• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Jelcz-Laskowice +20 km
  • Będzin +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Gorzów Wielkopolski

(293)
  • Lokal,  Gorzów Wlkp,  2 500 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp, 2 500 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powowierzchni 66,21 m2 usytuowany na poziomie parteru w II kondygnacyjnym budynku usługowym położony w Gorzowie Wielkopolskim. W skład pow...

  • Działka 300m2

    Gorzów Wielkopolski

    • 20 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę nr 167 na ogrodzie Rod Słoneczny. Murowana altana, murowana wędzarnia/grill, prąd, woda, sporo drzew owocowych, dobry dojazd. Nr tel. [tel]

  • Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 111 000 zł
    1 / 8
    Lokal, Gorzów Wlkp - Centrum, 111 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 150 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 3 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o powierzchni 45,8 m2 usytuowany na III piętrze V kondygnacyjnego Centrum Handlowego położonego w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta. N...

  • Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł
    1 / 8
    Mieszkanie, Gorzów Wlkp - Śródmieście, 480 000 zł

    Gorzów Wielkopolski

    • 480 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 4 486 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 107,49 m2 usytuowane na I piętrze w III kondygnacyjnej kamienicy położone w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście. W sk...

  • Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy
    1 / 3
    Działka z WZ na budynek handlowo - usługowy

    Gorzów Wielkopolski

    • 5 762 500 zł cena
    • 11 525 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej działki niezabudowanej o powierzchni 1,1525 ha, położonej na os. Górczyn. Nieruchomość bardzo dobrze widoczna z drogi wyjazdowej w...

  • Działka Gorzów wielkopolski Zakanale
    1 / 20
    Działka Gorzów wielkopolski Zakanale

    Gorzów Wielkopolski

    • 550 000 zł cena
    • 7 968 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest działka komercyjna o pow. 7968 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim – Zakanale. Proponowany grunt nadaje się pod zabudowę usługową taką jak gastronomi...

  • DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM
    1 / 2
    DZIAŁKI W GORZOWIE WLKP dzieln. Karnin ul. Letnia.SPRZEDAM

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA Z WARUNKAMI ZABUDOWY W DZIELNICY WILLOWEJ KARNIN 5 KM DO CENTRUM GORZOWA WLKP,OKOŁO 500m METRÓW DO JEZIORA, ,ul.letnia.8.GAZ,PRĄD,WODA.KANALIZACJA MIEJSKA PRZYSTANEK AUTOBU...

  • Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia
    1 / 8
    Dzialki budowlane w Gorzowie w dzielnicy Karnin ul. Letnia

    Gorzów Wielkopolski

    • 250 000 zł cena
    • 4 685 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana z warunkami zabudowy w Gorzowie wlkp dzielnica willowa Karnin biedaleko do kapieliska, w pelni uzbrojone 5 km do centrum Gorzowa wlkp.droga przy dzialce asfaltowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej
    Sprzedam działkę ul Ziemianńska okolice Strażackiej

    Gorzów Wielkopolski

    • 159 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę na ul. Ziemiańskiej Cenna netto

  • Lokal do wynajęcia
    Lokal do wynajęcia

    Gorzów Wielkopolski

    • 2 300 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Gorzów Wielkopolski,centrum Cena wynajmu:2300 zł Powierzchnia: 36 Do wynajęcia lokal użytkowy, o pow. 36 mkw, zlokalizowany centrum Lokal usytuowany jest na parterze pawilonu handl...

  • Wolnostojący dom os. Piaski Gorzów Wielkopolski
    Wolnostojący dom os. Piaski Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski

    • 950 000 zł cena
    • 230 m2 powierzchnia
    • 4 131 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM w Gorzowie Wlkp. z garażem Wolnostojący, dwukondygnacyjny dom o powierzchni użytkowej ok. 169 m2, usytuowany na w pełni zagospodarowanej i ogrodzonej działce o pow. niespełna...

  • Mieszkanie w bloku czterorodzinnym.
    Mieszkanie w bloku czterorodzinnym.

    Gorzów Wielkopolski

    • 200 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 3 572 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie w bloku jednopiętrowym czterorodzinnym. Kiełpin gmina Deszczno. Parter. Bezczynszowe. Woda bieżąca z sieci a ciepła z podkowy w kuchni. Gaz z butli. Szambo. Typowy blok...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Gorzów Wielkopolski

    • 319 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 8 180 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka na Osiedlu Poznańskim
    1 / 5
    Działka na Osiedlu Poznańskim

    Osiedle Poznańskie

    • 115 000 zł cena
    • 1 256 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa o powierzchni 1256 m2 zlokalizowana na Osiedlu Poznańskim (gmina Deszczno). Dojazd drogą asfaltową, ostatni kilometr drogą gminną, utwardzoną. Brak planu zag...

  • WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie
    1 / 5
    WYNAJMĘ lokale handlowo-usługowe Deszczno lubuskie

    Deszczno

    • 2 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA LOKALE na biuro, usługi w Deszcznie Do wynajęcia lokal użytkowy o pow. 50 m2 na parterze budynku w miejscowości Deszczno, 12 km od Gorzowa Wlkp.. Lokal składa się z...

  • Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową
    1 / 5
    Działka pod zabudowę mieszkalno - usługową

    Deszczno

    • 248 125 zł cena
    • 1 985 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 1985 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Działka jednym bokiem przylega do dawnej drogi nr 3. Dla...

  • Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna
    1 / 7
    Działka budowlana Santocko gm. Kłodawa, Polna

    Santocko

    • 169 000 zł cena
    • 1 201 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    !! NOWA NIŻSZA CENA !! Z przyjemnością prezentuję Państwu działkę budowlaną położoną w Santocku o powierzchni 1201 m2, w kształcie prostokąta - posiada wymiary ok. 37m x 33m. Uksz...

  • 2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu
    1 / 10
    2 działki, domek gościnny, rozpoczęta budowa domu

    Santocko

    • 449 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 2 954 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o łącznej powierzchni 2469 m2, zlokalizowanych w Santocku, na których wybudowano domek gościnny/letniskowy oraz rozpoczęto budowę domu...

  • Działka Wieprzyce
    1 / 7
    Działka Wieprzyce

    Wieprzyce

    • 79 000 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1006 m2 położona we wsi Wieprzyce - Gmina Bogdaniec oddalonej 5 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Działka w kształcie prostoką...

  • OFERTA DLA FIRMY
    1 / 15
    OFERTA DLA FIRMY

    Santocko

    • 3 500 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 190 m2, posadowiony na działce o powierzchni 1300 m2 położony w Santocko, gmina Kłodawa oddalonej o około 6 km od Gorzowa Wie...

  • Narożna działka w Deszcznie
    1 / 5
    Narożna działka w Deszcznie

    Deszczno

    • 95 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m2 (działka numer 108/66), zlokalizowaną w Deszcznie (województwo lubuskie). Działka położona w okolicy, która ideal...

  • Mieszkanie łupowo
    1 / 16
    Mieszkanie łupowo

    Łupowo

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie o powierzchni 60,61 m2 usytuowane na poziomie II piętra w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Łupowie, osiedle Leśne oddalo...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 7
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 74 000 zł cena
    • 893 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 893 m2 zlokalizowana Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno przy ulicy Skwierzyńskiej, oddalona około 9 km od Gorzowa Wielkopols...

  • Działka Deszczno
    1 / 14
    Działka Deszczno

    Deszczno

    • 142 832 zł cena
    • 1 808 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o powierzchni 1808 m2 zlokalizowana w Deszcznie przy ulicy Topolowej, gmina Deszczno, oddalona około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Dz...

  • NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE
    1 / 16
    NOWA NIŻSZA CENA - OSTATNIA POŁÓWKA W STAREJ CENIE

    Kłodawa

    • 555 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 3 700 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 150,38 m2 (po posadzce ponad 170m2), posadowiony na działce o powierzchni 503 m2 zloka...

  • Działka Budowlana,  Karnin,  495 000 zł
    1 / 8
    Działka Budowlana, Karnin, 495 000 zł

    Karnin

    • 495 000 zł cena
    • 13 248 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest grunt budowlany o powierzchni 13 248 m2 położony w Karninie - Gmina Deszczno oddalony około 12 km od Gorzowa Wielkopolskiego. Łączna powierzchnia działki t...

  • Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza
    1 / 4
    Dwie działki po 765 m2 każda - zabudowa bliźniacza

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 530 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch działek o powierzchni 765 m2 każda z nich (razem 1530 m2), z przeznaczeniem pod zabudowę bliźniaczą, zlokalizowanych w Deszcznie. Na mapach ge...

  • SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec
    SPRZEDAŻ działki Wieprzyce gmina Bogdaniec

    Wieprzyce

    • 2 000 000 zł cena
    • 27 700 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA w rejonie Wieprzyc gminie Bogdaniec powiat gorzowski. Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej pow. 2,27 ha, oddalone 5 min od samego centrum Gorzowa Wielkopolskiego. Nie...

  • WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE
    1 / 16
    WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ W SERCU LASU – WOJCIESZYCE

    Wojcieszyce

    • 1 199 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w pełni funkcjonalnego, komfortowego i gotowego do zamieszkania ? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż dom jedno...

  • Dom łagodzin
    1 / 16
    Dom łagodzin

    Łagodzin

    • 469 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 4 510 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄC TO MIESZKANIE, JESTEŚ ZWOLNIONY Z PODATKU PCC Marzysz o nowoczesnym domu w spokojnej okolicy, z dużą działką i szybkim dojazdem do Gorzowa ? Ta oferta może spełnić Twoje...

  • Działka Gorzów wielkopolski Karnin
    1 / 15
    Działka Gorzów wielkopolski Karnin

    Karnin

    • 83 819 zł cena
    • 1 061 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest działka budowlane o pow. 1984 m2 zlokalizowana w Gorzowa Wielkopolskiego - dzielnica Karnin. Działka w kształcie prostokątu, usytuowana na płaskim terenie,...

  • GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA
    1 / 8
    GRUNT INWESTYCYJNY - DZIAŁKA BUDOWLANO - USŁUGOWA

    Wojcieszyce

    • 410 000 zł cena
    • 1 892 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka budowlano - usługowa zlokalizowana jest w miejscowości Wojcieszyce, w gminie Kłodawa, przy ul. Parkowej, zaledwie około 6 km od Gorzowa Wielkopolskiego. To dos...

  • Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa
    1 / 5
    Działka w Deszcznie, ul. Stokrotkowa

    Deszczno

    • 69 000 zł cena
    • 858 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 858 m2, zlokalizowanej w Deszcznie. Dojazd drogą asfaltową (stara droga nr 3), jedynie ostatnie kilka metrów dr...

  • Działka Osiedle poznańskie
    1 / 8
    Działka Osiedle poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 302 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA Działka położona jest na Osiedlu Poznańskim, w gminie Deszczno, przy ulicy Brzozowej. To spokojna, dobrze skomunikowana okolica, oddalona zaledwie ok. 9 km od Gorzowa...

  • Działka pod budowę – 1158 m²
    1 / 8
    Działka pod budowę – 1158 m²

    Osiedle Poznańskie

    • 129 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1158 m², położona w miejscowości Osiedle Poznańskie, gmina Deszczno. Klasyfikacja gruntu: RIIIb, RV, W. Nieruchomość znajduje się na płaskim, otwart...

  • Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie
    1 / 2
    Działki budowlane z MPZP, 1100 mkw, os. Poznańskie

    Osiedle Poznańskie

    • 110 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestrzeń pod dom, który buduje się z myślą o przyszłości Są miejsca, które nie potrzebują długich uzasadnień. Wystarczy wyobrazić sobie poranek bez pośpiechu, własny ogród i dom...

  • Dom Różanki
    1 / 13
    Dom Różanki

    Różanki

    • 2 700 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA PARTER LUB PIĘTRO NOWEGO DOMU W SPOKOJNEJ OKOLICY – RÓŻANKI WYMAGANY NAJEM OKAZJONALNY LOKALIZACJA: Przedmiotem najmu jest parter lub piętro domu jednorodzinnego poł...

  • Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 4
    Działka w Deszcznie z wydanymi warunkami zabudowy

    Deszczno

    • 99 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o swoim wymarzonym domu poza miastem, ale jednocześnie chcesz mieć bardzo dobry dojazd do Gorzowa? Chcesz szybko ruszyć z budową? Mamy dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję!...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 895 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 10 288 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ! ! ! OFERTA ZAREZERWOWANA - UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ ! ! ! LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i kameralna lokalizacja, zapewniająca c...

  • Dom Kłodawa
    1 / 16
    Dom Kłodawa

    Kłodawa

    • 1 190 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 9 225 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    LOKALIZACJA Nieruchomość położona w miejscowości Kłodawa, gmina Kłodawa. To spokojna i atrakcyjna lokalizacja zapewniająca komfort codziennego życia w otoczeniu zieleni, a jednocz...

  • KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE
    KŁODAWA - DZIAŁKI BUDOWLANE

    Kłodawa

    • 265 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DO SPRZEDAŻY ŁADNIE POŁOŻONE DZIAŁKI BUDOWLANE W KŁODAWIE Powierzchnie ok. 13 ar Wydano decyzje o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu z przeznaczeniem działek pod zabudowę...

  • Działka Różanki
    1 / 6
    Działka Różanki

    Różanki

    • 170 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane o pow. 1500 mkw położone w Różankach w przepięknej okolicy w pobliżu lasu. Oddalone 6 km od Gorzowa Wlkp. Kształt: prostokąt. Media: prąd, wodociąg, kanalizacja w...

  • Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno
    Działka z warunkami zabudowy Karnin gm Deszczno

    Karnin

    • 250 000 zł cena
    • 4 400 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z wydanymi warunkami na budowę domu jednorodzinnego w Karninie, gminie Deszczno, powiecie gorzowskim, województwie lubuskim. Polecamy na sprzedaż działkę 44,20 a...