• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Opole

(40)
  • Mieszkanie dwu pokojowe z balkonem Op.Stare Miasto

    Opole » Śródmieście

    • 480 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 796 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Do sprzedania funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku, w Opolu, na Starym mieście. Mieszkanie w standardz...

  • sprzed. mieszk.64m2. I p.dobry standard niski blok

    Opole » Kolonia Gosławicka

    • 648 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe ok.65 m2. bardzo dobry standard, Opole - Osiedle Rodło ! Proponujemy Państwu słoneczne, przestronne mieszkanie z balkonem od stron...

  • Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam
    1 / 16
    Mieszkanie w srodmiesciu sprzedam

    Opole

    • 418 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie dwupokojowe o pow.38m polozone na w 4-pietrowym bloku w srodmiesciu.Teren ogrodzony zamykany na szlaban miejsce postojowe.Mieszkanie zlokalizowane w spokojnej okolicy w...

  • Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77
    1 / 11
    Apartament 2- pok na ul. Ozimskiej 77

    Opole

    • 890 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 17 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem – w pełni wyposażone Oferujemy mieszkanie w nowoczesnym budynku o niskiej zabudowie, o powierzchni 50,83 m², dodatkowo z piwnicą o powierzchni...

  • Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka
    Mieszkanie Opole Centrum, Grunwaldzka

    Opole

    • 730 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 314 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie wyjątkowe pod każdym względem zlokalizowane na wysokim parterze w jednej z bardziej reprezentacyjnych kamienic przy ulicy Grunwaldzkiej w ścisłym centrum Opola. Stylowa...

  • 2 pokoje po remoncie z balkonem  – Opole
    1 / 10
    2 pokoje po remoncie z balkonem – Opole

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokoje po remoncie z balkonem typu loggia – Armii Krajowej Opole Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 34 m², położoneg...

  • TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica
    1 / 9
    TOP OFERTA-49m2, Rynek Opole, kamienica

    Opole

    • 599 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 480 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nie czekaj – takie mieszkania w Rynku Opola sprzedają się błyskawicznie! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49 m², położone w absolutnie topowej lokalizacji – przy Rynk...

  • Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum
    1 / 9
    Mieszkanie, 2 pokoje 45m2 z balkonem w Centrum

    Opole

    • 2 200 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania o powierzchni 45 m2, zlokalizowanego w Centrum na ul. Oleskiej! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze ni...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Ciekawe 2pok. mieszkanie z dużym taraswm
    1 / 15
    Ciekawe 2pok. mieszkanie z dużym taraswm

    Opole

    • 2 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania zlokalizowanego na nowym osiedlu , dzielnica Półwieś w Opolu. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze w czteropiętrowym...

  • Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka
    1 / 15
    Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka

    Opole

    • 555 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA ZAWIESZONA!!! NOWA NIŻSZA CENA! PRZESTRONNE DWA POKOJE, BALKON, MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 5...

  • Sprzedaż mieszkania 2 pok. Opole.ZWM.

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii Krajowej/ZWM/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, fun...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem
    1 / 13
    Nowe komfortowe mieszkanie 47m2 z garażem

    Opole

    • 3 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na wynajem zupełnie nowe, jeszcze nieużywane mieszkanie o powierzchni 47m2, położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z 2025 roku. Lokal został wykończony w bardzo wysokim standar...

  • Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego

    Opole

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskie...

  • 1 / 4
    Mieszkanie z balkonem, ścisłe Centrum Opola

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysok...

  • Sprzdaż mieszkania 2pok.Nowy budynek ul.Pomorska

    Opole » Kolonia Gosławicka » ul. Pomorska

    • 690 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedaż nowoczesnego, komfortowego, mieszkania dwu-pokojowego o powierzchni użytkowej 48,66 m2, położonego w Opolu, Kolonia Gosławicka, usytuowanego na piątym piętrze w nowoczes...

  • Duże mieszkanie do wynajęcia w Opolu na ul. Grudzickiej
    1 / 10
    Duże mieszkanie do wynajęcia w Opolu na ul. Grudzickiej

    Opole

    • 1 900 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 55 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Posiadam do wynajęcia piękne, w pełni wyposażone, 80 m mieszkanie mieszczące się w Opolu na dzielnicy Kolonia Gosławicka. Mieszkanie posiada: - dwie niezależne łazienki jedna p...

  • Mieszkanie w centrum Opola
    1 / 8
    Mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 390 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 40m, 2 pokoje aneks kuchenny, Opole,plac Kopernika, pełna własność, księga wieczysta, bez pośredników

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w śródmieściu Opola, 40 m2, 2 pokoje, anneks kuchenny, łazienka i przedpokój oraz wiatrołap. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja elektr...