• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Bojano

(11)
  • Działka Bojano ul. Rzemieślnicza

    Bojano » ul. Rzemieślnicza

    • 389 000 zł cena
    • 1 001 m2 powierzchnia
    • 389 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

     OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE NIERUCHOMOŚCI!Kupujący nie płaci prowizji! Na sprzedaż działka budowlana z pozwoleniem na budowę - BojanoDziałka budowlana o powierzchni 1001...

  • Działka Bojano ul. Wodna

    Bojano » ul. Wodna

    • 435 000 zł cena
    • 1 099 m2 powierzchnia
    • 396 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z MPZP w spokojnej i zielonej części Bojana- idealne miejsce dla rodziny z dziećmi, która marzy o własnym domu z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocze...

  • Działka budowlana Bojano gm. Szemud, Józefa Wołoszyna
    Działka budowlana Bojano gm. Szemud, Józefa Wołoszyna

    Bojano

    • 349 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 342 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1023 m² / Bojano |/ Spokojna okolica /  Media w drodze * BEZ PROWZIJI OD KUPUJĄCEGO * Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1023 m², położona w...

  • Działka Bojano ul.

    Bojano

    • 350 000 zł cena
    • 1 023 m2 powierzchnia
    • 343 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    0% prowizji dla kupującego!DZIAŁKA BUDOWLANA 1023 m² W BOJANIE OBJĘTA MPZPLOKALIZACJA:Nieruchomość położona w miejscowości Bojano, bardzo blisko Gdyni. Klimatyczna wieś kaszubska p...

  • Działka Bojano ul. Platynowa

    Bojano » ul. Platynowa

    • 629 000 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 499 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 1262 m², zlokalizowaną przy ul. Platynowej w Bojanie.Działka ma regularny kształt o wymiarach około 33,40 m x 38,20 m, co daje duże możliw...

  • 1 / 4
    Działka Bojano ul. Promienna

    Bojano » ul. Promienna

    • 570 000 zł cena
    • 1 555 m2 powierzchnia
    • 367 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta biura The House Nieruchomości.Bojano to kaszubska miejscowość, która dynamicznie się rozwija i oferuje idealne połączenie bliskości miasta z urokami natury. Dzięki świetnej...

  • Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 416 995 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią, a wjaz...

  • Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 417 120 zł cena
    • 1 264 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 471 917 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 331 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

    Bojano » ul. Czynu Tysiąclecia

    • 1 305 810 zł cena
    • 3 957 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka inwestycyjna z MPZP Mieszkaniowo-Usługowa

    Bojano

    • 1 200 000 zł cena
    • 6 860 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż duża działka nr 114/32 (221509_2.0019.114/32) o powierzchni 6.860m2 znajdująca się w województwie pomorskim, Bojano ul. Czynu Tysiąclecia. Działka podlega pod Miejsc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Działka budowlana, 1000m2, Kielno

    Kielno

    • 283 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 283 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Kielnie. Doskonałą komunikacje z Trójmiastem gwarantuje obecnie budowana trasa S-6 wraz z pobliskim...

  • Działka Chwaszczyno ul. Dookoła Świata

    Chwaszczyno » ul. Dookoła Świata

    • 1 499 000 zł cena
    • 900 m2 powierzchnia
    • 1 666 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedyna działka na osiedlu z widokiem na Jezioro Wysockie!Osiedle "Białe Żagle" leży w otulinie Trójmiejskiego Parku Narodowego w bezpośrednim sąsiedztwie lasów i jeziora Wysockiego...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 3 860 000 zł cena
    • 14 846 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 14846 m2 przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Dobrzewino (...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 399 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIERUCHOMOŚĆ: Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 1533 m2 (nr ewid 404/1 i 262/23) przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne w miejscowości Dobrzewino (gmina Szemud,...

  • Działka Chwaszczyno ul. Klonowa

    Chwaszczyno » ul. Klonowa

    • 442 800 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną (pod budownictwo jednorodzinne) w Chwaszczynie.Działka położona jest w okolicy ul. Klonowej / Jarzębinowej - leży w kompleksie działek prze...

