• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Wieliszew

(1)
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Wieliszew

    • 501 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 185 zł/m2 cena za metr

Jabłonna

    • 295 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 10 173 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka na 3 pietrze w pełni umeblowana ,znajduje sie na Osiedlu Rajska Jabłoń ,wokól sklepy Biedronka ,Kaufland ,Obi ,Poczta Apteka ,OSrodek Zdrowia .Dobry dojazd do Warszawy...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 18
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 699 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 443 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Portman Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 7
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 354 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 17 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 9
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 420 000 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 14 483 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Przytulna kawalerka pod wynajem - OKAZJA
    1 / 4
    Przytulna kawalerka pod wynajem - OKAZJA

    Marki

    • 402 714 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 15 489 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 293 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 278 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Koloseum Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 8
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Radzymin

    • 2 200 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedaż bezpośrednia ,agencjom dziękuję, proszę o nietelefonowanie !!! SPRZEDAM lub ZAMIENIĘ na większe (dopłacę) w Warszawie ( lub bliskie okolice) Oferuje do sprzedaży ustawną...

  • Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach
    1 / 10
    Sprzedam lub Zamienię kawalerkę z garażem w Markach

    Marki

    • 399 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 15 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

• Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa
    1 / 6
    Kawalerka po remoncie, centrum Legionowa

    Legionowo

    • 1 800 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Zarezerwowane Mieszkanie dostępne od maja! Najem okazjonalny Zapraszam na pokaz mieszkania Funkcjonale, świeżo wyremontowane 1 pokojowe mieszkanie, komfortowo urządzone i wyposaż...

  • Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie
    1 / 8
    Kawalerka w Centrum , po generalnym remoncie

    Legionowo

    • 429 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 14 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    ZAPRASZAM NA DZIEŃ POKAZOWY 06.05.2026r (czwartek) !!! Nowość! Gotowa do wprowadzenia, kawalerka po generalnym remoncie przy ul. Sowińskiego 11 w Legionowie. Idealna do zamieszkani...

  • Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi
    1 / 6
    Kawalerka blisko SKM ul. gen. B. Roi

    Legionowo

    • 1 700 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    0% prowizja Do wynajęcia kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ul. gen. B. Roi 26. Mieszkanie znajduje się na parterze. Położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Do...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 5
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Serock

    • 289 000 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 16 056 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości