• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Łódź

(63)
  • Lokal Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    55 m² | garaż 2-stanowiskowy | fotowoltaika | ul. Transportowa 28aSzukasz miejsca, które połączy komfortowe życie i przestrzeń do pracy?Ta nieruchomość daje Ci dokładnie taką możli...

  • Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi
    1 / 2
    Sprzedam Box handlowy na Rynku Bałuckim w Łodzi

    Łódź

    • 40 000 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 2 858 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam boks handlowy na Rynku Bałuckim - cześć spożywczo-przemysłowa, sektor A, numer 189. Lokal jest usytuowany w dobrej i ruchliwej alejce. W hali sprzedażowej jest monitorin...

  • Lokal Łódź Widzew

    Łódź » Widzew

    • 890 000 zł cena
    • 108 m2 powierzchnia
    • 8 241 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy do sprzedaży lokal handlowy monitorowany z dwoma frontowymi wejściami. Obiekt usytuowany w pawilonie na osiedlu Łódź Widzew na gruncie dzierżawionym od Spółdzielni Mieszk...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15 metrów. Garaż położony w dzielnicy Górna w obrębie ulic Przędzalniana, Łęczycka, Przybyszewskiego. Miesięczne k...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• 1 / 4
    Lokal Łódź Śródmieście, Śródmieście ul. Hugona Kołłątaja

    Łódź » Śródmieście » ul. Kołłątaja

    • 310 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 7 949 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy o powierzchni użytkowej 39 metrów. Lokal usytuowany na wysokim parterze w budynku 3 piętrowym w dzielnicy śródmieście w okolicach ulicy Wierzbowej...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 2
    Lokal Łódź Bałuty, Bałuty ul. Pojezierska

    Łódź » Bałuty » ul. Pojezierska

    • 874 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o pow. 23m2, składający się z dużego pokoju, usytuowany na 2-piętrze w biurowcu. Wykończenie: ściany- gładź, na podłodze- wykładzina dywanowa, okna PCV, rolety....

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Łódź Łódź-Polesie, Polesie, Obywatelska
    1 / 4
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Polesie, Polesie, Obywatelska

    Łódź

    • 8 500 000 zł cena
    • 1 913 m2 powierzchnia
    • 4 444 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedaż bazy transportowej TIR w Łodzi znajdującej się w strategicznej lokalizacji na Retkini w Łodzi. Jest to ważne centrum logistyczne, które zapewnia dogodny dostęp do dróg kra...

  • Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna
    1 / 10
    Lokal użytkowy Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna

    Łódź

    • 3 400 000 zł cena
    • 1 223 m2 powierzchnia
    • 2 781 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Nowoczesny obiekt biurowomagazynowoprodukcyjny przestrzeń gotowa na rozwój Twojej firmy Oferujemy funkcjonalny i kompletny kompleks biurowomagazynowoprodukcyjny, który łączy profes...

  • Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum
    1 / 12
    Lokal 151 m² z witrynami – Bałuty, blisko centrum

    Łódź

    • 910 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 6 027 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny i przestronny lokal handlowo-biurowy o powierzchni 151,28 m², usytuowany w popularnej i dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bałuty. To idealne...

  • 1 / 4
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 20.185...

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa....

  • Lokal Łódź Łódź-Górna, Łódź-Górna ul. Kurczaki

    Łódź » Górna » ul. Kurczaki

    • 350 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 4 606 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchn...

  • Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny
    Sprzedam Lokal handlowo/usługowy/mieszkalny ŁódżGórnaChojny

    Łódź

    • 350 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż świetnie położony lokal usługowo/handlowo/mieszkalny Łódź Górna Chojny/Kurczaki Fryzjer/kosmetyka w formie segmentu z częścią mieszkalną tylko u nas! Powierzchnia: 7...

  • Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent
    1 / 6
    Kontener 3x2 z płyt warstwowych 120mm, producent

    Łódź

    • 13 900 zł cena
    • 6 m2 powierzchnia
    • 2 317 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    KONTENER 3x2 m – II GATUNEK – PŁYTA WARSTWOWA PIR 120 mm Stan • Gotowy do użytku Na sprzedaż kontener o wymiarach 3 x 2 m, wykonany z płyty warstwowej PIR 120 mm. Idealny jako biu...

  • SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica
    1 / 4
    SPRZEDAM Lokal użytkowy 36m+magazynowa piwnica

    Łódź

    • 180 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal w wolno stojącym pawilonie 36 m2 + piwnica 80m2 . Lokalizacja Łódź Widzew ul. Sacharowa 67 Tel.5********70 Doskonały na działalność handlową lub usługową. Idealny np. dla wet...

  • Hotel Daria, dworek- zabytek
    1 / 10
    Hotel Daria, dworek- zabytek

    Łódź

    • 7 999 999 zł cena
    • 912 m2 powierzchnia
    • 8 772 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Sprzedam obiekt mieszkalno-pensjonatowy wraz z zabudowaniami gospodarczymi, garaże ,warsztat, stajnia , siodlarnia , stróżówka Budynek wpisany do rejestru zabytków . / kubaturowo,...