• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Opole

(99)
  • Nowoczesne 3 pokoje z ogrodem 80 m² Szczepanowice

    Opole » Szczepanowice

    • 612 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 13 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedaż nowoczesnego mieszkania trzy pokojowego o powierzchni użytkowej 44,78m2 w spokojnej, cichej dzielnicy Opola, Szczepanowice przy ul. Barona.Lokal mieszkalny położony na w...

  • Sprzdaż mieszkania 2pok.Nowy budynek ul.Pomorska

    Opole » Kolonia Gosławicka » ul. Pomorska

    • 690 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 14 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Sprzedaż nowoczesnego, komfortowego, mieszkania dwu-pokojowego o powierzchni użytkowej 48,66 m2, położonego w Opolu, Kolonia Gosławicka, usytuowanego na piątym piętrze w nowoczes...

  • Mieszkanie w centrum Opola
    1 / 8
    Mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 390 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 40m, 2 pokoje aneks kuchenny, Opole,plac Kopernika, pełna własność, księga wieczysta, bez pośredników

  • Widok na Odrę,cisza i centrum miasta-3pokoje

    Opole » ul. Spychalskiego

    • 630 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 10 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    Przedstawiam Państwu atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2, położonej na 10 piętrze w zadbanym, wysokim budynku z dwiema windami. Nieruchomość zachwyca przepięknym wi...

  • Mieszkanie w centrum miasta z garażem podziemnym

    Opole » ul. Targowa

    • 1 100 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 15 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż- nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 70m2 z balkonem i garażem podziemnym. Mieszkanie w wysokim standardzie. Mieszkanie nigdy wcześniej niezamieszkałe pachnące nowością...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 399 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 9 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w śródmieściu Opola, 40 m2, 2 pokoje, anneks kuchenny, łazienka i przedpokój oraz wiatrołap. Pełna własność z przynależnym gruntem. Wymieniona instalacja elektr...

  • Sprzedaż mieszk.3-pok. inwestycja Opole centrum

    Opole

    • 590 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Sprzedaż - funkcjonalne mieszkanie 3 pokoje z dużym balkonem, pow. ok.65 m2., Opole ul.OzimskaProponujemy Państwu słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,80...

  • Sprzedaż mieszk.2-pokoje centrum - inwestycja

    Opole » ul. Waryńskiego

    • 335 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 791 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Sprzedaż - mieszkanie 2-pokojowe 43,20 m2. XI piętro w wieżowcu, standard średni, Opole - Centrum, ul.Waryńskiego.NOWA, ATRAKCYJNA CENA !!!Proponujemy funkcjonalne mieszkanie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Opole

    • 450 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 8 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Sprzedam mieszkanie w Opolu Grotowicach. 2 pokoje kuchnia, łazienka na parterze czteropietrowego bloku. w poblizu petla autobusowa i stacja kolejowa Grotowice.

  • Mieszkanie Opole ul. Fieldorfa Emila gen.

    Opole » ul. Fieldorfa

    • 499 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 785 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni 48,80m2 oraz ok. 2m2 piwnicy usytuowana na II piętrze X piętrowego bloku....

  • Wyjątkowe 5pok.mieszkanie,Opole,idealne dla rodzin

    Opole » ul. Krzemieniecka

    • 899 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 9 174 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,40 m², położone na II piętrze niskiego, nowoczesnego budynku z 2002 roku w Opolu dzielnica...

  • Mieszkanie Opole ul. Kośnego

    Opole » ul. Kośnego

    • 799 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 363 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferta na wyłączność! Przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na mieszkanie, lokal, biuro...... Ścisłe centrum Opola! Nieruchomość o powierzchni ok. 149m2 usytuowana...

  • Mieszkanie Opole ul. Stawowa

    Opole » ul. Stawowa

    • 629 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 837 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Nowoczesny apartament z ogródkiem! Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 49,50m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze z zagospodarowanym ogrodem...

  • Mieszkanie Opole ul. Cynamonowa

    Opole » ul. Cynamonowa

    • 869 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 10 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Apartament z ogródkiem. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 70m2 wykończona w wysokim standardzie, usytuowana na parterze z zagospodarowanym ogrodem o powierzchni...

  • Mieszkanie Opole ul. Kołątaja

    Opole

    • 1 059 000 zł cena
    • 127 m2 powierzchnia
    • 8 339 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Doskonała lokalizacja! Mieszkanie, lokal, biuro... Szanowny kliencie, Ścisłe centrum Opola Nieruchomość o powierzchni ok. 127m2 usytuowana drugim piętrze w jednej z urokliwych...

  • Mieszkanie Opole ul. Nysy Łużyckiej

    Opole » ul. Nysy Łużyckiej

    • 395 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Szanowny kliencie, 2 pokojowe mieszkanie po remoncie do własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni ok. 36,70m2 usytuowana na VII piętrze X piętrowego bloku w centrum miasta...

  • Nowoczesny Apartament Opole Zaodrze

    Opole

    • 940 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesny apartament o powierzchni 47m2 wykończony w najwyższym standardzie znajdujący się na I piętrze IV piętrowego nowego apartamentowca z windą w Opolu/Zaodrze Dodatkowo do mi...

  • Sprzedam mieszkanie w centrum Opola
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie w centrum Opola

    Opole

    • 990 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 9 253 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie: 107m 2, 4 duże, ustawne pokoje,jeden mały, w sumie 5 pokoi, ten mały służy jako garderoba. Duża kuchnia ze spiżarką, łazienka, duży przedpokój, na 1 piętrze w...

  • Mieszkanie Opole ul. Kolejowa

    Opole » ul. Kolejowa

    • 548 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowe mieszkanie, Śródmieście. Szanowny kliencie, Nieruchomość o powierzchni ok. 48m2 wykończona w bardzo dobrym standardzie, usytuowana na parterze w niskiej kamienicy. Lo...

  • Mieszkanie Opole ul. Warsztatowa

    Opole » ul. Warsztatowa

    • 699 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 8 525 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie z zaadaptowanym poddaszem w cichej okolicy w niskiej zabudowie. Szanowny kliencie, Śródmieście! Nieruchomość o powierzchni ok. 82,30m2 usytuowana na pierwszym piętrz...