• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Lubawą

(29)
  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 26 535 zł cena
    • 3 004 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA To ogłoszenie dotyczy działki o powierzchni 3'004 m2. Informacja o innych działkach na telefon. Na spr...

  • Działka Samborowo

    Samborowo

    • 82 900 zł cena
    • 2 527 m2 powierzchnia
    • 33 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Samborowo, gmina Ostróda. Atrakcyjnie położona działka z wjazdem z drogi asfaltowej- krajowej 16. Działka o powierzchni 2527m2, została wyrównana i jest gotowa do zagospodarowania...

  • Działka Elgnowo

    Elgnowo

    • 25 764 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ELGNOWO, gmina Dąbrówno, woj. Warmińsko-mazurskie. SUPER_TANIO_OKAZJA Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki, gwarantujące przyszłym mieszkańcom spokojny wypoczynek. Teren doskon...

  • Sprzedam działkę budowlną w Marwałdzie ( zabudowaną).

    Marwałd

    • 96 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    W wsi Marwałd na Mazurach Zachodnich sprzedam działkę budowlaną 212/4 o pow. 0,32 zabudowana drewnianą stodołą  o pow. 190 m/kw i poniemiecką oborą o pow. 170 m/kw. Drewniana stod...

  • sprzedam działkę

    Rybno

    • 80 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam, Mam na sprzedaż działkę budowlaną o numerze 345/8 w miejscowości Rybno, powiat Działdowski. Działka zlokalizowana jest przy ulicy Topolowej. Powierzchnia działki wynosi...

  • Okazja-dzialki budowlane.
    1 / 8
    Okazja-dzialki budowlane.

    Bratian

    • 72 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialki na warunkach zabudowy przy ul Dlugiej w Bratianie.Dzialki sa oddalone od ulicy ok 100m,wielkosc od 1185m2 do 1226m2.Cena 60zl za m2.Mozliwosc konfiguracji wielkosci.Dodatko...

  • Działka z możliwością zabudowy

    Gryźliny

    • 1 519 848 zł cena
    • 19 998 m2 powierzchnia
    • 76 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • rekreacyjna

    Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działek z własnym dostępem do jeziora oraz przepięknym widokiem. Zespół działek nad jeziorem Gryźliny o powierzchn...

  • Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś
    Sprzedam działkę budowlaną 3700 m2 okolice Iławy/Karaś

    Iława

    • 250 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka położona jest w miejscowości Karaś/k. Iławy, bardzo dobra lokalizacja, spokojna i ładna okolica. Skrzynka z prądem przy działce. Blisko przyłącze do wody i kanalizacji. Kla...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka na mazurach
    działka na mazurach

    Kamień Duży

    • 300 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedania działka siedlisko. na działce :woda (centrum), prąd-6 m od działki, gaz 25 m.. Do jeziora Łabędz 70 m, Jeziorak- 2 km. Miasta Iławy 600 m. sklep DINO 100 m. Prze...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja
    Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Niestoja

    Niestoja

    • 105 000 zł cena
    • 1 528 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana położona we wsi Niestoja w województwie warmińsko - mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo. Działka o powierzchni 1528 m 2 o numerze ewide...

  • 1 / 4
    Działka Grzybiny

    Grzybiny

    • 990 000 zł cena
    • 12 600 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka 1,26 ha z linią brzegową j. Grzybiny, pow. działdowski, Mazury Na sprzedaż działka o powierzchni 1,26 hektara z linią brzegową jeziora Grzybiny o pow. 13ha i głębokości 6....

  • Działka Parwółki

    Parwółki

    • 239 000 zł cena
    • 793 m2 powierzchnia
    • 302 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 793m2 położoną w Parwółkach, gm. Gietrzwałd, w odległoś...

  • Działka Murawki

    Murawki

    • 114 990 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    MURAWKI, gmina Zalewo, powiat iławski. Na sprzedaż, bardzo atrakcyjna działka rekreacyjno-budowlana o powierzchni 1'100m2 Działka ta powstanie wyniku podziału działki o powi...

  • Działka Leszcz rynek pierwotny ul.

    Leszcz

    • 1 600 000 zł cena
    • 5 180 m2 powierzchnia
    • 309 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom całoroczny, letniskowy lub inwestycję turystyczną ? Ta działka BUDOWLANA o powierzchni 5180 m2, z dostępem do linii brzegowej, spełn...

  • mazury działka Dąbrówno
    1 / 4
    mazury działka Dąbrówno

    Dąbrówno

    • 190 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20ar położona we wsi Stare Miasto koło Dąbrówna, między dwoma jeziorami: Dąbrowa Mała (odległość ok. 100m) i Dąbrowa Duża (ok. 1 km). Powierzchnia jeziora - 173 h...

  • 1 / 2
    Działka, 1 160 m², Bryńsk

    Bryńsk

    • 46 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    GiOŚ.6840.10.2025 Lidzbark, dnia 8 grudnia 2025 r. O G Ł O S Z E N I E O P R Z E T A R...

  • Działka Kitnowo

    Kitnowo

    • 45 000 zł cena
    • 3 027 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Kitnowo, gm. Grunwald, pow. ostródzki, atrakcyjna działka, doskonała do zamieszkania na stałe jak i super miejsce do wakacyjnych wypadów i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Działka...

  • Działka budowlana Murawki gm. Zalewo
    1 / 15
    Działka budowlana Murawki gm. Zalewo

    Murawki

    • 139 000 zł cena
    • 2 401 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszam do zakupu działki budowlanej położonej w miejscowości Murawki , która stanowi kolonię wsi Urowo położoną nad jez. Gil Wielki z ogólnodostępną plażą gminną. Murawki maj...

  • DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe
    DOMKOWO gm Grunwald-działka 1920 m2- z WZ Bezterminowe

    Domkowo

    • 55 000 zł cena
    • 1 920 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z wydanymi WZ na dom całoroczny, przy lesie państwowym.Wieś DOMKOWO-gmina Grunwald- numer geodezyjny 77/12. 150 m do przełomów meandrującej rzeki. Na jednym z brzegów star...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 240 000 zł cena
    • 1 140 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Zapraszam do zapoznani...

  • Działka budowlana Dąbrówno,
    1 / 7
    Działka budowlana Dąbrówno,

    Dąbrówno

    • 1 820 000 zł cena
    • 16 250 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam działkę b...

  • Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO
    1 / 4
    Działka blisko jeziora DĄBRÓWNO

    Dąbrówno

    • 451 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    OKAZJA! Na sprzedaż dwie wyjątkowe działki rolne nr. 79 i 81 położone bezpośrednio obok siebie w malowniczej miejscowości Dąbrówno. Łączna powierzchnia nieruchomości to 4100 m², co...

  • Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy
    1 / 11
    Z widokiem na jezioro (50 m), możliwość zabudowy

    Mały Łęck

    • 330 000 zł cena
    • 9 600 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Malownicza działka na obrzeżach kameralnej wsi, otoczonej lasami, z widokiem na wodę. Położona zaledwie 50 m od brzegu jeziora Gil Mały. Działka posiada wydane są warunki zabudowy...

  • TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, 34128zł

    Łęgowo

    • 34 128 zł cena
    • 948 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TANIA Dz. bud., Łęgowo, woj. Lubuskie, od 34128zł, 36 zł/m.kw. OKAZJA INWESTYCYJNA!Powierzchnie od 948 do 1450 m.kw., działki w trakcie podziału geodezyjnego. Nieruchomość z warunk...

  • Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda
    1 / 9
    Wyjątkowa Działka na Warmii – Nowa Wieś, gm. Purda

    Nowa Wieś

    • 210 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     Dom pod samym lasem? To możliwe! Działka w Nowej Wsi (gm. Purda)  Szukasz ciszy, której nie zakłóci żaden sąsiad? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Kluczowe informacje o nieruc...

  • Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1378 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 159 000 zł cena
    • 1 378 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1378 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1775 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 195 000 zł cena
    • 1 775 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1775 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2326 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 255 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2326 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 2652 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 290 000 zł cena
    • 2 652 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 2652 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1200 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 139 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1296 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 149 000 zł cena
    • 1 296 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1296 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś
    1 / 8
    Działka 1713 m² przy jeziorach – Nowa Wieś

    Nowa Wieś

    • 189 000 zł cena
    • 1 713 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka przy jeziorach i dzikiej przyrodzie – miejsce, które daje prawdziwy oddech od codzienności. Ta działka o powierzchni 1713 m² w Nowej Wsi (gmina Purda) to propozycja dla osó...

  • Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów
    1 / 12
    Działki Dąbrówno wśród jezior i lasów

    Dąbrówno

    • 1 000 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż pięknie położone działki w malowniczej miejscowości Dąbrówno, w województwie warmińsko‑mazurskim. To wyjątkowy teren otoczony jeziorami, lasami i czystą naturą...

  • Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa
    Działka usługowa Nowa Wieś gm. Iława, Koralowa

    Nowa Wieś

    • 114 900 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Atrakcyjne działki budowlane 1200 m² w Nowej Wsi (gmina Iława) - Twoje miejsce na wymarzone życie na Mazurach Wyobraź sobie: budzisz się w ciszy, otoczony zielenią, a kilka...

  • Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława
    Działka rolna Nowa Wieś gm. Iława

    Nowa Wieś

    • 599 000 zł cena
    • 31 500 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z linią brzegową nad Jeziorem Iławskim - Nowa Wieś, gmina Iława, 3,15 ha Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna o powierzchni 3,15 ha , położona w...

  • Działka Nowa Wieś ul.

    Nowa Wieś

    • 129 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym domu na wsi, gdzie codzienność płynie w rytmie natury, a jednocześnie chcesz mieć szybki i wygodny dostęp do miasta? Ta wyjątkowa działka o pow. 5500 m² to idea...

  • Działka usługowa Uzdowo gm. Działdowo
    Działka usługowa Uzdowo gm. Działdowo

    Uzdowo

    • 96 000 zł cena
    • 1 280 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż 6 atrakcyjnych działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, położonych w miejscowości Uzdowo, gmina Działdowo . To propozycja dla osób, któr...

  • Działka budowlana Wądzyn gm. Dąbrówno
    1 / 15
    Działka budowlana Wądzyn gm. Dąbrówno

    Wądzyn

    • 81 760 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TWOJE MIEJSCE NAD JEZIOREM - 6 DZIAŁEK NA SPRZEDAŻ | WĄDZYN, GM. DĄBRÓWNO Masz dość miejskiego zgiełku? Szukasz przestrzeni, która da Ci ciszę, widok na wodę i święty spo...

  • Działka budowlana Ostrowite gm. Dąbrówno
    Działka budowlana Ostrowite gm. Dąbrówno

    Ostrowite

    • 178 512 zł cena
    • 3 719 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W SERCU PRZYRODY - OSTROWITE, GMINA DĄBRÓWNO, POWIAT OSTRÓDZKI. 0% prowizji od Kupującego. Numer działki: 45/15 | Powierzchnia: 3719 m² Wydane Warunki Zabudow...