• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Opole
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Opole

(99)
  • Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe | Opole Zaodrze

    Opole

    • 525 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszamy do obejrzenia starannie urządzonego mieszkania o powierzchni użytkowej 60,70 m², położonego na czwartym piętrze niskiego budynku na opolskim Zaodrzu. Lokal wyróżnia się...

  • Mieszkanie Opole, Wrocławska
    Mieszkanie Opole, Wrocławska

    Opole

    • 679 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 11 509 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE - GOTOWE DO ZAMIESZKANIA ! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 59,1 m2 położony w zna...

  • Sprzedaż rozkładowego mieszkania 3 pok.Opole,ZWM

    Opole » ul. Grota-Roweckiego

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedaż funkcjonalnego, przestronnego, dobrze doświetlonego, mieszkania trzypokojowe o powierzchni użytkowej 60,20 m2 w Opolu. ul.Grota Roweckiego, dz. Armii Krajowej, położonego...

  • Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka
    1 / 15
    Mieszkanie Opole Zaodrze, Koszyka

    Opole

    • 555 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    OFERTA ZAWIESZONA!!! NOWA NIŻSZA CENA! PRZESTRONNE DWA POKOJE, BALKON, MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM Oferta na wyłączność! Lokal mieszkalny dwupokojowy, o powierzchni 5...

  • Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2
    1 / 12
    Nova Ozimska, Apartament 3 pokoje 64m2

    Opole

    • 849 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 13 266 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy 3-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Ozimskiej w Opolu (Nova Ozimska na Kolonii Gosławiciej ) z zachodnią ekspozycją, dzięki której wnętrza są pięknie doświetl...

  • Duże mieszkanie w Kamienicy z loggią

    Opole » ul. Reymonta

    • 850 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Duże mieszkanie w klimatycznej kamienicy – centrum Opola Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 146,6 m², położone w centrum Opola, na 4 piętrze odnowionej kamienicy. To...

  • Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry
    1 / 8
    Mieszkanie 47m2, 3 pokoje, balkon Chabry

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 11 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 46,44m2 m2, zlokalizowanego na malowniczym osiedlu CHABRY ! Mieszkanie po generaln...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 14
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 578 500 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 9 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 63,37m2, położonego...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy
    1 / 7
    2 pokoje z antresolą | 42m2 | Opole-Czarnowąsy

    Opole

    • 480 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w atrakcyjnej części Opola – Czarnowąsach. Lokal łączy w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością adaptacji poddasza, co...

  • Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Skautów Opolskich

    Opole

    • 550 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ- ŚWIETNA INWESTYCJA!!! MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA UMOWY NAJEMCOM!!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu mieszkalnego, o powierzchni 62,45m2, położonego...

  • Sprzedaż mieszkania 2 pok. Opole.ZWM.

    Opole

    • 419 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 324 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Sprzedaż, funkcjonalnego, rozkładowego mieszkania dwu pokojowego, położonego w Opolu, dzielnica Armii Krajowej/ZWM/. Mieszkanie przeszło gruntowną modernizację, zyskując nowy, fun...

  • Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego
    1 / 10
    Mieszkanie Opole Armii Krajowej, Jana Bytnara Rudego

    Opole

    • 425 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 879 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Polecam do mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w jednym z wieżowców przy ul.Bytnara Rudego (centrum starego ZWM) z dużym balkonem typu loggia z widokiem na miasto Opole...

  • 3 pokoje z balkonem – Centrum Opola
    1 / 10
    3 pokoje z balkonem – Centrum Opola

    Opole

    • 459 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 46,11 m², położone w ścisłym Centrum Opola, zaledwie 140 metrów od Gal...

  • Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard
    1 / 7
    Krakowska: 2 pokoje PO REMONCIE | Wysoki Standard

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

     Perełka w Sercu Opola – 2 Pokoje przy ul. Krakowskiej po Generalnym Remoncie Szukasz gotowego mieszkania w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Opolu? Ta oferta jest dla Ciebie!...

  • Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Opole, Plac Piłsudskiego

    Opole

    • 549 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 074 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta na wyłączność! Szanowni Państwo, Prezentuję do sprzedaży urokliwy i przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 68 m2 położony w znakomitej lokalizacji ul. Plac Piłsudskie...

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. Szarych Szeregów niski blok

    Opole » ul. Szarych Szeregów

    • 540 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 8 853 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. 61,30 m2., parter, Opole nowy ZWMProponujemy Państwu słoneczne przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 6...

  • Mieszkanie Opole, Kościuszki
    1 / 13
    Mieszkanie Opole, Kościuszki

    Opole

    • 630 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Wyłączność oferty. Duże mieszkanie Opole - Centrum ul. Kościuszki 16.Nieruchomość o powierzchni ok. 98,58m2, usytuowana na trzecim piętrze w jednej z urokliwych kamienic w centrum...

  • Atrakcyjne mieszkanie 3 pok. Opole.Zaodrze.

    Opole

    • 519 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedaż mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 49.45 m2, położonego na 2 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku w Opolu, dzielnica Zaodrze. Lokal mieszkalny po komplek...

  • 1 / 4
    Mieszkanie z balkonem, ścisłe Centrum Opola

    Opole

    • 520 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedania komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,39 m2, położone na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym w ścisłym Centrum Opola. Mieszkanie w wysok...

  • Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice
    1 / 15
    Mieszkanie z ogródkiem Szczepanowice

    Opole

    • 808 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 10 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania na parterze w nowoczesnym bliźniaku z 2019 roku. Lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się okolicy Opola, w...