• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki i grunty rolne Bojano

(2)
  • Działka Bojano ul. Strzelanka

    Bojano » ul. Strzelanka

    • 29 676 000 zł cena
    • 59 352 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA POD KORZYSTNĄ INWESTYCJĘPrzedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 59.352 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w m...

  • Działka Bojano ul. Wrzosowa

    Bojano » ul. Wrzosowa

    • 10 030 000 zł cena
    • 20 060 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DUŻA DZIAŁKA POD KORZYSTNĄ INWESTYCJĘPrzedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20.060 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. LOKALIZACJA:Nieruchomość gruntowa położona w m...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Olszynka ul. Łanowa

    Gdańsk » Olszynka » ul. Łanowa

    • 2 155 200 zł cena
    • 10 776 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka.Działka płaska o powierzchni 1,0766 HANr działki 991/1 i 99/2 o kształcie wyd...

  • Działka Swarzewo ul. Rybacka

    Swarzewo » ul. Rybacka

    • 898 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Genialna lokalizacja! Tylko 400m do piaszczystej plaży!Niepowtarzalna lokalizacja z widokiem na Zatokę Pucką oraz Półwysep Helski. *W ODLEGŁOŚCI 150 m od działki w linii prostej si...

  • 1 / 3
    Działka Gdańsk Niegowo ul. Niegowo

    Gdańsk » ul. Niegowo

    • 889 000 zł cena
    • 7 164 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy do sprzedaży teren rolny w Gdańsku przy ul. Niegowo.Teren malowniczo położony w widełkach rzeki Radunia oraz dopływu Motławy.Łączna powierzchnia terenu wynosi ponad 0,7 h...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Łanowa

    Gdańsk » Olszynka » ul. Łanowa

    • 4 425 000 zł cena
    • 17 625 m2 powierzchnia
    • 252 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka.Działka płaska o powierzchni 1,7625 ha.Nr działki 35 kształt ściętego prostok...

  • 1 / 3
    Działka Buszkowy ul. Strumykowa

    Buszkowy » ul. Strumykowa

    • 600 000 zł cena
    • 18 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy na sprzedaż grunt rolny w miejscowości Buszkowy Górne (gmina Kolbudy, powiat gdański). Teren położony jest w malowniczej okolicy, na uboczu wsi.Odległość od Kolbud to 7 k...

  • Działka Gdańsk Lipce ul. Trakt Św. Wojciecha

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Trakt św. Wojciecha

    • 1 274 000 zł cena
    • 4 779 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Doskonale skomunikowana działka ! Idealna pod inwestycje! LOKALIZACJA :Działka świetnie skomunikowana. Dojazd do węzła rozjazdowego Gdańsk Lipce- Obwodnica Trójmiasta oraz droga S7...

  • 1 / 3
    Sprzedam dzialke

    Kobylasz

    • 43 780 zł cena
    • 3 980 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Dzien dobry sprzedam w miejscowosci kobylasz dzialke Nr.71/1 o powierzchni 3980m kwadratowych . Jest droga dojazdowa . Numer kontaktowy +49 17640135728 posiadam jeszcze die dzialk...

  • 1 / 4
    Działka Łebcz

    Łebcz

    • 139 000 zł cena
    • 2 992 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    [i] Łebcz ,Dana , [/i] [i] Kupujący nie płaci wynagrodzenia. [/i] [i] cena do negocjacji. [/i] [i]Do sprzedaży działka rolna o powierzchni 2992m2 w Łebczu przy ulicy Młyń...

  • 1 / 4
    Działka, grunt na sprzedaż - miejscowość ZDRADA w gminie Puck

    Zdrada

    • 132 264 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zdrada, wieś kaszubska w gminie Puck, województwo pomorskie. Malownicze miejsce, spokój, przyroda i nowe zabudowania, które powstaną po sąsiedzku w niedalekiej przyszłości. Bardzo...

  • 1 / 4

    Zdrada

    • 132 264 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• 1 / 4
    Działka, grunt na sprzedaż - miejscowość Zdrada w gminie Puck - 1...

    Zdrada

    • 164 736 zł cena
    • 1 248 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Rokitnica ul.

    Rokitnica

    • 649 000 zł cena
    • 12 985 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działka położona we wsi Rokitnica w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Pruszcz Gdański. Wieś stanowi północno-wschodnie przedmieście Pruszcza Gdański...

  • Działka Gdańsk Olszynka ul. Modra

    Gdańsk » Olszynka » ul. Modra

    • 1 220 000 zł cena
    • 5 419 m2 powierzchnia
    • 226 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w Gdańsku w dzielnicy Olszynka.Działka płaska o powierzchni 0,5419 ha.Nr działki 112/12 kształt ściętego pro...

