• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kuźnią Raciborską

(59)
  • 1 / 2
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 124 000 zł cena
    • 1 284 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1284 m2 a jej lokalizacja to Gaszowice ul. Sumińska. Dostępne media: prąd, woda W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego określona jest j...

  • Oferujemy do sprzedaży działkę w Rudziniec
    1 / 2
    Oferujemy do sprzedaży działkę w Rudziniec

    Rudziniec

    • 180 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną przylegającą do ulicy Piaskowa w miejscowości Rudziniec o powierzchni: 676 m2. Okolica działki jest bardzo spokojna, idealna do zamieszkania...

  • Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna droga krajowa 45
    1 / 8
    Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna droga krajowa 45

    Polska Cerekiew

    • 360 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam lub wynajmę działkę inwestycyjna o powierzchni 3200m2, z wyjazdem na drogę krajową 45 (trasa Opole-Rybnik). Działka na działalność gospodarczą, np.: na warsztat Hurtownia...

  • Działka Kędzierzyn-Koźle ul. Wandy

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Wandy

    • 175 200 zł cena
    • 730 m2 powierzchnia
    • 240 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działki przeznaczone pod budowę o powierzchni od 7,30 ara ( 730 m2 ) do 10,4 ara ( 1040 m2), znajdujące się w Kłodnicy, przy ulicy Wandy, gmina Kędzierzyn-Koźle....

  • 1 / 2
    Działka Zwonowice

    Zwonowice

    • 159 000 zł cena
    • 3 275 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Masz oszczędności i nie masz na nie pomysłu? Nie wiesz w co zainwestować zamiast trzymać trzymać pieniądze w przysłowiowej skarpecie? Mam dla Ciebie świetną okazje...

  • 1 / 3
    Działka Bogunice

    Bogunice

    • 139 000 zł cena
    • 3 887 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    | Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlano-rekreacyjną o powierzchni 3887 m2 położoną w gminie Lyski obręb Bogunice. Nieruchomość znajduje się pod samym lasem w...

  • 1 / 4
    Działka Kędzierzyn-Koźle ul. Wiklinowa

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Wiklinowa

    • 690 000 zł cena
    • 4 302 m2 powierzchnia
    • 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy państwu dużą działkę o powierzchni 43 arów położoną w Koźlu przy ulicy Wiklinowej. Działka o nieregularnym kształcie zbliżonym do trójkąta. Działka objęta częściowo pla...

  • 1 / 3
    Działka Kędzierzyn-Koźle ul. Polskich Noblistów

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Noblistów

    • 130 000 zł cena
    • 898 m2 powierzchnia
    • 145 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 8,98 ara (898 m2), położona w K-Koźlu, dzielnica Rogi przy ulicy Polskich Noblistów, nr działki 988/14. Działka o kształcie nier...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Czernica

    Czernica

    • 219 000 zł cena
    • 3 233 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży duża działka o powierzchni 3233 m2, zlokalizowana w Czernicy. W miejscowym planie zagospodarowania jest oznaczona symbolem: MN2 - tereny zabudowy mieszkaniowej jed...

  • 1 / 3
    Działka Jankowice

    Jankowice

    • 135 000 zł cena
    • 988 m2 powierzchnia
    • 137 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działki o powierzchni 894 m2 oraz 988 m2 położona w Jankowicach. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu w pierwszej i drugiej linii zabudowy. W miejs...

  • 1 / 3
    Działka Piece

    Piece

    • 121 916 zł cena
    • 1 051 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy trzy piękne działki w Piecach gmina Gaszowice o powierzchni 1051 m2, 1150 m2 oraz 1332 m2. Działki położone są w ustronnym i spokojnym miejscu- pierwsza i druga lin...

  • 1 / 3
    Działka Dębowa

    Dębowa

    • 1 990 000 zł cena
    • 52 091 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    TEREN INWESTYCYJNY OBRĘB AKWENU DĘBOWA Działka inwestycyjna wraz z zabudowaniami gospodarczymi i inwentarskimi o łącznej powierzchni 5,2091ha zlokalizowana: Dębowa, gmina Reńska...

  • Działka budowlana w Kłodnicy
    1 / 10
    Działka budowlana w Kłodnicy

    Kędzierzyn-Koźle

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjnie usytuowaną działkę budowlaną nr. 716/1 i 717/1, Kłodnica, ul, Ignatzego Richtera. W bliskiej lokalizacji: Przystanek MZK, Sklep Lewiatan, Żabka, Dino, Klin...

  • Atrakcyjna działka inwestycyjna w centrum Kędzierzyn-Koźla

    Kędzierzyn-Koźle

    • 370 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Dzień dobry, posiadam na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę inwestycyjną w samym centrum Kędzierzyn-Koźla na której może znaleźć się skład, produkcja, biura, magazyny czy firmy usł...

