• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Zduńską Wolą

(24)
  • Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza
    1 / 3
    Działka 1387m² | WZ | 2 km od Łasku | cisza

    Wola Łaska

    • 145 000 zł cena
    • 1 387 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przestronna działka budowlana o powierzchni 1387 m² w spokojnej miejscowości Wola Łaska, z łatwym dojazdem utwardzoną drogą. Idealna pod budowę wymarzonego domu w otoczeniu zieleni...

  • Działka rolna
    Działka rolna

    Reduchów

    • 100 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam ziemię rolną w Reduchowie o powierzchni 1,38ha (przelicz.1,41ha). Działka ma dostęp do drogi asfaltowej 19m.

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę

    Widawa

    • 4 294 967 295 zł cena
    • 510 m2 powierzchnia
    • 8 421 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Dzialka rolno budowlana nr.dzialki 320 dostep praktycznie do wszystkiego czego dusza zapragnie

  • Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice
    1 / 14
    Działka budowlana Rekreacyjna Grabia gmina siedziejowice

    Grabia

    • 95 000 zł cena
    • 1 328 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    [url]

  • Sprzedam dzialke
    1 / 2
    Sprzedam dzialke

    Sędziejowice

    • 130 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam dzialke w Dobrej gm sedziejowice powiat laski woj lodzkie dzialka ma 30arow czyli 3000m2 prad woda z studni podlaczenie wody kolo 3tys moj numer [tel]

  • Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli
    1 / 2
    Działka Tymienice k.Zduńskiej Woli

    Tymienice

    • 185 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 37 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w sąsiedztwie ul.Chanrowej w Tymienicach, Media w drodze ,szer 20m

  • Stary dom na działce siedliskowej
    1 / 4
    Stary dom na działce siedliskowej

    Sędziejowice-Kolonia

    • 430 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dużej działki siedliskowej, budowlanej, pod produkcję rolną, działy specjalne. Lokalizacja: Sędziejowice/ łaski/ łódzkie Powierzchnia całkowita: 2.27 ha, czego o...

  • Działka rolno-budowlana 1,6h
    1 / 6
    Działka rolno-budowlana 1,6h

    Zapolice

    • 480 000 zł cena
    • 16 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Do sprzedania działka rolno-budowlana o pow.1,6 h w Młodawinie Górnym /k.Zduńskiej Woli Opis działki: Szerokość:36m Długość:420m Ukształtowanie:P łaska,częściowo zalesiona,kształt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Łąki pod produkcję siana lub na KRUS
    1 / 3
    Łąki pod produkcję siana lub na KRUS

    Sędziejowice

    • 17 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Łąki nad rzeką Grabią Grunty rolne sklasyfikowane jako łąki o powierzchni 1500 m2 położone w obrębie Brody Emilianów, gmina Sędziejowice w województwie łódzkim Oferta obejmuje...

  • Działka siedliskowa budowlana

    Sędziejowice-Kolonia

    • 430 000 zł cena
    • 22 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Oferta sprzedaży dużej działki siedliskowej, rolno-budowlanej Lokalizacja: Sędziejowice/ łaski/ łódzkie Powierzchnia całkowita: 2.27 ha, czego ok. 1 ha to uprawiana rola, 130...

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana w Rembowie, powiat łaski

    Rembów

    • 86 800 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Odnajdziesz się na wsi w otoczeniu lasów i polnych dróg ? Kochasz sielskie klimaty? Ta działka o powierzchni 1400 m 2 może być Twoja. Działka z bezpośrednim dostępem do utwardzo...

  • Sprzedam działkę
    1 / 4
    Sprzedam działkę

    Branica

    • 72 800 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzień dobry. Sprzedam działkę o powierzchni 2600 m/2 w cichej i spokojnej okolicy (Branica, gmina Zapolice) z możliwością budowy domu. Działka numer 279. Działka położona jest prz...

  • Działka budowlana Łask
    1 / 9
    Działka budowlana Łask

    Wola Łaska

    • 149 900 zł cena
    • 1 388 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIE AKTUALNE Prąd i woda w drodze dojazdowej . Waruki zabudowy wydane. Uregulowany status własności.Sprzedam działkę budowlaną w Łasku.Działka położona vis a vis jednostki...

  • 1 / 2
    Działka na sprzedaż w Łasku

    Łask

    • 400 000 zł cena
    • 5 551 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 0.5551 ha szerokość przy ulicy 34,5 m długość 180 m cicha spokojna ulica Kilińskiego 82 w Łasku blisko do centrum. ul. Jana Kilińskiego 82, Łask, powiat łaski Na sprzed...

  • Działka Wronowice rynek pierwotny ul. Srebrna

    Wronowice » ul. Srebrna

    • 159 000 zł cena
    • 1 676 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni ok 1400m2 otoczonej pięknym krajobrazem przyrody oraz zabudową jednorodzinną. To i...

  • ŻAGLINY DZ.2800 M2
    1 / 3
    ŻAGLINY DZ.2800 M2

    Żagliny

    • 29 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Super Okazja. Sprzedam działka nr 605 o pow. 2800 m2 grunty V i VI klasy w malowniczym terenie ,porośnięta świerkiem i sosną. Dobre miejsce na rekreację wypoczynek ,cisza spokój i...

  • ŻAGLINY 2100 M2 KOLO ŁODZI
    1 / 4
    ŻAGLINY 2100 M2 KOLO ŁODZI

    Żagliny

    • 28 000 zł cena
    • 2 100 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    SUPER OKAZJA .Sprzedam działkę nr 516 w ŹAGLINACH o pow . 2100 m2 , VI klasy .Działka znajduje się 50km od ŁODZI i 20 km od ŁASKU. .Dobre miejsce na rekreacje i wypoczynek . .Ofert...

  • 50 KM OD ŁODZI 3500 M2
    1 / 8
    50 KM OD ŁODZI 3500 M2

    Żagliny

    • 45 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Super Okazja. Sprzedam działka nr 582 o pow. 3500m2 / 70m X 50m/ grunty V i VI klasy w malowniczym terenie ,porośnięta świerkiem i sosną. Dobre miejsce na rekreację wypoczyn...

  • Dzialki
    1 / 5
    Dzialki

    Lichawa

    • 18 000 zł cena