• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jankowo Dolne
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Kawalerki Świdnik

(3)
  • Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy
    Mieszkanie Świdnik, Spadochroniarzy

    Świdnik

    • 379 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na ostatnim, 3 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2009 roku w Świdniku. To idealna propozycja...

  • Mieszkanie Świdnik, Kościuszki
    1 / 8
    Mieszkanie Świdnik, Kościuszki

    Świdnik

    • 259 000 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 13 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Oferta sprzedaży kawalerki inwestycyjnej Świdnik, ul. Kościuszki - Centrum Na sprzedaż kompaktowa kawalerka po modernizacji, położona na wysokim parterze w niskim bloku, w ścisłym...

  • Kawalerka w centrum z bardzo niskim czynszem.

    Świdnik » ul. Hotelowa

    • 283 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 305 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **ŚWIDNIK: polecam do zakupu atrakcyjną kawalerkę 1 pokojową zlokalizowaną na parterze w niskim bloku. W skład mieszkania wchodzi 1 pokój z aneks...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko, 35m2

    Lublin » Wieniawa » ul. Czwartaków

    • 360 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Lublin, Mieszkanie, Kawalerka, Wieniawa, Miasteczko Akademickie, Czwartaków, 35m2Możliwość wynajmu za 1500 zł+ czysz+mediaOpis mieszkania: - piętro: 3/3- powierzchnia m...

  • Mieszkanie Lublin
    Mieszkanie Lublin

    Lublin

    • 1 200 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka

    Witam serdecznie. Mam do wynajęcia mieszkanie,w suterynie. w Lublinie Okolice szpitala Neuropsychiatrycznego Mieszkanie urządzone ,zabudowa ,niezbędne sprzęty AGD. Do wejscia. Od...

  • 1 / 3
    Czechów - kawalerka 36m2

    Lublin » Czechów Południowy » ul. Poturzyńska

    • 375 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    M1 blisko akademii medycznej. Czechów, ul. PoturzyńskaNISKI CZYNSZ, BRAK PIECYKA GAZOWEGO.Możliwość dokupienia garażu w sąsiednim bloku.Opis mieszkania: - piętro: 6/11- powierzchni...

  • Mieszkanie Lublin, Kwarcowa
    1 / 9
    Mieszkanie Lublin, Kwarcowa

    Lublin

    • 529 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 565 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Lublin - na Węglinku, przy ulicy Kwarcowej. To idealna propozy...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza
    1 / 8
    Mieszkanie Lublin Śródmieście, Narutowicza

    Lublin

    • 450 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 032 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Mieszkanie o powierzchni 64 mkw, na pierwszym piętrze przy ul. Narutowicza w Lublinie. Mieszkanie dwustronne z 2 balkonami, z miejscami parkingowymi na dziedzińcu budynku. Na p...

  • Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze
    1 / 11
    Mieszkanie Lublin Sławin, Zielone Wzgórze

    Lublin

    • 2 200 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone na Lubelskim Sławinie, na popularnym osiedlu Botanik przy ul. Zielone Wzgórze. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w bu...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 349 000 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 12 465 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA INWESTYCYJNA - KAWALERKA 28,4 m² Stare Miasto, Lublin | Najem krótkoterminowy | Wysoki potencjał ROI Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4 m² , położona na I pi...

  • Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20
    1 / 11
    Miasteczko Uniwersyteckie Lublin ul.Skłodowska 20

    Lublin

    • 1 440 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka do wynajęcia po remoncie blisko KUL,UMCS,Uniwersytet Przyrodniczy,LO IM,Stanisława Staszica Wolne od zaraz.W pobliżu Plaza, Biedronka,Stokrotka,park,Teatr,Filharmonia,Ośr...

  • Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego
    Mieszkanie Lublin Rury, Skrzetuskiego

    Lublin

    • 409 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 030 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na LSM - idealne miejsce do życia lub inwestycji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego w jednej...

  • Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata
    Mieszkanie Lublin, Ks. Wincentego Granata

    Lublin

    • 376 998 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 425 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 33,07 mkw - 1 pokojowe. Nieruchomość zlokalizowana na Wrotko...

  • Mieszkanie Lublin, Wyścigowa
    Mieszkanie Lublin, Wyścigowa

    Lublin

    • 511 992 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 449 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kupujący nie płaci podatku PCC. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,23 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie...

  • Mieszkanie- Kawalerka na wynajem Lublin LSM Wajdeloty
    1 / 7
    Mieszkanie- Kawalerka na wynajem Lublin LSM Wajdeloty

    Lublin

    • 1 650 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    To przytulne mieszkanie na wynajem ma powierzchnię 26 m². Znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły przy ulicy Wajdeloty 11. W pełni umeblowane, wyposażone w p...

  • Mieszkanie Lublin Stare Miasto,
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Stare Miasto,

    Lublin

    • 380 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 14 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka o pow. 27,55 m2 z wydzielonym miejscem na sypialnie blisko lubelskiego Starego Miasta. Na 27,55 m2 znajdują się: - pokój z aneksem kuchennym (19,90 m2) - łazienka z WC (...

  • Mieszkanie Lublin,
    1 / 6
    Mieszkanie Lublin,

    Lublin

    • 2 100 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę Lublina - ul. Lubartowska 68A Mieszkanie 35m2 składa się z pokou z kuchnia  LOKALIZACJA Doskonały dostęp do infrastruktury...

  • kawalerka
    1 / 9
    kawalerka

    Lublin

    • 320 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 649 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Przytulna, ciepła kawalerka z możliwością podziału na 2 pokoje (2 okna) usytuowana na zielonym osiedlu w bezpośrednim sąsiedztwie biedronki, szkoły, przedszkola, lekarza rodzinneg...

  • Kawalerka 36 m2 - parter - ul. Króla Rogera - Czechów
    1 / 8
    Kawalerka 36 m2 - parter - ul. Króla Rogera - Czechów

    Lublin

    • 1 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wygodna kawalerka 36 m2 na parterze w bloku przy ul. Króla Rogera (Czechów Północny) Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju przedpokoju, kuchni, łazienki oraz dużego balkonu...

  • Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Kminkowa
    1 / 7
    Mieszkanie Lublin Ponikwoda, Kminkowa

    Lublin

    • 2 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 87 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Oferuję na wynajem mieszkanie typu Studio o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w  4 piętrowym, nowo wybudowanym  bloku „Trześniowska Park” przy ul. Kminkowej, (boczna ul. Trz...

  • Mieszkanie Lublin, Kazimierza Tumidajskiego
    1 / 12
    Mieszkanie Lublin, Kazimierza Tumidajskiego

    Lublin

    • 395 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Tumidajskiego, Lublin Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,90 m2 po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Tum...

  • Mieszkanie Lublin Śródmieście
    1 / 14
    Mieszkanie Lublin Śródmieście

    Lublin

    • 415 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne ŚRÓDMIEŚCIE Lublin I CENTRUM I Gotowiec inwestycyjny I Brama Krakowska 850m I Zamek Lubelski 750m I Apartament pod Airbnb I Apartament pod Booking I WYNAJEM...

  • Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa
    1 / 9
    Mieszkanie Łęczna gm. m. Łęczna Bobrowniki, Wierzbowa

    Łęczna

    • 274 950 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 638 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Polesie Park w Łęcznej! To idealna okazja, aby nabyć nowoczesny apartament w atrakcyjnej lokalizacji . WGN CENTRUM SPRZEDAŻY !...

  • Przytulna kawalerka–ul. Śliska, NISKI KOSZT UTRZYMANIA
    1 / 5
    Przytulna kawalerka–ul. Śliska, NISKI KOSZT UTRZYMANIA

    Lublin

    • 1 400 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Przytulna KOMPAKTOWA kawalerka 18 m² – dobrze zorganizowana przestrzeń, ul. Śliska, Lublin Do wynajęcia przytulna, zadbana i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 18 m² przy ul. Śl...

  • Przytulna kawalerka w Śródmieściu, niski czynsz.

    Lublin » Śródmieście » ul. Wschodnia

    • 339 500 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 11 707 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    * Oferta na wyłączność - tylko w Biurze KNC CITY *** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **** Idealne pod wynajem lub inwestycję **ŚRÓDMIEŚCIE ul. Wschodnia :...

  • Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei
    1 / 15
    Mieszkanie Lublin Kalinowszczyzna, Okrzei

    Lublin

    • 479 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Oferta dotyczy sprzedaży dogodnie zlokalizowanego ustawnego, jasnego mieszkania po generalnym remoncie, położonego w spokojnej i zurbanizowanej centralno - północnej części Lublina...

  • Mieszkanie Lublin LSM, Gliniana
    Mieszkanie Lublin LSM, Gliniana

    Lublin

    • 349 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 634 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Poszukujesz mieszkania w doskonałej lokalizacji dla siebie, kogoś bliskiego lub inwestycyjnie? Sprawdź tą ofertę dla Ciebie. 5 min ! pieszo - Uniwersytet Przyrodniczy ! 10-15 min...

  • Narutowicza 56C, Centrum, przytulne studio
    1 / 9
    Narutowicza 56C, Centrum, przytulne studio

    Lublin

    • 1 270 zł cena
    • 14 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 14 m² przy ul. Narutowicza 56C w ścisłym centrum Lublina. Nieruchomość: Wysokie, przestronne wnętrza. Ogrzewanie i ciepła...

  • Wynajmę kawalerkę z balkonem i mp, Pagi 11
    1 / 8
    Wynajmę kawalerkę z balkonem i mp, Pagi 11

    Lublin

    • 1 990 zł cena
    • 29 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia po raz pierwszy kawalerka z balkonem, miejscem parkingowy na osiedlu Wieniawa Residence przy ul. Lesława Pagi 11 w Lublinie. Nieruchomość: Nowoczesny b...

  • Kawalerka pet-friendly+ balkon+ garaż-Wigilijna 12
    1 / 10
    Kawalerka pet-friendly+ balkon+ garaż-Wigilijna 12

    Lublin

    • 1 720 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przyjazna dla zwierząt, przytulna i funkcjonalnie zaaranżowana kawalerka z miejscem postojowym i komórką przy ul. Wigilijna 12 w Lublinie. -Nieruchomość-...