mieszkanie na sprzedaż
7 sie 2024

Mieszkanie Opole ul. 1 Maja

Opole ul. Maja
woj. Opolskie pow. Opole gm. Opole
Dodane 1 rok temu, środa, 7 sierpień 2024 14:21
580 000 zł 71 m2
580 000 zł 71 m2 8 170 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 71 m2
Cena za metr 8 170 zł/m2
Pokoje 3
Piętro 2
ID oferty K36748464

Opis

Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji.

Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 71m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum miasta.

Na uwagę zasługuje atrakcyjna lokalizacja: dobrze rozwinięta miejska infrastruktura przestrzenno-handlowa, a także bliska odległość do placówek użyteczności publicznej i kulturowej.

W najbliższym otoczeniu dworzec PKP, blisko tereny zielone.

Na podwórku miejsca parkingowe. Mieszkanie idealnie nada się na zrobienie w nim różnego rodzaju działalności typu kancelaria, gabinet lekarski lub pomieszczenia biurowe.

W skład mieszkania wchodzi duży przedpokój, łazienka, salon z otwartą kuchnią oraz dwie ustawne sypialnie, garderoba.

Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 13,65m2.

Piętro: II / III

Media: ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca.

Wykończenie: okna PCV; podłogi: deski; ściany: gładzie.

Wyposażenie wliczone w cenę.

Termin wydania: od zaraz.

Nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do mnie już teraz, umów się na osobistą prezentację. Cena do negocjacji! Doradca ds. nieruchomości odpowiedzialny za ofertę Julia Smereczyńska, kontakt: Pokaż numer telefonu, mail: [email] , pod nadzorem licencji 11486. Pozostałe oferty na www.brokerhouse.pl

Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC. BIURO BROKER HOUSE NIERUCHOMOŚCI, SPRZEDAŻ, WYNAJEM DOMY, MIESZKANIA, POWIERZCHNIE KOMERCYJNE OPOLE, WOJ. OPOLSKIE--- POŚREDNICTWO KREDYTOWE---ul. Sempołowskiej 1, Opole. Kontakt: 77/ 441 27 22.