mieszkanie na sprzedaż
10 mar 2025

Mieszkanie Opole Groszowice

woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 10 marzec 2025 20:30
560 000 zł 120 m2
560 000 zł 120 m2 4 667 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 120 m2
Cena za metr 4 667 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 1
ID oferty K37041269

Opis

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. 119,76 m2, położone w całości na I pietrze, składający się z 4 pokoi, jasnej kuchni, łazienki z oknem połączonej z WC oraz przedpokoju, balkon i taras o pow. ok. 45 m2.
Słoneczne i ciekawe mieszkanie z własnym dużym ogrodem w dużym wolnostojącym budynku, zlokalizowanym w Opolu dzielnica Groszowice. Do mieszkania przynależy całych strych o powierzchni 71 m2 z możliwością adaptacji i aranżacji pod własne potrzeby oraz piwnica o powierzchni 38 m2. Do mieszkania również przynależy udział w nieruchomości wspólnej, którą stanowi działka gruntu o powierzchni 24 ar na której znajduje się wydzielony ogród warzywny oraz ogród z altanką i nasadzeniami o łącznej pow. ok. 800 m2, parking z tyłu budynku wyłącznie dla mieszkańców, wspólny wjazd. Całość ogrodzona płotem w części z płyt betonowych i siatki.

Mieszkanie o standardzie: okna o profilach PCV z kierunkiem na wschód i południe, podłogi - panele, ściany w gładziach, wykafelkowana łazienka wyposażona w dużą kabinę prysznicową z hydromasażem, umywalką i WC, umeblowana jasna kuchnia ze spiżarką, duży przestronny przedpokój ze schodami prowadzącymi do części strychu.

W cenie mieszkania pozostaje wyposażenie: meble kuchenne, częściowe umeblowanie pokoi. Budynek zadbany, wymieniony dach oraz konstrukcja dachowa wraz z nowym orynnowaniem, osobne wejście do budynku, elewacja zewnętrzna - tynk.

Media: woda, kanalizacja, energia elektryczna - miejskie, ogrzewanie mieszkania - piec węglowy, ciepła woda bojler elektryczny, w ulicy znajduje się gaz, istnieje możliwość przyłączenia do budynku i zmiany formy ogrzewania.