• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olszyna +20 km
  • Chełmica Duża
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Syrynia

(1)
  • 1 / 4
    Działka Syrynia

    Syrynia

    • 1 900 000 zł cena
    • 16 858 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do sprzedaży działka budowlana 17 000 m2, zlokalizowana w Syryni. Działki znajdują się w spokojnym i cichym miejscu przy ulicy Raciborskiej, niedaleko DW936. Dane techniczne:...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka Rogów

    Rogów

    • 125 000 zł cena
    • 1 193 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Prezentujemy Państwu Okazałą Działkę położoną w Gminie Gorzyce Miasto Rogów bezpośrednio przy ul. Czyżowickiej Parcela o powierzchni 1193m2 o wymiarach około 23m...

  • Lokal użytkowy Lubomia
    1 / 2
    Lokal użytkowy Lubomia

    Lubomia

    • 1 900 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia parter budynku znajdującego w centrum Lubomii, o klasycznym charakterze poprzemysłowym, zbudowany z nadającej mu uroku cegły klinkierowej. Budynek znajduje się w plani...

  • Działka budowlana 942 m. Bluszczów
    Działka budowlana 942 m. Bluszczów

    Bluszczów

    • 115 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Bluszczowie przy drodze asfaltowej, dojazd tylko do kilku posesji ,mało ruchliwa ,spokojna okolica. Prąd,woda i kanalizacja w granicy działki , do teg...

  • Dom Buków gm. Lubomia
    1 / 15
    Dom Buków gm. Lubomia

    Buków

    • 549 000 zł cena
    • 219 m2 powierzchnia
    • 2 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Sprzedam dom zlokalizowany w Bukowie, woj.śląskie z pawilonem usługowym o powierzchni 150 m2 . Budynek z lat 80/90 o powierzchni użytkowej 126,64 m2 i strychu do zaadoptowani...

  • Dom Rogów gm. Gorzyce
    1 / 15
    Dom Rogów gm. Gorzyce

    Rogów

    • 575 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 2 396 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom piętrowy z garażami na sprzedaż - Rogów, ul. Wyzwolenia Powierzchnia użytkowa: 187 m² Działka: 10 arów, w pełni ogrodzona Oferujemy przestronny, piętrowy dom poł...

  • Dom Rogów ul. Wyzwolenia

    Rogów » ul. Wyzwolenia

    • 879 000 zł cena
    • 148 m2 powierzchnia
    • 5 940 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję komfortowy dom jednorodzinny z rynku wtórnego, położony w spokojnej i zielonej części Rogowa. To idealna propozycja dla rodzin szukających gotowej do zam...

  • Dom Lubomia

    Nowe

    Dom Lubomia

    Lubomia

    • 919 000 zł cena
    • 390 m2 powierzchnia
    • 2 357 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentujemy Państwu na sprzedaż DWA DOMY na jednej działce o powierzchni około 390 m2 zlokalizowany w spokojnej części Lubomi przy ul. Polnej. Nieruchomość posadowiona jest na du...