• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Kraków

(2 352)
  • Mieszkanie Kraków Nowa Huta, Czyżyny ul. Sołtysowska

    Kraków » Nowa Huta » ul. Sołtysowska

    • 600 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 17 143 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    WYREMONTOWANE 35 m z miejscem miejscem postojowym w garażu podziemnym . W okolicy mieszkania M1 Kraków. Kaufland, Lidl. Mieszkanie sprzedawane ,wyposażone i umeblowane. Pok...

  • Lokal Kraków Bronowice

    Kraków » Bronowice

    • 4 800 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 84m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków przy ul. Balickiej. Na powierzchnię lokalu składają się: - hall, - wy...

  • Lokal Kraków Krowodrza ul. Józefitów

    Kraków » Krowodrza » ul. Józefitów

    • 718 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 11 581 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodz...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Krowodrza, Górka Narodowa ul. Adama Marc...

    Kraków » Krowodrza » ul. Marczyńskiego

    • 815 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 14 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Marczyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkani...

  • Sprzedam mieszkanie - Kraków Podgórze, Okólna
    1 / 15
    Sprzedam mieszkanie - Kraków Podgórze, Okólna

    Kraków

    • 669 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 623 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Najważniejsze cechy prezentowanej nieruchomości: - spokojna lokalizacja, chyba najlepsza na osiedlu Kozłówek; - niezagrożony widok na tereny zielone; - budynek nie jest "wielką pły...

  • 1 / 4
    Działka Kraków Krowodrza, Wola Justowska ul. Jesionowa

    Kraków » Krowodrza » ul. Jesionowa

    • 5 490 000 zł cena
    • 2 200 m2 powierzchnia
    • 2 496 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZWOLENIE NA BUDOWĘ 4 APARTAMENTÓW. Prawie 22 ar na Woli Justowskiej z prawomocnym pozwoleniem na budowę dwóch budynków w układzie wolnostojącym po dwa mieszkania o powierzch...

Kraków » Krowodrza » ul. Marczyńskiego

    • 925 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 13 806 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Piltza

    Kraków » Podgórze » ul. Piltza

    • 1 044 120 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RUCZAJ nowe 3 pokojowe , wykończone i wyposażone ponad 62 m2 w budynku z 2024 nowoczesne meble na wymiar oraz sprzęt AGD wysokiej klasy i klimatyzacją. Pokój z aneksem kuchennym i...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Pasternik

    Kraków » Krowodrza » ul. Pasternik

    • 12 000 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    60 arowa , usługowa z możliwością mieszkań na Pasterniku w widocznym i ruchliwym miejscu . Szeroka działka z dostępem do asfaltowej ulicy z pełnymi mediami . Można kupić połowę d...

  • 1 / 3
    Działka Kraków Krowodrza, Bronowice ul. Pasternik

    Kraków » Krowodrza » ul. Pasternik

    • 6 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 2 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka usługowa z możliwością mieszkań , 30arów na Pasterniku w widocznym i ruchliwym miejscu . Szeroka działka z dostępem do asfaltowej ulicy z pełnymi mediami . Bardzo dobre p...

  • Mieszkanie Kraków Śródmieście, Olsza ul. Fiołkowa

    Kraków » ul. Fiołkowa

    • 829 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 580 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie do wejścia 3 pokojowe wolne od zaraz . Wyremontowane mieszkanie przestronne ,składające się z 2 pokoi zamkniętych , salonu z aneksem kuchennym , łazienki oraz przedpokoj...

  • Dom Kraków Podgórze, Kurdwanów ul. Wyżynna

    Kraków » Podgórze » ul. Wyżynna

    • 1 799 999 zł cena
    • 133 m2 powierzchnia
    • 13 534 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DWULETNI DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ DO ZAMIESZKANIA!! WYSOKI STANDARD , spokojna okolica, pełna infrastruktura: pętla autobusowa Stojałowskiego, pętla tramwajowa Kurdwanów, sklep...

  • Lokal Kraków Stare Miasto

    Kraków » Stare Miasto

    • 2 800 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    D o wynajęcia komfortowy lokal biurowy o powierzchni 33m 2 usytuowany na I-szym piętrze jednego z budynków na Starym Mieście. Powierzchnię tego lokalu stanowią przedsi...

  • 1 / 2
    Działka Kraków Podgórze, Ruczaj ul. Ruczaj

    Kraków » Podgórze » ul. Ruczaj

    • 1 800 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 3 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RUCZAJ ponad 6 ar z ostatecznym i prawomocnym pozwoleniem na budowę 4 MIESZKAŃ : dwóch budynków jednorodzinnych trzy kondygnacyjnych dwu lokalowych z miejscami postojowymi w zab...

  • Mieszkanie Kraków Stare Miasto ul. św. Tomasza

    Kraków » Stare Miasto » ul. Tomasza

    • 2 800 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 35 898 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    W BLISKIM SĄSIEDZTWIE RYNKU GŁÓWNEGO PRAWIE 80 M2 PO GENERALNYM REMONCIE .w POBLIŻU UL.TOMASZA Przedpokój , garderoba , łazienka , pokój z aneksem kuchennym, sypialnia z łazi...

  • 1 / 3
    Mieszkanie Kraków Stare Miasto, KAZIMIERZ ul. Dajwór

    Kraków » Stare Miasto » ul. Dajwór

    • 1 400 000 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 15 731 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    KAZIMIERZ ok 90 m2 w kameralnej kamienicy z monitoringiem. Trzy niezależne pokoje , kuchnia , łazienka z wc, przedpokój, spiżarka, duży balkon, piwnica oraz udział 25 % w strychu....

  • Przestronne mieszkanie, Mistrzejowice.

    Kraków » Mistrzejowice » os. Osiedle Piastów

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Prezentuję na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem.Pełna własność-Księga Wieczysta.LOKALIZACJA:Osiedle Piastów to doskonale skomunikowana okolica. 2 minuty spacerem do...

  • Wielicka, 3 pokoje, I piętro
    1 / 16
    Wielicka, 3 pokoje, I piętro

    Kraków

    • 799 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 12 107 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    PŁASZÓW, 3 POKOJE, DO WEJŚCIA ZNAKOMITA LOKALIZACJA BLISKO TRAMWAJ DWORZEC PŁASZÓW NEGOCJACJA CENY Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65,97m2 zlokalizowane przy ul...

  • Mieszkanie Kraków Kraków-Śródmieście, Kazimierz

    Kraków

    • 890 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 20 228 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu Placu Nowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-kra...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Wola Duchacka ul. Cechowa

    Kraków » Podgórze » ul. Cechowa

    • 1 399 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    DLA INWESTORA TRZY MIESZKANIA NA JEDNEJ KW!!! parter, nadaje się na prowadzenie biura/lokali na wynajem, jest możliwość dostosowania lokalu pod trzy niezależne mieszkania (jedna...