• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Świętochłowice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż pod Rumią

(170)
  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 230 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 34m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 375 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 25 m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 650 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 19 412 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL MIESZKALNY LUB BIUROWO - USŁUGOWYPROJEKT NA STWORZENIE 4 samodzielnych apartamentów.NOWA WINDA  z 2024r, lokal dwu stronny, można dokupić lokal obok 87m2LOKALIZACJA:Lokal zna...

  • 1 / 4
    Lokal Gdynia Śródmieście ul. Świętojańska

    Gdynia » Śródmieście » ul. Świętojańska

    • 1 690 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 19 205 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL BIUROWO - USŁUGOWY 87,5m2 + ARCHIWUM 93,5m2NOWA WINDALOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic, ul. Świętojańskiej.BUD...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 4 990 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 7 129 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE) Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: Nieruchomość zna...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 8 880 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 7 197 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    OBIEKT IDEALNY DO PROWADZENIA RÓŻNORODNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ORAZ WYNAJMU (OK. 30.000 NETTO MIESIĘCZNIE)Kontakt do agenta prowadzącego: Justyna [tel]LOKALIZACJA: nieruchomość znajd...

  • Lokal Miszewko ul.

    Miszewko

    • 3 890 000 zł cena
    • 580 m2 powierzchnia
    • 6 707 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łężyce ul. Topolowa

    Łężyce » ul. Topolowa

    • 5 500 000 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:do wynajęcia powierzchnia 500 m2 wydzielona z hali o powierzchni około 1000 m2., świetne miejsce do prowadzenia produkcji nieuciążliwej, warsztatu, magazynu. Podjazd d...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Lokal Gdynia Śródmieście ul.

    Gdynia » Śródmieście

    • 2 590 000 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 26 980 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    GOTOWY PRODUKT INWESTYCYJNY!Lokal z przeznaczeniem handlowo-usługowym - DUŻY BENLOKALIZACJA:Lokal znajduje się w ścisłym CENTRUM GDYNI przy jednej z najbardziej popularnych ulic. L...

  • Lokal Chwaszczyno ul. Podleśna

    Chwaszczyno » ul. Podleśna

    • 15 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIERUCHOMOŚĆ:Oferujemy na wynajem halę magazynową w Chwaszczynie, z dobrym dojazdem z  DK7.Hala niskiego składowania, z nośnością podłogi 2T. Ogrzewana piecem bezobsługowym.Do dysp...

  • Lokal Gdynia Orłowo ul. Zwycięstwa

    Gdynia » Orłowo » al. Zwycięstwa

    • 2 385 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL TUŻ PRZY AL. ZWYCIĘSTWA!*BEZ PROWIZJI*LOKALIZACJA:Lokale znajdują się w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Dominuje w niej zabudowa willowa zarówno przedwojenna, jak i...

  • Lokal Sopot Górny ul. Juliusza Słowackiego

    Sopot » Górny Sopot » ul. Słowackiego

    • 2 980 000 zł cena
    • 193 m2 powierzchnia
    • 15 441 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DOM - GOTOWY BIZNES !NIERUCHOMOŚĆ:Na sprzedaż dom o powierzchni 193 m2, składający się z:- 7 niezależnych kawalerek każda z własną kuchnią i łazienką; oraz 2 pokojowego...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Gdynia » Śródmieście » os. Śródmieście

    • 6 000 000 zł cena
    • 217 m2 powierzchnia
    • 27 650 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Perfekcyjnie zlokalizowany lokal z witryną o pow. 217,63m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się na parterze w ciągu handlowo-usługowym z wejściem od ulicy głównej. Do lokalu pro...

  • Lokal Koleczkowo ul. Kieleńska

    Koleczkowo » ul. Kieleńska

    • 10 900 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 10 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KUP BEZ PROWIZJI! LOKALIZACJA: Obiekt zlokalizowany jest w Koleczkowie przy ulicy Kieleńskiej przy której przebiega droga 218 Chwaszczyno - Wejherowo. BARDZO DUŻYM ATUTEM JEST NOW...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 3 135 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 33m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie. W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których s...

  • Lokal użytkowy na sprzedaż
    Lokal użytkowy na sprzedaż

    Gdynia » Dąbrowa » ul. Dąbrowa

    • 585 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    2-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze do własnej aranżacji w Gdyni na Dąbrowie o pow. 65,19m2. Znajduję się w bloku z 1998r., na terenie zamkniętym. Pierwotnie nieruchomość fun...

  • Lokal Sopot Wyścigi ul. Rzemieślnicza

    Sopot » Wyścigi » ul. Rzemieślnicza

    • 2 470 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL O pow. 26m2 w SOPOCIE blisko stacji SKMLOKALIZACJA:Nieruchomość zlokalizowana jest w Sopocie.  W pobliżu znajdziemy stacje SKM Sopot Wyścigi oraz Gdańsk Żabianka, do których...

  • Lokal Gdynia Chylonia ul. Gospodarska

    Gdynia » Chylonia » ul. Gospodarska

    • 1 119 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 595 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    TYLKO U NAS! GOTWY BIZNES ! MYJNIA SAMOCHODOWA W GDYNIOBIEKT:Myjnia samochodowa w Gdyni Chyloni.Myjnia 4 stanowiskowa, funkcjonująca od 2 lat, lokalizacja zapewnia ciągły ruch prze...

  • Lokal Sopot ul. Rzemieślnicza

    Sopot » ul. Rzemieślnicza

    • 3 230 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Sopot Centrum ul. Niepodległości

    Sopot » Centrum » ul. Niepodległości

    • 2 200 000 zł cena
    • 252 m2 powierzchnia
    • 8 731 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest lokal z funkcją usługową zlokalizowany w samym sercu Sopotu.LOKALIZACJA:Lokal usytuowany jest przy głównej arterii komunikacyjnej Sopotu, między Gdynią a...