  • Działka Koleczkowo ul.

    Koleczkowo

    • 476 000 zł cena
    • 1 360 m2 powierzchnia
    • 350 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA W KOLECZKOWIE! NIEDALEKO TRASY KASZUBSKIEJ, SZYBKI DOJAZD DO TRÓJMIASTA!DZIAŁKA:Przedmiotem oferty jest atrakcyjna działka budowlana nr 397/22 położona w malowniczym Kolecz...

  • Działka Dobrzewino ul. Gryczana

    Dobrzewino » ul. Gryczana

    • 344 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Dobrzewino to wieś kaszubska położona w gminie Szemud, w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 218 (łączącej Gdańsk Osowę i Chwaszczyno z Wejherowem) oraz oddanej już do użytku...

  • Działka Dobrzewino ul. Gryczana

    Dobrzewino » ul. Gryczana

    • 349 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 291 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Chwaszczyno ul.

    Chwaszczyno

    • 710 000 zł cena
    • 1 399 m2 powierzchnia
    • 508 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Chwaszczyno ze względu na swoją lokalizację jest bardzo ciekawą i urokliwą miejscowością. Sąsiaduje z Trójmiastem, przez co jest z nim świetnie skomunikowane. 11km do o...

  • Działka Koleczkowo ul. Świętopełka Wielkiego

    Koleczkowo » ul. Świętopełka Wielkiego

    • 165 060 zł cena
    • 1 179 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA położona 30 km od Gdańska w miejscowości KOLECZKOWO LOKALIZACJAKoleczkowo znajdują się w gminie Szemud. To bardzo dobrze skomunikowana wieś kaszubska.Leży 2 km od...

  • Działka budowlana Koleczkowo  gm. Szemud, SARNIA GÓRA
    1 / 15
    Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, SARNIA GÓRA

    Koleczkowo

    • 1 500 000 zł cena
    • 1 548 m2 powierzchnia
    • 969 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA NA ZASADZIE WYŁĄCZNOŚCI- do sprzedaży działka zabudowana domem wolnostojącym w Koleczkowie gmina Szemud, powiat Wejherowski. Dom położony przy lesie, w środkowej części Kol...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 260 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 260 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Twoje miejsce na ziemi!Działka budowlana z MPZP, blisko jeziora i lasu - Dobrzewino!Szukasz działki, która pozwoli Ci szybko i bezproblemowo rozpocząć budowę wymarzonego domu? Ta o...

  • Działka Dobrzewino ul. Dworska

    Dobrzewino » ul. Dworska

    • 1 400 000 zł cena
    • 3 292 m2 powierzchnia
    • 426 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Adres inwestycji: Dz. Nr 178/11, 178/12  , obręb Dobrzewino, gmina Szemud.Dobrzewino to miejscowość pod Gdynią z bardzo dobrym dojazdem od strony Chwaszczyna. W krajobr...

  • Działka Chwaszczyno ul. Podleśna

    Chwaszczyno » ul. Podleśna

    • 310 500 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do zakupu działkę w doskonałej cenie, położoną w miejscowości Chwaszczyno blisko Gdańska i Gdyni. Powierzchnia tej działki wynosić będzie po wydzieleniu około 1000 m2, co...

  • Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 740 000 zł cena
    • 2 846 m2 powierzchnia
    • 261 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 265 000 zł cena
    • 1 007 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Dobrzewino ul. Grabowa

    Dobrzewino » ul. Grabowa

    • 265 000 zł cena
    • 1 004 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, Spokojna
    1 / 15
    Działka budowlana Koleczkowo gm. Szemud, Spokojna

    Koleczkowo

    • 288 600 zł cena
    • 1 443 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż 4 pod zabudowę jednorodzinną położone w Koleczkowie, przy ulicy Spokojnej, w powiecie wejherowskim, w gminie Szemud. Powierzchnie działek: - nr ewidencyjny 502/6 - pow....

  • Działka Chwaszczyno ul. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

    Chwaszczyno » inne Most ks. Konstantego Bajko

    • 1 990 000 zł cena
    • 4 407 m2 powierzchnia
    • 452 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    LOKALIZACJA:Działki położone przy ulicy Gałczyńskiego w Chwaszczynie to miejsce, które łączy spokój kaszubskiej miejscowości z wygodnym dojazdem do Trójmiasta. Sama lokalizacja to...

  • Oaza spokoju blisko Trójmiasta – idealna działka!
    1 / 3
    Oaza spokoju blisko Trójmiasta – idealna działka!

    Dobrzewino

    • 340 000 zł cena
    • 1 167 m2 powierzchnia
    • 292 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Dobrzewinie. Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1167 m² w Dobrzewinie, gmina Szemud. Działka: Z wyda...

  • Dobrzewino - kompleks działek
    1 / 5
    Dobrzewino - kompleks działek

    Dobrzewino

    • 204 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dobrzewino - działki budowlana, kilka do wyboru o pow. 1010m2, 1020m2, 1020m2,1181m2, 1238m2, . Nieruchomości zlokalizowane w bardzo prężnie rozwijającej się miejscowości Dobrzewin...

  • Dobrzewino - kompleks działek
    1 / 5
    Dobrzewino - kompleks działek

    Dobrzewino

    • 236 200 zł cena
    • 1 181 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Chwaszczyno ul. Świerkowa

    Chwaszczyno » ul. Świerkowa

    • 459 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 459 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Świetna działka w Chwaszczynie - z projektem domu i pozwoleniem na budowę!Marzysz o własnym domu w spokojnej, zielonej okolicy? Ta działka może być Twoja - a wraz z nią otrzymasz p...

  • Sprzedam działkę budowlaną
    Sprzedam działkę budowlaną

    Chwaszczyno

    • 580 800 zł cena
    • 1 210 m2 powierzchnia
    • 480 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki nr.486/10 i 1422 razem 1210 m2 w Chwaszczynie, ul. Tuchomska, 150 m od drogi głównej Gdynia-Żukowo. Przy działce są media prąd, woda, kanaliza, gaz, (planowane położenie ś...

  • Chwaszczyno- dwie  działki przy zagajniku
    1 / 5
    Chwaszczyno- dwie działki przy zagajniku

    Chwaszczyno

    • 500 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działek położonych w centrum Chwaszczyna. Lokalizacja gwarantuje nam spokój, ciszę i odpowiedni komfortowy dystans od zgiełku centrum miasta, natomiast prężnie rozb...

  • Działka Chwaszczyno ul. Adama Mickiewicza

    Chwaszczyno » ul. Mickiewicza

    • 355 000 zł cena
    • 800 m2 powierzchnia
    • 444 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka mieszkalno-usługowa o pow. 800  m.kw. w leśnym otoczeniu w Chwaszczynie, ul. Mickiewicza.Ciekawa oferta dla osób lubiących obcowanie z przyrodą - obecnie działka niemal cał...

  • Działka Kielno Bożanka ul. Magnoliowa

    Kielno » al. Magnoliowa

    • 487 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 406 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka nad jeziorem Marchowo obok Gdyni - Kielno-Bożanka wraz z DWOMA DOMKAMI.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana-rekreacyjna nad Jeziorem Marchowo w miejscowości Kielno-Boża...

  • Działka Koleczkowo ul. Leśna

    Koleczkowo » ul. Leśna

    • 409 000 zł cena
    • 1 888 m2 powierzchnia
    • 217 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż działka o powierzchni 1 888m2 położona w Koleczkowie. Niewątpliwym atutem jest ściana lasu, z która graniczy działka! Działka...

  • Działka Koleczkowo, ul. Dębowa

    Koleczkowo » ul. Dębowa

    • 449 000 zł cena
    • 1 620 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej w Koleczkowie.Działka niezabudowana o łącznej powierzchni 1620 m² w Koleczkowie, gmina Szemud.Działka:Objęta MPZP...