• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Biura i lokale na sprzedaż Łódź

(63)
  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 102 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 5400 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. ks. Zdzisława Wujaka

    Łódź » Widzew » ul. Wujaka

    • 8 500 zł cena
    • 195 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowo-usługowy o pow. 195 m , usytuowany na piętrze w centrum handlowym przy ul. Wujaka 4. Lokal idealny na działalność medyczną, kos...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew, Olechów ul. Olechowska

    Łódź » Widzew » ul. Olechowska

    • 6 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia biurowa z zapleczem socjalnym o łącznej pow. 180 m2 na Olechowie przy ul. Olechowskiej. Parter 90 m2: dwa niezależne pomieszczenia, toalety Piętro...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 68 000 zł cena
    • 3 600 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna 3600 m2 w północno - zachodniej części Łodzi na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej . - hala na parterze...

  • Nowe

    Lokal Łódź Polesie

    Łódź » Polesie

    • 2 780 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 3 089 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o łącznej pow. 900 m , zlokalizowana w dzielnicy Polesie (os. Lublinek). Obiekt aktualnie pełni funkcję usługowo-mieszkalną, co czyni go atrakcyjną pro...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 5 610 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 550 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Możliwość wyd...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 1 700 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 25,5 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Przed lokalem znajduje się publiczny parking. Lokal usytuowany jest na parterze budynku...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty, Julianów ul. Generała Józefa Bema

    Łódź » Bałuty » ul. Bema

    • 6 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom wolnostojący o pow. 225 m2 na Bałutach w sąsiedztwie Parku Julianowskiego . Działka o pow. 1247 m2. Teren ogrodzony. Układ pomieszczeń: - parter 75 m2 -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Nowe

    Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 2 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia ogrzewany magazyn klasy B o pow. 200 m2 z wjazdem do budynku z poziomu (-1) zlokalizowany przy ul. Senatorskiej . Na terenie nieruchomości dostępny jest plac m...

  • Nowe

    Lokal Łódź Górna ul. inż. Stefana Skrzywana

    Łódź » Górna » ul. Skrzywana

    • 4 700 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia 97 m2 powierzchni biurowej + udział w części wspólnej 31 m2 w zrewitalizowanym budynku z czerwonej cegły SKRZYWANA FACTORY . Biuro jest w pełni umeblowane i do...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 800 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal na parterze o pow. 11 m2 , idealny na gabinet lekarski, psychologiczny, terapeutyczny lub inny rodzaj działalności medycznej. Nieruchomość zlokalizowana je...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty, Julianów-Marysin-Rogi

    Łódź » Bałuty

    • 20 000 zł cena
    • 560 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia dom o charakterze rezydencjonalnym o pow. 560 m , położony w prestiżowej i spokojnej części Bałut (os. Rogi), w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. Nieruchomość...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 1 300 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia klimatyzowany lokal o pow. 18 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki. Przed lokalem znajduje się publiczny parking. Lokal usytuowany jest na I piętrze. Poczeka...

  • Nowe

    Lokal Łódź Górna ul. Senatorska

    Łódź » Górna » ul. Senatorska

    • 43 120 zł cena
    • 3 080 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia obiekt przystosowany do działalności magazynowej i produkcyjnej. Nieruchomość zlokalizowana jest pomiędzy ul. Milionową a Senatorską w niedalekiej odległości od...

  • Nowe

    Lokal Łódź Śródmieście ul. al. Tadeusza Kościuszki

    Łódź » Śródmieście » al. Kościuszki

    • 4 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal w podziemiu o pow. 145 m2 w centrum Łodzi przy al. Kościuszki . Na powierzchnię lokalu składa się sala z wentylacją, zaplecze, gabinet, kriokomora, dwie...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew, Mileszki

    Łódź » Widzew

    • 1 500 000 zł cena
    • 565 m2 powierzchnia
    • 2 655 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość o ogólnej pow. 565,28 m2 we wschodniej części miasta (Widzew - Mileszki), która obecnie pełni funkcję jako siedziba firmy. Na ogrodzonej działce o...

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew ul. al. marsz. Józefa Piłsudskiego

    Łódź » Widzew » al. Józefa

    • 575 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 23 m2 w sąsiedztwie rewitalizowanego kompleksu WIMA (Widzewska Manufaktura) przy al. Piłsudskiego. Lokal o wymiarach (6,10 x 3,77 m)....

  • Nowe

    Lokal Łódź Widzew ul. Sucha

    Łódź » Widzew » ul. Sucha

    • 297 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal użytkowy o pow. 36,03 m2 w parterze budynku mieszkalnego na pograniczu Śródmieścia i Widzewa w okolicach skrzyżowania marszałków. Teren ogrodzony. Budynek...

  • Nowe

    Lokal Łódź Bałuty ul. Wersalska

    Łódź » Bałuty » ul. Wersalska

    • 7 168 zł cena
    • 512 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia powierzchnia magazynowo- biurowa 512 m2 na I piętrze w północno - zachodniej części Łodzi, na terenie Teofilowa Przemysłowego przy ul. Wersalskiej. Wydzielona...

  • Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi
    Dwa lokale użytkowe 88 m2 przy ul. Stefana w Łodzi

    Łódź

    • 399 000 zł cena
    • 88 m2 powierzchnia
    • 4 535 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Szukasz bezpiecznej i rentownej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi? Przedstawiamy dwa funkcjonalne lokale użytkowe zlokalizowane przy ul. Stefana, w  miejscu, k...