• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Bojano

(21)
  • Działka inwestycyjna z MPZP Mieszkaniowo-Usługowa

    Bojano

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 860 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka nr 114/32 (221509_2.0019.114/32) o powierzchni 6.860m2 znajdująca się w województwie pomorskim, Bojano ul. Czynu Tysiąclecia. Działka podlega pod Miejsc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana, 1000m2, Kielno

    Kielno

    • 283 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Kielnie. Doskonałą komunikacje z Trójmiastem gwarantuje obecnie budowana trasa S-6 wraz z pobliskim...

  • Działka Chwaszczyno ul. Dookoła Świata

    Chwaszczyno » ul. Dookoła Świata

    • 1 499 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna działka na osiedlu z widokiem na Jezioro Wysockie!Osiedle "Białe Żagle" leży w otulinie Trójmiejskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jeziora Wysockiego...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 3 860 000 zł cena
    • 14 846 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 14846 m2 przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Dobrzewino (...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 399 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1533 m2 (nr ewid 404/1 i 262/23) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Dobrzewino (gmina Szemud,...

  • Działka Koleczkowo ul.

    Koleczkowo

    • 476 000 zł cena
    • 1 360 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W KOLECZKOWIE! NIEDALEKO TRASY KASZUBSKIEJ, SZYBKI DOJAZD DO TRÓJMIASTA!DZIAŁKA:Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Kolecz...

  • Działka Dobrzewino ul. Gryczana

    Dobrzewino » ul. Gryczana

    • 344 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Dobrzewino to wieś kaszubska położona w gminie Szemud, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 218 (łączącej Gdańsk Osowę i Chwaszczyno z Wejherowem) oraz oddanej już do użytku...

  • Działka Dobrzewino ul. Gryczana

    Dobrzewino » ul. Gryczana

    • 349 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Chwaszczyno ul.

    Chwaszczyno

    • 710 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Chwaszczyno ze względu na swoją lokalizację jest bardzo ciekawą i urokliwą miejscowością. Sąsiaduje z Trójmiastem, przez co jest z nim świetnie skomunikowane. 11km do o...

  • 1 / 3
    Działka Dobrzewino ul.

    Dobrzewino

    • 940 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 470 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka o powierzchni 2001 m2, zlokalizowana miejscowości Dobrzewino. Położenie gruntu znajduję się w sąsiedztwie hal przemysłowych. Doskonała lokalizacja w pobliżu drogi ekspresow...

  • Działka Chwaszczyno ul. Telewizyjna

    Chwaszczyno » ul. Telewizyjna

    • 4 500 000 zł cena
    • 12 992 m2 powierzchnia
    • 347 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działka inwestycyjna w Chwaszczynie !!!DZIAŁKA BUDOWLANA położona 14 km od Gdyni w miejscowości CHWASZCZYNO.LOKALIZACJA:Chwaszczyno znajdują się w gminie Żukowo. To bardzo dobrze s...

  • Działka Koleczkowo ul. Świętopełka Wielkiego

    Koleczkowo » ul. Świętopełka Wielkiego

    • 165 060 zł cena
    • 1 179 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 30 km od Gdańska w miejscowości KOLECZKOWO LOKALIZACJAKoleczkowo znajdują się w gminie Szemud. To bardzo dobrze skomunikowana wieś kaszubska.Leży 2 km od...

  • Działka budowlana Koleczkowo  gm. Szemud, SARNIA GÓRA
    1 / 15
    Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, SARNIA GÓRA

    Koleczkowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA ZASADZIE WYŁĄCZNOŚCI- do sprzedaży działka zabudowana domem wolnostojącym w Koleczkowie gmina Szemud, powiat Wejherowski. Dom położony przy lesie, w środkowej części Kol...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na ziemi!Działka budowlana z MPZP, blisko jeziora i lasu - Dobrzewino!Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta o...

  • Działka Dobrzewino ul. Dworska

    Dobrzewino » ul. Dworska

    • 1 400 000 zł cena
    • 3 292 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Adres inwestycji: Dz. Nr 178/11, 178/12  , obręb Dobrzewino, gmina Szemud.Dobrzewino to miejscowość pod Gdynią z bardzo dobrym dojazdem od strony Chwaszczyna. W krajobr...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 740 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 265 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 265 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, Spokojna
    1 / 15
    Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, Spokojna

    Koleczkowo

    • 288 600 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 pod zabudowę jednorodzinną położone w Koleczkowie, przy ulicy Spokojnej, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Powierzchnie działek: - nr ewidencyjny 502/6 - pow....

  • Działka siedliskowa
    1 / 16
    Działka siedliskowa

    Warzno

    • 1 520 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam siedlisko w Warznie – doskonała lokalizacja i inwestycja! Oferuję na sprzedaż działkę nr.299 o powierzchni 4600 m² wraz z budynkiem mieszkalnym (79 m\2) w stanie mieszkaln...

  • Oaza spokoju blisko Trójmiasta – idealna działka!
    1 / 3
    Oaza spokoju blisko Trójmiasta – idealna działka!

    Dobrzewino

    • 340 000 zł cena
    • 1 167 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Dobrzewinie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1167 m² w Dobrzewinie, gmina Szemud. Działka: Z wyda...

  • Dobrzewino - kompleks działek
    1 / 5
    Dobrzewino - kompleks działek

    Dobrzewino

    • 204 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2, . Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewin...

  • Dobrzewino - kompleks działek
    1 / 5
    Dobrzewino - kompleks działek

    Dobrzewino

    • 236 200 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Chwaszczyno ul. Świerkowa

    Chwaszczyno » ul. Świerkowa

    • 459 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka w Chwaszczynie - z projektem domu i pozwoleniem na budowę!Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka może być Twoja - a wraz z nią otrzymasz p...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Chwaszczyno

    • 580 800 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr.486/10 i 1422 razem 1210 m2 w Chwaszczynie, ul. Tuchomska, 150 m od drogi głównej Gdynia-Żukowo. Przy działce są media prąd, woda, kanaliza, gaz, (planowane położenie ś...

  • Chwaszczyno- dwie  działki przy zagajniku
    1 / 5
    Chwaszczyno- dwie działki przy zagajniku

    Chwaszczyno

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działek położonych w centrum Chwaszczyna. Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni komfortowy dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie rozb...

  • Działka Kielno Bożanka ul. Magnoliowa

    Kielno » al. Magnoliowa

    • 487 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nad jeziorem Marchowo obok Gdyni - Kielno-Bożanka wraz z DWOMA DOMKAMI.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana-rekreacyjna nad Jeziorem Marchowo w miejscowości Kielno-Boża...

  • Działka Koleczkowo ul. Kamieńska

    Koleczkowo » ul. Kamieńska

    • 1 000 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    HOT OFERTA!ATUTY:-Spójny kompleks kilku działek tworzących jedną, funkcjonalną całość-Naturalny zbiornik wodny jako centralny i unikalny element terenu-Wysokie walory krajobrazowe...

  • Działka Koleczkowo ul. Leśna

    Koleczkowo » ul. Leśna

    • 409 000 zł cena
    • 1 888 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka o powierzchni 1 888m2 położona w Koleczkowie. Niewątpliwym atutem jest ściana lasu, z która graniczy działka! Działka...

  • Działka Koleczkowo, ul. Dębowa

    Koleczkowo » ul. Dębowa

    • 449 000 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Koleczkowie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1620 m² w Koleczkowie, gmina Szemud.Działka:Objęta MPZP...