• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Krynica Morska

(51)
  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 864 720 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 24 020 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    NOWA INWESTYCJA W KRYNICY MORSKIEJWYPOCZYWAJ I ZARABIAJAPARTAMENTY PRZY FONTANNIETOPOWA LOKALIZACJAZIELONY TARAS Z JACUZZI NA DACHU Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANYINWESTYCJA:W wyjątkow...

  • Mieszkanie Krynica Morska ul. Spacerowa

    Krynica Morska » ul. Spacerowa

    • 1 244 160 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 23 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Nowoczesny Nadmorski Apartament
    Nowoczesny Nadmorski Apartament

    Krynica Morska

    • 565 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 16 618 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Wilsons Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • MIESZKANIA 2 - POKOJOWE W KRYNICY MORSKIEJ
    MIESZKANIA 2 - POKOJOWE W KRYNICY MORSKIEJ

    Krynica Morska

    • 400 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Greathouse Sp. z o. o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krynica Morska

    • 750 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 706 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Krynica Morska

    • 750 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 18 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krynica Morska

    • 540 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    AMERICAN HOME
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Krynica Morska

    • 769 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 11 652 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Elbląg
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Krynica Morska ul.

    Krynica Morska

    • 3 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT SERCU KRYNICY MORSKIEJ ! GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjonat z restaurac...

  • Dom Krynica Morska ul.

    Krynica Morska

    • 3 500 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 5 692 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    NA SPRZEDAŻ DZIAŁAJĄCY PENSJONAT Z RESTAURACJĄ W SERCU KRYNICY MORSKIEJ !GOTOWY BIZNES - ŚWIETNA INWESTYCJA Z WYSOKIM ROI !!PENSJONAT: Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący pensjo...

  • Działka Krynica Morska ul. Niska

    Krynica Morska » ul. Niska

    • 2 050 000 zł cena
    • 1 366 m2 powierzchnia
    • 1 501 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli masz pomysł na zagospodarowanie działki to zadzwoń, porozmawiamy o cenie.LOKALIZACJA:Krynica Morska to najbardziej znany kurort na Mierzei Wiślanej nad Bałtykiem.Malownicze l...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 1 046 650 zł cena
    • 1 903 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Kąty Rybackie znajdują się na Mierzei Wiślanej, na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego w odległości 56 km od Gdańska. Znajduje się tam port morski i 2 przystanie. Plaże s...

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 349 800 zł cena
    • 636 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 636 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny doja...

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 348 150 zł cena
    • 633 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 633 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny dojazd....

  • 1 / 3
    Działka Kąty Rybackie ul. Leśna

    Kąty Rybackie » ul. Leśna

    • 365 200 zł cena
    • 664 m2 powierzchnia
    • 550 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka o pow. 664 m2 na osiedlu domów jednorodzinnych i zabudowy pensjonatowej oraz turystycznej.Działka idealna pod domek letniskowy lub dom wolnostojącyŚwietny doja...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 334 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 438 696 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 353 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 432 734 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy apartament nad Mierzeją Wiślaną
    1 / 20
    Gotowy apartament nad Mierzeją Wiślaną

    Sztutowo

    • 360 500 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !
    1 / 7
    Mieszkanie pod inwestycję Nad Morzem !

    Sztutowo

    • 386 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • PROMOCJA mieszkanie nad morzem  inwestycja
    1 / 9
    PROMOCJA mieszkanie nad morzem inwestycja

    Sztutowo

    • 599 500 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 235 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Włóczyska

    • 70 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 875 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem
    1 / 8
    Przestronny 2 pokojowy apartament nad Morzem

    Sztutowo

    • 383 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 12 784 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament
    1 / 14
    Gotowy do zamieszkania 2 pokojowy apartament

    Sztutowo

    • 611 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 384 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !
    1 / 11
    APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ !

    Sztutowo

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Sztutowo

    • 357 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 13 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Jędrychowo

    • 410 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 3 566 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 6
    Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie

    Sztutowo

    • 583 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Jędrychowo

    Jędrychowo

    • 120 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 1 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BRESDOM NIERUCHOMOŚCI ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej zabudowanej w miejscowości Jędrychowo, gm. Frombork. Cena: 120 000 zł (do neg...

  • Lokal Kąty Rybackie ul. Rybacka

    Kąty Rybackie » ul. Rybacka

    • 9 166 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    LOKAL POD SKLEP SPOŻYWCZO-MONOPOLOWY!DOSTĘPNY OD 1 LISTOPADA 2025 ROKUPRZY GŁÓWNEJ ULICY - IDEALNA LOKALIZACJA!TYLKO U NAS!!!LOKALIZACJA:Kąty Rybackie to jedna z najbardziej popula...

  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2
    1 / 10
    Pół bliźniaka 71m2 + ładna działka 1500m2

    Kępiny Wielkie

    • 215 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 3 029 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

     Firma MM House prezentuje Państwu pół bliźniaka z bardzo ładną działką w Kierpajnach Wielkich. Kierpajny Wielkie to niewielka miejscowość w gminie Pieniężno na trasie Braniewo -...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (wykończone !)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 539 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 568 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji - inwestycja oddana do uzytkowania APARTAMENT nr 10.2 - MIESZKANIE WYKOŃCZONE !! [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, har...

  • 0%, apartamenty w Sztutowie (Z vat 8%)

    Sztutowo » ul. Zalewowa

    • 401 500 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 547 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    0% prowizji - INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA APARTAMENT nr 8.16 [ pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie wykonania, harmonogram płatności na stro...

  • Dom Nowe Batorowo ul.

    Nowe Batorowo

    • 682 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 4 547 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość w pierwszej linii zabudowy od rzeki Elbląg (nowego kanału portowego prowadzącego do Elbląga) i w bezpośredniej odległości Zalewu Wiślanego w cenie samej dzia...

  • Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka
    Dom Kąty Rybackie gm. Sztutowo, Rybacka

    Kąty Rybackie

    • 1 799 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 5 997 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z działającym pensjonatem dla letników! Poniżej więcej informacji. Nieruchomość: - powierzchnia: około 300m2, a w jej skład wchodzi czę...

  • Dom Kąty Rybackie ul.

    Kąty Rybackie

    • 839 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 323 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w sercu Kątów Rybackich - 100 m od portu nad Zalewem Wiślanym i zaledwie 1,5 km od plaży nad Zatoką GdańskąNa sprzedaż atrakcyjny, w pełni zmode...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Sztutowo ul. Gdańska

    Sztutowo » ul. Gdańska

    • 232 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 10 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    HOT OFERTA!! DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE PEPPER HOUSE!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- w pełni wykończony- gotowy do wprowadzenia lub wynajmu- możliwość montażu aneksu kuchennego- 3km do morzaCHAR...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 433 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 434 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Pepper House
    Biuro nieruchomości

  • | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |
    1 / 18
    | Luksusowe mieszkania w sercu natury Sztutowo |

    Sztutowo

    • 495 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 13 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości