mieszkanie na sprzedaż
24 mar 2025

Mieszkanie Opole ul. Oleska

Opole ul. Oleska
woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, Poniedziałek, 24 marzec 2025 17:30
720 000 zł 88 m2
720 000 zł 88 m2 8 182 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 88 m2
Cena za metr 8 182 zł/m2
Pokoje 4
Piętro 3
ID oferty K37061978

Opis

Oferta na wyłączność!
Opole - Chabry

Słoneczny lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 88,11 m2 usytuowany na drugim piętrze w niskiej kamienicy.
Oferowana nieruchomość znajduje się w doskonale skomunikowanej okolicy, idealnej zarówno dla rodzin, jak i osób studiujących. W najbliższym otoczeniu znajdują się szkoła oraz przedszkole. Tereny zielone w pobliżu umożliwiają aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, a także stanowią doskonałe miejsce do relaksu. To idealne miejsce, łączące komfort życia w spokojnej okolicy z łatwym dostępem do miejskich udogodnień.
Dodatkowo, nieruchomość jest dobrze skomunikowana z Politechniką Opolską oraz Uniwersytetem Opolskim.

Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyposażonym aneksem kuchennym, gabinetu, trzech sypialni, łazienki z wc, przedpokoju z szafą w zabudowie.
Dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 6m2 i dostęp do dużej suszarni na piętrze. Mieszkanie wyposażone w klimatyzację.

Piętro: II/II
Czynsz: 320 zł
Media: ogrzewanie i ciepła woda - dwufunkcyjny kocioł gazowy Junkers;
Wykończenie: okna PCV; podłogi: panele/deski/kafle; ściany: gładzie; drzwi wejściowe antywłamaniowe.
Na podwórku plac zabaw dla dzieci i liczne miejsca parkingowe dla mieszkańców.

Wyposażenie do uzgodnienia.
Termin wydania: od zaraz.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji!
Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Julia Smereczyńska, kontakt: Pokaż numer telefonu, mail: [email] pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl