działka na sprzedaż
10 lip 2024

Działka Parwółki

woj. Warmińsko-Mazurskie pow. olsztyński gm. olsztyński
Dodane 1 rok temu, środa, 10 lipiec 2024 12:20
239 000 zł 793 m2
239 000 zł 793 m2 302 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 793 m2
Cena za metr 302 zł/m2
ID oferty K36691745

Opis

Przedstawiamy do sprzedaży działkę budowlaną z ustalonymi warunkami zabudowy domu mieszkalnego jednorodzinnego o powierzchni 793m2 położoną w Parwółkach, gm. Gietrzwałd, w odległości 50 metrów od jeziora Małe Parwółki i odległości 500 metrów od jeziora Wielkie Parwółki.

Parwółki to spokojna miejscowość, położona jest około 18 km na południowy-zachód od Gietrzwałdu, 5 km od Starych Jabłonek w których znajduje się słynny hotel Anders.

Działka ma kształt wielokąta, co sprawia że można nią gospodarować w różne interesujące sposoby.
Ziemia ma warunki zabudowy, więc wszystkie niezbędne media są już przyłączone, co sprawia że nie ma potrzeby załatwiania różnych rzeczy z tym związanych.

Dzięki położeniu gruntu, jest on idealny dla miłośników natury, inwestorów, rodzin z dziećmi i ludzi szukających swojej spokojnej przystani.

Zachęcamy gorąco do kontaktu w sprawie pytań, bądź obejrzenia tej działki. 516 - 123 - 260
Zawsze bardzo się staramy, aby przekazać komplet informacji, dlatego też musimy przypomnieć, że powyższa propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego .

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Numer oferty: 105
  • Data aktualizacji: 2024-07-10
  • ID ogłoszenia: K36691745
  • Źródło: Nieruchomości wilka
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!
*Działki na sprzedaż Parwółki, cena: od 203 150 do 274 850 zł, powierzchnia: od 675 do 912 m2