  • 1 / 3
    Działka Kędzierzyn-Koźle ul. Ksawerego Dunikowskiego

    Kędzierzyn-Koźle » ul. Dunikowskiego

    • 2 550 000 zł cena
    • 11 522 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy do sprzedaży działkę usługową o powierzchni 1,152 ha położoną w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Xawerego Dunikowskiego. W planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona...

  • 1 / 4
    Działka Bierawa ul. Ogrodowa

    Bierawa » ul. Ogrodowa

    • 175 000 zł cena
    • 22 m2 powierzchnia
    • 7 955 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu dużą działkę o powierzchni około 22 arów, zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkalną o...

  • Działka Polska Cerekiew ul. Karola Miarki

    Polska Cerekiew » ul. Miarki

    • 188 000 zł cena
    • 6 800 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 68 arów , położoną w miejscowości Polska Cerekiew w powiecie Kędzierzyńsko - kozielskim. Nieruchomość przy ulicy Karola Miarki przezna...

  • 1 / 3
    Działka Sukowice ul. Zwycięstwa

    Sukowice » al. Zwycięstwa

    • 55 000 zł cena
    • 1 939 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta, zlokalizowana w centrum wsi Sukowice, gmina Cisek w odległości około 10 km od Koźla. Otoczenie: typowa zabudowa jednorodzinna wiejska....

  • sprzedam działkę budowlaną
    sprzedam działkę budowlaną

    Rudno

    • 259 000 zł cena
    • 1 230 m2 powierzchnia
    • 211 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana. Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właścicie...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Okazja w tej cenie

    Olza

    • 110 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 688 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campingowa 5,5 m stan bardzo dobry ,a...

  • Sprzedam dzialke- OKAZJA

    Olza

    • 97 000 zł cena
    • 165 m2 powierzchnia
    • 588 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    OKAZJA dla wedkarza i nie tylko Sprzedam dzialke nr 136 na Olzie to jedna z ostatnich dzialek z dostepem do duzej wody ,,raj dla wedkarza na dzialce znajduja sie -- przyczepa campi...

  • Działka inwestycyjna - budowlana Czyżowice 0,51ha
    1 / 4
    Działka inwestycyjna - budowlana Czyżowice 0,51ha

    Czyżowice

    • 449 000 zł cena
    • 5 111 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka inwestycyjna/budowlana w Czyżowicach (44-352) położona przy strefie przemysłowej, ulica NOWA Powiat Wodzisław Śląski, gmina Gorzyce Powierzchnia 5111 m2, składa się z 2 dz...

  • 1 / 2
    Działka Gogołowa

    Gogołowa

    • 205 000 zł cena
    • 1 376 m2 powierzchnia
    • 149 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1376 m2 a jej lokalizacja to Gogołowa, okolice ulicy Cichej. Niewątpliwie największą zaletą tej działki jest piękne i spokojne miejsce. Dostępn...

  • Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana
    Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana

    Książenice

    • 360 000 zł cena
    • 2 950 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjna działkę .Połowa działki jest budowlana a reszta do przekształcenia na budowlaną o powierzchni 2950 m 2 w malowniczej , spokojnej lokalizacji blisko lasu w Ksią...

  • 1 / 4
    Działka Syrynia

    Syrynia

    • 1 900 000 zł cena
    • 16 858 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka budowlana 17 000 m2, zlokalizowana w Syryni. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu przy ulicy Raciborskiej, niedaleko DW936. Dane techniczne:...

  • 1 / 2
    Działka Szczejkowice

    Szczejkowice

    • 129 999 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    | Na sprzedaż: Las mieszany 5200 m² - doskonała inwestycja, Szczejkowice, ul. Gliwicka Na sprzedaż atrakcyjna działka leśna o powierzchni 5200 m² , położona w mie...

  • 1 / 2
    Działka Książenice

    Książenice

    • 257 000 zł cena
    • 1 747 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka, idealna pod budowę Twojego wymarzonego domu, położona w malowniczej i spokojnej okolicy Książenic, blisko ulicy Nad Potokiem. To miejsce, które...

  • Działka Rogów

    Rogów

    • 125 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Okazałą Działkę położoną w Gminie Gorzyce Miasto Rogów bezpośrednio przy ul. Czyżowickiej Parcela o powierzchni 1193m2 o wymiarach około 23m...

  • Działka Bełk

    Bełk

    • 205 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 1692 m a jej lokalizacja to Bełk, obok adresu Palowicka 143H. Współrzędne GPS: 50.115096669170576, 18.724105679975715. Do negocjacji. Kupujący nie p...

  • Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud
    1 / 4
    Właściciel, Sprzedam działkę w Skrzyszowie rolno-bud

    Skrzyszów

    • 115 000 zł cena
    • 5 045 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka w cichym miejscu, w granicy płynie niewielki strumyk z pitną wodą, dojazd asfalt, częściowo ogrodzona.

  • 1 / 3
    Działka, 1 020 m², Krzanowice

    Krzanowice

    • 30 550 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Warunki sprzedaży z wolnej ręki dot. prawa własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej zlokalizowanej w miejscowości Krzanowice, opisanej w ewidencji gruntów działką numer 180...

  • Działka budowlana Czyżowice gm. Gorzyce
    1 / 12
    Działka budowlana Czyżowice gm. Gorzyce

    Czyżowice

    • 143 000 zł cena
    • 1 103 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy działkę budowlaną o powierzchni 1103 m2 zlokalizowaną w Czyżowicach przy ul. Bełsznickiej. Lokalizacja w cichej, kameralnej części miejscowości w sąsiedztwie "Szwajcar...

  • Działka przemysłowa Gorzyce
    1 / 8
    Działka przemysłowa Gorzyce

    Gorzyce

    • 734 000 zł cena
    • 4 593 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa zlokalizowana w Gorzycach przy ul. Bogumińskiej - w sasiedztwie Nautica, Biedronki oraz pobliskiej myjni samochodowej. - powierzchnia cał...

  • 13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    13 działek budowlanych Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 76 200 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam serdecznie, Sprzedam działki budowlane w Czyżowicach , ul. Graniczna. Cena : 100 zł / m2. Działka nr : 1201/113 – 889 m2 1202/113 – 761 m2 1203/113 – 762 m2 1204/113 –...

  • Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów
    1 / 10
    Działka budowlana Skrzyszów gm. Godów

    Skrzyszów

    • 315 000 zł cena
    • 3 498 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę budowlaną zlokalizowaną w Skrzyszowie przy ul. Partyzantów z widokiem w bardzo cichej, spokojnej i zielonej okolicy. Nieruchomość posiada pow...

  • Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT
    1 / 4
    Działki budowlane Czyżowice, wystawiam fakturę VAT

    Czyżowice

    • 100 zł cena
    • 762 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana 942 m. Bluszczów
    Działka budowlana 942 m. Bluszczów

    Bluszczów

    • 115 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bluszczowie przy drodze asfaltowej, dojazd tylko do kilku posesji ,mało ruchliwa ,spokojna okolica. Prąd,woda i kanalizacja w granicy działki , do teg...

  • Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce
    1 / 4
    Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 192 900 zł cena
    • 1 389 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 1389 m² , położona w miejscowości Turza Śląska , w gminie Gorzyce. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej okolicy zabudowy mieszkaniowej jed...

  • Sprzedam las
    Sprzedam las

    Szczejkowice

    • 115 000 zł cena
    • 5 218 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam las mieszany o powierzchni 5200m2, położony w Szczejkowicach. Droga Żory - Knurów, bezpośrednio przy ul. Gliwickie .Dobra inwestycja na przyszłość./ Złożono wniosek do Pla...

  • Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce
    Działka budowlana Turza Śląska gm. Gorzyce

    Turza Śląska

    • 60 000 zł cena
    • 311 m2 powierzchnia
    • 193 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    REZERWACJA! Kompaktowa działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę - Turza Śląska ul. Mszańska! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 311 m² - doskonała pr...

  • Działka Mszana ul. Stanisława Wokulskiego

    Mszana » ul. Wokulskiego

    • 276 999 zł cena
    • 2 823 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Mszanie, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzchni 2823 m², 11...

  • Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 109 000 zł cena
    • 767 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Krzyżanowicach, przy ul. Kolejowej, w spokojnej i zielonej części miejscowości, idealną pod budowę domu jednorodzin...

  • Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 165 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż przestronną działkę budowlaną o powierzchni 1164 m², położoną w Krzyżanowicach przy ulicy Kolejowej. Większa powierzchnia działki daje szerokie możliwości...

  • 1 / 3
    Działka Krzyżanowice ul. Kolejowa

    Krzyżanowice » ul. Kolejowa

    • 383 000 zł cena
    • 2 695 m2 powierzchnia
    • 143 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w Krzyżanowicach przy ulicy Kolejowej, w spokojnej i zielonej części miejscowości. Nieruchomość składa się z trzech sąsiadujących...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 215 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, malowniczej lokalizacji, z dala od miejskiego huku? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!Prezentujemy niepowtarzalną działkę budowlan...

  • Działka Turza Śląska ul. Bogumińska

    Turza Śląska » ul. Bogumińska

    • 279 999 zł cena
    • 2 446 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Turzy Śląskiej, gmina Gorzyce, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o p...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna