. Mieszkanie...

  • Duże mieszkanie w Kamienicy z loggią

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy – centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m², położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice

    Opole

    • 808 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowoczesnym bliźniaku z 2019 roku. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy Opola, w...

  • Wyjątkowe 5pok.mieszkanie,Opole,idealne dla rodzin

    Opole » ul. Krzemieniecka

    • 899 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m², położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2002 roku w Opolu dzielnica...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Opole ul. Kośnego

    Opole » ul. Kośnego

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro...... Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana...

  • Mieszkanie Opole ul. Kołątaja

    Opole

    • 1 059 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 8 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro... Szanowny kliencie, Ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 990 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie: 107m 2, 4 duże, ustawne pokoje,jeden mały, w sumie 5 pokoi, ten mały służy jako garderoba. Duża kuchnia ze spiżarką, łazienka, duży przedpokój, na 1 piętrze w...

  • Mieszkanie Opole ul. Oleska

    Opole » ul. Oleska

    • 720 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 8 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta na wyłączność! Opole - Chabry Słoneczny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 88,11 m2 usytuowany na drugim piętrze w niskiej kamienicy. Oferowana nieruchomość znajduj...

  • Mieszkanie Opole Groszowice

    Opole » Groszowice

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z WC oraz przedpokoju, balk...

  • Mieszkanie na sprzedaż Opole Śródmieście pow. 73m2

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 555 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 709 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż -nowoczesne mieszkanie o pow. ok.73 m2. z antresolą, standard idealny, Opole śródmieście. Proponujemy Państwu atrakcyjne, oryginalne mieszkanie o powierzchni użytkowej ok....

  • Mieszkanie Opole ul. Ściegiennego Piotra

    Opole » ul. Ściegiennego

    • 820 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne piętrowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 90m2 usytuowana pierwszym piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centru...

  • Mieszkanie Opole ul. Reymonta

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    5 pokojowe mieszkanie w kamienicy w centrum miasta Nieruchomość o powierzchni ok. 164m2 pięć pokoi - usytuowana na IV piętrze, w jednej z odrestaurowanych kamienic w centrum O...

  • Mieszkanie Opole Śródmieście ul. 1 Maja

    Opole » Śródmieście » ul. Maja

    • 480 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie naprzeciw centrum przesiadkowego w Opolu 4 oddzielne pokoje! Nieruchomość o powierzchni ok. 75m2 - cztery pokoje - usytuowana na III piętrze, w je...

  • Meldunek , Mieszkanie/Pokoje ś/centrum Opola .
    1 / 2
    Meldunek , Mieszkanie/Pokoje ś/centrum Opola .

    Opole

    • 800 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do Wynajęcia pokoje 1/2osobowe w mieszkaniu 4p ,2 kuchnie-aneks, balkon , osobno łazienka toaleta parter ś/centrum Opola spokojna uliczka ,mieszkanie w pełni umeblowane wyposażo...

  • OPOLE, PASIEKA, 4-pokojowe mieszkanie 134 m

    Opole

    • 1 049 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie położone jest w kamienicy na drugim piętrze w spokojne dzielnicy przy parku nadodrzańskim. Posiada 134 m2. w tym 4 pokoje ( w salonie znajduje się marmurowy kominek), du...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Opole Chmielowice rynek pierwotny

    Opole

    • 595 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 532 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy apartamentu z ogrodem (177,5 m), tarasem 10,80 m, garażem i miejscem postojowym. Droga osiedlowa (kostka brukowa), oświetlona latarniami led, strefy zielone dające...