• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(446)
  • Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka
    Lokal użytkowy Skawina, Korabnicka

    Skawina

    • 595 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 7 829 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal użytkowy | centrum Skawiny | witryna | najemca Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 76,45 m, położony w ścisłym centrum Skawiny ul. Korabnicka 10. Świetna lokalizacja d...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,
    1 / 6
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Podgórze Podgórze,

    Kraków

    • 2 483 365 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 10 523 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż powierzchnia handlowo - usługowa na parterze w nowej kamienicy: LOKAL: - powierzchnia: 236,57 m2   - lokal pod gastronomię - ogródek 34,24 m2  - stan deweloperski - pa...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza,
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza,

    Kraków

    • 1 150 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 15 541 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal z najemcą sieciowym Żabka. Umowa najmu na 10 lat z opcją przedłużenia. Bezpieczny nie przeszacowany czynsz, waloryzowany corocznie. Lokalizacja: - Krowodrza, w bardzo dobre...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Kraków-Podgórze, Prokocim ul. Leonida Teligi

    Kraków » Podgórze » ul. Teligi

    • 99 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 3 300 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania pawilon o powierzchni około 30 m2 z łazienką. Pawilon znajduje się koło przystanku Prokocim Szpital przy ul. Teligi, na działce o powierzchni 56 m2 . Doskonałe miejsc...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 5 400 zł cena
    • 93 m2 powierzchnia
    • 59 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Powierzchnie biurowe na wynajem dla firm pod biura coworkingowych jak również dla firm i korporacji. Budynek biurowy klasy A 6 kondygnacji naziemnych oraz garaże podziemne. Wokół b...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze, Płaszów ul. Lipska

    Kraków » Podgórze » ul. Lipska

    • 1 830 000 zł cena
    • 134 m2 powierzchnia
    • 13 657 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży 135 m2 lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Lipskiej 6 w Krakowie. Koło stacji BP. Lokal mieści się na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku biurowego. Możliwośc wła...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze, Kraków-Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 3 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w handlowej części Krakowa w bliskiej odległości od CHT Kraków znajdujący się w zmodernizowanym budynku. Podzielony na dwa lokale po ok 100 m 2 z osobnym opomiarowaniem medi...

  • Lokal Kraków Kraków-Podgórze, Opatkowice

    Kraków » Podgórze

    • 5 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 155 m2 w okolicy ul. Taklińskiego. Lokal na parterze w kameralnym budynku 2 piętrowym. Teren ogrodzony, wjazd bramą sterowaną pil...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Nowa Huta Nowa Huta,

    Kraków

    • 1 580 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia Magazyn, Hala  na parterze: - 79 m na parterze - 3 wysokie bramy wjazdowe  - murowana - niepylna posadzka - poziom 0 - monitoring Do wynajęcia również: - 24 m na par...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 9 100 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany w Bronowicach Małych. Do wynajęcia nowy, jasny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 130 m², położony w prestiżo...

  • Kraków, Podgórze, Skotniki, budynek Usługowy, wolnostojący,16a
    Kraków, Podgórze, Skotniki, budynek Usługowy, wolnostojący,16a

    Kraków

    • 25 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny budynek usługowo-biurowy do wynajęcia – Kraków, Skotniki, ul. Trockiego (Podgórze / Wola Duchacka Wschód) Czynsz: 25000 zł | ok. 77,78 zł/m²...

  • Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Stefana Batorego
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Stare Miasto, Stare Miasto, Stefana Batoreg...

    Kraków

    • 490 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 424 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    | Kraków - Stare Miasto | ul. Batorego | 52,3 m² | lokal usługowy | centrum Na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 52,3 m², zlokalizowany w ścisłym...

  • Lokal Kraków Stare Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 23 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 106 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na wynajem przestronny lokal biurowo-handlowo-usługowy o powierzchni 217 m² położony na parterze w nowym budynku mieszkalnym w jednej z najbardziej klimatycznych i dyn...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 6 880 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 172 m 2 wraz z podpiwniczeniem 104m 2 w cenie. Prezentowany lokal usytuowany jest na parterze jednego z bloków mieszkalnych przy ul...

  • Lokal Kraków Prądnik Biały

    Kraków » Prądnik Biały

    • 863 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 5 911 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OFERTA INWESTYCYJNA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA Na sprzedaż lokal o łącznej powierzchni 146,15m 2 zlokalizowany przy ul. Szafirowej w Krakowie. Powierzchnia lokalu: - 6...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 5 500 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 63,74m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej. Teren wokół ogrodzony i monitorowany. L...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 19 500 zł cena
    • 487 m2 powierzchnia
    • 41 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 487m², zlokalizowany na 1 piętrze budynku na Zabłociu. Lokal o dużym potencjale aranżacyjnym, idealny pod dz...

  • 1 / 3
    Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 71-73m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal Skawina Korabniki

    Skawina

    • 6 500 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowo-handlowo-usługowy o pow. około 76-78m 2 położony na wysokim parterze w jednym z nowych budynków mieszkalno-usługowych w okolicy ul. Korabnickiej . Pr...

  • Lokal użytkowy Kraków Czyżyny
    1 / 7
    Lokal użytkowy Kraków Czyżyny

    Kraków

    • 3 277 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Nowoczesny lokal biurowo-usługowy - 57m² | Kraków- Czyżyny Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 57m² , położony w zadbanym, nowoczesnym...