• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pabianice +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Garaże Łódź

(14)
  • Lokal Łódź Wiskitno ul. Transportowa

    Łódź » ul. Transportowa

    • 1 149 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 3 614 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    55 m² | garaż 2-stanowiskowy | fotowoltaika | ul. Transportowa 28aSzukasz miejsca, które połączy komfortowe życie i przestrzeń do pracy?Ta nieruchomość daje Ci dokładnie taką możli...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedania garaż murowany w zabudowie szeregowej o powierzchni 15 metrów. Garaż położony w dzielnicy Górna w obrębie ulic Przędzalniana, Łęczycka, Przybyszewskiego. Miesięczne k...

  • Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Górna ul. Przędzalniana

    Łódź » Górna » ul. Przędzalniana

    • 65 000 zł cena
    • 15 m2 powierzchnia
    • 4 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal użytkowy Łódź Bałuty, Radogoszcz
    Lokal użytkowy Łódź Bałuty, Radogoszcz

    Łódź

    • 7 700 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia reprezentacyjny dom w zabudowie szeregowej o pow. 220 m2, idealny na siedzibę firmy lub prowadzenie działalności usługowej, jak np. gabinety medyczne, psychologiczne...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal użytkowy Łódź Górna, Rokicie
    Lokal użytkowy Łódź Górna, Rokicie

    Łódź

    • 2 800 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 5 167 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o pow. 10...

  • Lokal Łódź Górna, Ruda

    Łódź » Górna

    • 1 100 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 520 m2 na Górnej (Ruda Pabianicka), która dotychczasowo pełniła funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o pow. 700 m2 (4...

  • Lokal Łódź Górna, Ruda

    Łódź » Górna

    • 1 100 000 zł cena
    • 520 m2 powierzchnia
    • 2 116 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • Lokal Łódź Górna, Rokicie

    Łódź » Górna

    • 2 100 000 zł cena
    • 542 m2 powierzchnia
    • 3 875 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalny o pow. 242,6 m2 wraz z zakładem produkcyjnym o pow. 260 m2 na Górnej (os. Rokicie) w okolicach ul. Św. Franciszka z Asyżu. Działka o po...

  • Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż