• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Kuźnią Raciborską

(59)
  • DUŻY POTENCJAŁ/AKTUALNY MPZP/SUPER OFERTA!!!

    Bojszów

    • 9 298 000 zł cena
    • 116 343 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    WSPANIAŁA LOKALIZACJA!!!AUTOSTRADA A4 - 8 km - 10 MINUT !!!AKTUALNY MPZP - TEREN ZABUDOWY PRODUKCYJNEJ I MAGAZYNÓW.DUŻE MOŻLIWOŚCI ZAGOSPODAROWANIA!!!Przedmiotem oferty jest nieru...

  • Działka Rudnik

    Rudnik

    • 140 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    | Działka usługowo-budowlana przy drodze wojewódzkiej nr 938 - gmina Hażlach | Świetna ekspozycja i duży potencjał inwestycyjny Szukasz miejsca pod biznes z wido...

  • Rudno, działka budowlana 1400 m2
    1 / 14
    Rudno, działka budowlana 1400 m2

    Rudno

    • 261 000 zł cena
    • 1 450 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Freedom nieruchomości oferuje działkę budowlaną o powierzchni 1450 m2 położoną w miejscowości Rudno, gmina Rudziniec, powiat Gliwice, Numer działki 74. Wieś otoczona lasami daje ko...

  • 1 / 2
    Ostatnia działka w tej okolicy na sprzedaż.

    Piece

    • 160 000 zł cena
    • 1 332 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na wynajem
    • budowlana

    Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną w Piecach gmina Gaszowice. Wymiary 32m x 27m. Brak szkód górniczych. Działka numer 1806/155. W cenie kupujący otrzymuje udział w drodze nu...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną ROD na ulicy Opawskiej
    1 / 7
    Sprzedam działkę rekreacyjną ROD na ulicy Opawskiej

    Racibórz

    • 32 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 107 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną o powierzchni 3 arów,połozona na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych przy ulicy Opawskiej (za działkami Tulipan obok dzielnicy Ocice).Działka ma ks...

  • Działka budowlana uzbrojona
    1 / 5
    Działka budowlana uzbrojona

    Rydułtowy

    • 105 000 zł cena
    • 1 103 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną (woda,prąd) w Rydułtowach ul. Gajowa o pow. 1103 m2. Parcela o wymiarach 11,5/96 mb w kształcie wydłużonego prostokąta z bezpośrednim zjazdem...

  • 1 / 2
    Działka, 489 m², Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 7 557 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 16 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości ½ w nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Rydułtowach przy ul. Św. Jacka 33, objęta KW nr GL1W/00022699/7, dz.nr 2426/...

  • 1 / 3
    Udział w nieruchomości - Lyski

    Lyski

    • 11 094 zł cena
    • 1 151 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 24.06.2025 roku GL1G/GU/512/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na
    1 / 4
    Pstrążna Podlesie ul. Podleśna 25 działka rolno-budowlana na

    Pstrążna

    • 2 904 347 zł cena
    • 67 300 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowy kompleks działek 6,73 ha – Pstrażna, gm. Lyski Idealny pod osiedle domów, zabudowę jednorodzinną lub inwestycję premium Cena ogłoszenia: 2 904 347 zł (do negocjacji) Moż...

  • Działka Rydułtowy Radoszowy

    Rydułtowy

    • 449 000 zł cena
    • 4 037 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowe działki o powierzchni łącznie 4037 m2 w atrakcyjnej lokalizacji Radoszowy ul.Radoszowska - idealne pod zabudowę kilku domów jednorodzinnych lub małego...

  • DZIALKA
    DZIALKA

    Rydułtowy

    • 25 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    DZIALKA PRODUKCYJNO USLUGOWA TANIO

  • Duże działki budowlane na inwestycję, obrzeża Raciborza
    1 / 6
    Duże działki budowlane na inwestycję, obrzeża Raciborza

    Racibórz

    • 2 315 740 zł cena
    • 13 622 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wybuduj osiedle w bajkowym miejscu! Perełka wśród nieruchomości trafia się tylko raz! Podziel na mniejsze i zagospodaruj wg własnego pomysłu! Działka na sprzedaż bez pośrednikó...

  • Działka rod Kuzniczka
    1 / 9
    Działka rod Kuzniczka

    Kędzierzyn-Koźle

    • 20 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Woda prąd kamery na własny użytek, nowa szklarnia poliwęglanowa,drzewka owocowe krzewy ,zostawie wszelkie sprzety zapraszam do negocjacji

  • Działka Żytna

    Żytna

    • 95 000 zł cena
    • 1 277 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | Na sprzedaż działka o pow. 1277m 2 znajdująca się w Lyskach obręb Żytna. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka znajduje się na terenach oznaczonych...

  • Działka Sumina

    Sumina

    • 250 000 zł cena
    • 9 680 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży dwie działki o powierzchni 3805 m2 oraz 5875 m2 , zlokalizowane w Suminie. W miejscowym planie zagospodarowania działki są oznaczone symbolem P01 - zabudowa...

  • Działka Szymocice

    Szymocice

    • 119 000 zł cena
    • 676 m2 powierzchnia
    • 177 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Do sprzedaży niepowtarzalna działka o powierzchni 676 m2 , zlokalizowana w Szymocicach w bardzo niewielkiej odległości od Rud Raciborskich ! Istnieje możliwość dokupienia dzia...

  • 1 / 4
    Działka Jejkowice

    Jejkowice

    • 270 000 zł cena
    • 2 292 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2292 m2 zlokalizowana w Jejkowicach. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy drodze gminnej...

  • Działka Adamowice

    Adamowice

    • 400 000 zł cena
    • 6 270 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o powierzchni 6270 metrów w kształcie odwróconej litery "L" o wymiarach 32*90 od drogi oraz około 70 *50 zlokalizowana w miejscowości Adamowice k/Mszczonowa. D...

  • Działka Jankowice

    Jankowice

    • 94 000 zł cena
    • 1 022 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    | REZERWACJA!!! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchnia 852m2. Nieruchomość ogrodzona , dojazd drogą asfaltową. Wymiary 21x29 x32 plus droga 5x32....

  • 1 / 2
    Działka Jankowice

    Jankowice

    • 103 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka ma powierzchnię 908 m2 a jej lokalizacja to Jankowice, około 1 km od Biedronki. W otoczeniu jest sporo zieleni. Działka jest wolna od szkód górniczych. Dostępne me...