• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zduńską Wolą

(24)
  • działka budowlana Rekreacyjna powiat Łaski gmina siędziejowice gr...

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działka budowlano - rekreacyjną w miejscowości Grabia nad rzeką Grabią gm. Sędziejowice powiat łaski woj. łódzkie. Działka nr 175/1 - powierzchnia 1328m2. Cicha...

  • 1 / 2
    Działka blisko rzeka,las ok.70km od Łodzi

    Beleń

    • 300 000 zł cena
    • 7 000 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Miejscowość Beleń- Kolonia -Działka inwestycyjna bez MPZP i bez WZ działka rolna na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania terenu i bez warunków zabudowy(nie ma p...

  • Sprzedam Siedlisko
    Sprzedam Siedlisko

    Kolonia Bałucz

    • 550 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    SPRZEDAM SIEDLISKO • Kolonia Bałucz, powiat Łask Starszy Pan sprzeda urokliwe siedlisko położone w spokojnej okolicy Kolonia Bałucz (powiat Łask). Działki 405/1 406/7 W skład nie...

  • Sprzedam działki

    Sieradz

    • 195 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną 11 arową położona w Sieradzu przy ulicy Krasawnej

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.Istnieje możliwość podziału na działki mniejsze.Obok&n...

  • Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów
    1 / 3
    Nieruchomość z domem - Orzk, gmina Dłutów

    Orzk

    • 267 700 zł cena
    • 17 422 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Syndyk masy upadłości w postępowaniu LD1M/GUp/5/2024 Sądu Rejonowego dla Łodzi – Śródmieścia ogłasza pisemny konkurs ofert na sprzedaż  z wolnej ręki prawa własności nieruchomości...

  • Działka Stary Adamów ul. Działkowa

    Stary Adamów » ul. Działkowa

    • 161 670 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. DziałkowaSzukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem i wolnośc...

  • Działki rekreacyjne- Skęczniew
    Działki rekreacyjne- Skęczniew

    Skęczniew

    • 52 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Mam do sprzedania działki rekreacyjne od 700 do 1017metrów kwadratowych. Działki znajdują się w miejscowości Skęczniew, 3 km od Zbiornika Jeziorsko. Działki mają dostęp do wody i p...

  • Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2
    1 / 8
    Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2

    Stary Adamów

    • 340 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjnym 20/5 o powierzchni 3400m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Stary Adamów 31 A , gmina Aleksandrów Łódzki. Nieruchomość położona je...

  • Sprzedam działkę budowlano-usługową
    1 / 8
    Sprzedam działkę budowlano-usługową

    Bełdów-Krzywa Wieś

    • 600 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Sprzedam działkę budowlano-usługową, możliwość podziału na mniejsze. Działka położona jest przy drodze krajowej nr 72, główna trasa Łódź - Poddębice, miejscowość Jastrzębiec. Media...

  • Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki
    1 / 2
    Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki

    Słowak

    • 147 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 46/10 w obrębie Słowak w Gminie Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1158,1 m2 (43m x 27m), sklasyfikowana w miejscowym planie zagospodarowania przestr...

  • Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin
    1 / 2
    Duża działka 1,5 ha pod dom lub stadninę Jadwinin

    Jadwinin

    • 1 590 000 zł cena
    • 15 879 m2 powierzchnia
    • 101 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 15 879 m² w miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propozycja dla osób szukających dużej pr...

  • Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic
    1 / 2
    Duża działka 9876 m² przy lesie, blisko Pabianic

    Jadwinin

    • 2 000 000 zł cena
    • 9 876 m2 powierzchnia
    • 203 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną o powierzchni 9876 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, w gminie Pabianice, powiecie pabianickim. To idealna propozycja dla...

  • 7881 m² z projektem domu • Media • Spokój i zieleń
    1 / 2
    7881 m² z projektem domu • Media • Spokój i zieleń

    Jadwinin

    • 159 000 zł cena
    • 7 881 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkową działkę rolno-budowlaną o powierzchni 7881 m², położoną w spokojnej miejscowości Jadwinin, gmina Pabianice, powiat pabianicki. To idealna propoz...

  • Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW
    1 / 10
    Teren inwestycyjny 6,95 HA – 16 działek – GMINA DŁUTÓW

    Dłutów

    • 3 350 426 zł cena
    • 69 534 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Cena: od 936 zł do 982 000 zł Cena całości: 3 350 426 zł Łączna powierzchnia: 69 534 m² Forma własności: pełna własność Syndyk mas upadłości oferuje do sprzedaży nieruchomości gru...

  • Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy
    1 / 10
    Działki 10-15 arów z wydanymi warunkami zabudowy

    Podwody-Kolonia

    • 52 724 zł cena
    • 1 076 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działki Budowlane w Podwodach Kolonia! Szanowni Państwo, Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży atrakcyjnych działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy, zlokalizowa...

  • Sprzedam
    1 / 11
    Sprzedam

    Skęczniew

    • 150 000 zł cena
    • 2 250 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę o powierzchni 2250 M2 w tym domek w granicach 63 m domek posiada wodę w środku prąd w drodze działka leży w okolicach zalewu Jeziorsko sprzedaję całość za 150 000...

  • Teren inwestycyjny - węzeł Lublinek
    1 / 5
    Teren inwestycyjny - węzeł Lublinek

    Porszewice

    • 17 400 000 zł cena
    • 87 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Okazja -Węzeł Lublinek - Teren Pod Magazyny, Logistykę - Plan Zagospodarowania Opis nieruchomości To może być państwa teren inwestycyjny z tak niesamowitym Obowiązującym Planem Z...

  • Sprzedam Teren inwestycyjny
    Sprzedam Teren inwestycyjny

    Bychlew

    • 85 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam serdecznie jak w tytule Sprzedam Teren Inwestycyjny o powierzchni całkowitej ponad 2 h Działka ma kształt prostokąt Działka znajduje się nie spełna 4 km od Centrum Pabi...

  • Działka Budowlana MPZP
    1 / 4
    Działka Budowlana MPZP

    Świerczyna

    • 120 zł cena
    • 1 067 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę Budowlano powierzchni 1067m2 w miejscowości Świerczyna gm Dłutów w otoczeniu lasów o nr ewi. 151/3, wymiary szerokość 29,5 m długość 36 m. Działka posiada MPZP gdz...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIEDo sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym, z dwóch stron otoczona lasem.Najważnie...

  • Działka gm.Pabianice 971m2
    1 / 7
    Działka gm.Pabianice 971m2

    Huta Janowska

    • 65 000 zł cena
    • 971 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolno rekreacyjna,ogrodzona. Skrzynka elektryczna. W sąsiedztwie zabudowy całoroczne i letniskowe.

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 7
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki

    Sobień

    • 89 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana zlokalizowana w malowniczej miejscowości Sobień. To idealne miejsce dla osób poszukujących spokoju i kontaktu z naturą. Droga asfaltowa p...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 264 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 5 działek z uchwalonym MPZP (mieszkaniowo-usługowe) o pow. 1150-1190m2, usytuowane w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działki znajdują się przy trasie z Aleks...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 294 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000m2(25mx80m), za cenę 150zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z uchwalonym MPZP o pow. 1251m2 (wym. 30x40), usytuowana w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działka znajduje się przy trasie z Aleksandrowa Ł. do Luto...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 435 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym . Działka jest otoczona z dwóch stro...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU

    Budy Wolskie

    • 390 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Zostały wydane warunki zabudowy: powierzchnia działki do wydzielenia 3000 m2 lub 6000 m2 dla dwóc...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 195 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.DZIAŁKA JEST W TRAKCIE PODZIAŁU, A WIĘC ISTNIEJE JESZC...

  • Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków
    1 / 11
    Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków

    Ciężków

    • 65 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Rolna w trakcie przekształcania, czesciowo drzewa niskiie samosiejki. Dobry dojazd. Ciężków 1km w lewo na Bełdów(od trasy aleksandrow -poddebice.okolo 40/33metry szer. Energia el.N...

  • Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,
    Działka budowlana Sobień gm. Aleksandrów Łódzki,

    Sobień

    • 249 000 zł cena
    • 1 996 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy cudną zieloną działkę z domkiem letniskowym,  idealną pod budowę domu całorocznego, położoną w miejscowości Sobień, 10 minut od Aleksandrowa Łódzkiego (10 km), 30 minut o...