• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Świątnikami Górnymi

(446)
  • Kraków  B&B na sprzedaż, gotowy biznes
    1 / 16
    Kraków B&B na sprzedaż, gotowy biznes

    Kraków

    • 6 990 000 zł cena
    • 492 m2 powierzchnia
    • 14 208 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker OGŁOSZENIE – NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W KRAKOWIE (BIEŻANÓW), UL. ADAMA HABELI Na s...

  • Lokal użytkowy Wieliczka,
    1 / 15
    Lokal użytkowy Wieliczka,

    Wieliczka

    • 5 900 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA HALA, MAGAZYN , LOKAL PRZY GŁÓWNEJ DRODZE - lokal handlowy z magazynem całość około 200 m  - lokal,  biuro około 50 m ( 3 pomieszczenia + zaplecze socjalne) - magazyn...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 5
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 56 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Park położony jest w Nowej Hucie w pobliżu DK 79, tuż obok drogi ek...

  • wynajem
    1 / 14
    wynajem

    Kraków

    • 8 999 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia dobrze prosperujący i w pełni wyposażony gabinet kosmetyczno-lekarski YASUMI z kosmetolożkami i bazą klientów na Booksy. Instytut Zdrowia i Urody YASUMI ARENA w Krako...

  • Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów
    1 / 16
    Nieruchomość Przemysłowa - Fabryka Manekinów

    Radziszów

    • 2 200 000 zł cena
    • 761 m2 powierzchnia
    • 2 891 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ PRZEMYSŁOWA – FUNKCJONUJĄCA FABRYKA MANEKINÓW Na sprzedaż w pełni działający zakład produkcyjny specjalizujący się w produkcji manekinów wystawowych oraz elementów ar...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza,
    1 / 13
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Krowodrza Krowodrza,

    Kraków

    • 2 500 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia gabinet 25 m² przy Płacy Inwalidów! Opis: - gabinet w kameralnym centrum fizjoterapii i psychologii - centrum miasta - przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu - 4...

  • 1 / 4
    Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 3 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany pokój biurowy o pow. 36m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogrod...

  • Lokal Kraków Bieżanów-Prokocim

    Kraków » Bieżanów-Prokocim

    • 6 500 zł cena
    • 83 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia jasny, klimatyzowany lokal o pow. 82,6m 2 położony na II piętrze w jednym z kameralnych biurowców w okolicy ul. Wielickiej (od strony Wieliczki). Teren wokół ogro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Kraków Prądnik Czerwony

    Kraków » Prądnik Czerwony

    • 36 461 zł cena
    • 458 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o pow. użytkowej wynoszącej 387,38m 2 i pow. całkowitej wynoszącej 458,06m 2 , usytuowany na IV piętrze w jednym z biurowców klasy A...

  • Lokal użytkowy Skawina
    1 / 3
    Lokal użytkowy Skawina

    Skawina

    • 75 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferuję Państwu do wynajęcia powierzchnię magazynowo- produkcyjną w nowoczesnym Centrum Logistycznym klasy A. Obiekt idealnie nadaje się do składowania różnego rodzaju towarów,...

  • Lokal użytkowy Kraków Krowodrza
    1 / 15
    Lokal użytkowy Kraków Krowodrza

    Kraków

    • 190 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 278 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż na Krowodrzy przy ul. Kujawskiej, lokal niemieszkalny składający się z dwóch pomieszczeń. Każde z nich jest odrębną nieruchomością. Pow. łączna 36,57 m 2 . Lokal zn...

  • Lokal użytkowy Kraków Bronowice, Bronowice, Bronowice
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Bronowice, Bronowice, Bronowice

    Kraków

    • 6 600 zł cena
    • 95 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa si...

  • Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki, Masarska
    1 / 2
    Lokal użytkowy Kraków gm. Kraków-Śródmieście Grzegórzki, Masarska

    Kraków

    • 400 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia miejsce postojowe  w garażu podziemnym budynku mieszkalnego przy ul. Masarskiej 11 -GRZEGÓRZKI Dodatkowy koszt to czynsz administracyjny w wysokości 141,25 zł. Łączny...

  • Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2
    1 / 9
    Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2

    Kraków

    • 88 375 zł cena
    • 2 525 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Budynek 2500 m2 + działka 1700 m2 Przedmiotem wynajmu jest cały czterokondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 2500 mkw oraz działka o powierzchni 1700 mkw. Ostatnim najemcą budy...

  • Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta
    1 / 3
    Lokal użytkowy Kraków Nowa Huta

    Kraków

    • 7 500 zł cena
    • 258 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    HALA MAGAZYNOWA, PRODUKCYJNA, KRAKÓW, NOWA HUTA, BIEŃCZYCE. UWAGA: WYKLUCZONA JAKAKOLWIEK DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z MOTORYZACJĄ. Oferuję Państwu do wyna...

  • Lokal Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 300 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym...

  • Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek
    1 / 16
    Lokal z możliwością mieszkania – Zakrzówek

    Kraków

    • 503 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 17 965 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    IZABELA POŁATYŃSKA-JANIK Agent prowadzący [tel] Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży...

  • Przestronny lokal w centrum | 150 m2
    1 / 14
    Przestronny lokal w centrum | 150 m2

    Kraków

    • 17 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przestronny lokal w centrum | 150 m2 | Plac Inwalidów Do wynajęcia lokal usługowy w centrum miasta przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Krakowa, okolica Placu Inwalidów...

  • Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz
    1 / 8
    Lokal użytkowy Kraków Podgórze, Płaszów, Przewóz

    Kraków

    • 3 200 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    | Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, lokal - pod dowolną działalność. handlowy / usługowy / biurowy / magazynowy Rozkład lok...

  • Lokal Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 31 500 zł cena
    • 460 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia usługowo- handlowa na Mistrzejowicach. Prezentowany lokal stanowi przestrzeń open space o powierzchni 385m 2 wraz z przynależnym do niego zaple...