  • Działka Dębogórze ul. Pomorska

    Dębogórze » ul. Pomorska

    • 2 999 000 zł cena
    • 10 044 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Na sprzedaż 2 działki położone obok siebie na pograniczu Kosakowa i Dębogórza (Obręb Dębogórze). Przyszły wjazd na nie prowadzi od drogi asfaltowej - ulicy Pomorskiej....

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 989 000 zł cena
    • 8 811 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Świetna inwestycja w Gdańsku!*TYLKO U NAS* DZIAŁKA NIE JEST OBJĘTA MPZP LOKALIZACJA:Działka położona jest w dzielnicy Gdańsk Orunia jedyne 5 min autem do Centrum Gdańska. Lokalizac...

  • Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 448 000 zł cena
    • 4 405 m2 powierzchnia
    • 102 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Gdańsk Orunia, Dolna ul. Przybrzeżna

    Gdańsk » Orunia-Św Wojciech-Lipce » ul. Przybrzeżna

    • 548 000 zł cena
    • 4 405 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Działka Leśniewo ul. Mechowska

    Leśniewo » ul. Mechowska

    • 250 000 zł cena
    • 25 200 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Leśniewo ul. Mechowska - tuż przy lesie (odległość ok. 560 m od głównej ul. Puckiej ok. 400 m od szkoły podstawowej, ok. 2 km do Mechowa, ok. 10 km do Pucka, ok. 13 km do Wejherowa...

  • Działka Miłowo ul.

    Miłowo

    • 649 000 zł cena
    • 21 600 m2 powierzchnia
    • 31 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Działki położone w Miłowie oddalone zaledwie 25 min jazdy od Gdańska! Położona w otoczeniu lasów, pięknych miejsc pełnych zieleni, nad samym  Jeziorem Przywidzkim !!! D...

  • Działka Roszkowo ul. Wierzbowa

    Roszkowo » ul. Wierzbowa

    • 650 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zakupu ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, blisko granicy z miastem Pruszcz Gdański. Prezentowany teren ma nieco ponad 4 hektary powierzchni o wy...

  • 1 / 3
    Działka Buszkowy Górne ul. Leśna Góra

    Buszkowy » ul. Leśna Góra

    • 297 000 zł cena
    • 15 248 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Polecam do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 15.248 m2- grunt rolny w miejscowości Buszkowy Górne (gmina Kolbudy, powiat gdański). Działka nr 29/2. Działka usytuowana w spoko...

  • Działka Gdańsk Sobieszewo ul. Klimatyczna

    Gdańsk » ul. Klimatyczna

    • 1 836 000 zł cena
    • 15 300 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Wyspa Sobieszewska jest wyjątkową dzielnicą Gdańska  - otoczoną z każdej strony wodami Zatoki Gdańskiej, Przekopem Wisły oraz Wisły Martwej. To urokliwa część miasta, n...

  • 1 / 2
    Działka Chwaszczyno ul. Zbożowa

    Chwaszczyno » ul. Zbożowa

    • 2 640 600 zł cena
    • 8 802 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niezbudowanej działki inwestycyjnej w Chwaszczynie, rejon Rewerenda, położonej przy ul. Zbożowej. Blisko Gdyni Dąbrowy.Działka znajduje się w...

  • Działka Gdańsk Niegowo ul.

    Gdańsk

    • 996 000 zł cena
    • 6 615 m2 powierzchnia
    • 151 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA W SUPER LOKALIZACJI - zaledwie 15 minut od centrum Gdańska tylko w naszym biurze.N I E G O W O  - to piękna dziewicza dzielnica Gdańska w całości położona w okolicy Żuław G...

  • Działka Roszkowo ul. Wierzbowa

    Roszkowo » ul. Wierzbowa

    • 5 000 zł cena
    • 40 500 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do dzierżawy ziemi rolnej w miejscowości Roszkowo przy ul. Wierzbowej, niedaleko granicy z miastem Pruszcz Gdański.  Jest też opcja zakupu ziemi lub dzierżawy mniejszej p...

  • Działka Reda ul.

    Reda

    • 5 250 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o powierzchni 1 ha w cichej i zielonej okolicy Rumi/ Redy, doskonała pod tereny rekreacyjne i ekologiczne!LOKALIZACJA:Działka położona jest na granicy Rumi i Redy, w spokoj...

  • Działka Mierzeszyn ul. Leśna

    Mierzeszyn » ul. Leśna

    • 981 040 zł cena
    • 12 263 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    DZIAŁKA:Na sprzedaż 2 działki zagrodowe o łącznej powierzchni 12 263 m² (sprzedawane wyłącznie jako całość) położone przy ul. Leśnej we wsi Mierzeszyn, gmina Trąbki Wielkie. Dojazd...

  • Działka Czerniewo ul.

    Czerniewo

    • 230 000 zł cena
    • 1 903 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Czerniewo (kaszub. Czërniéwò) to wieś położona w północnej Polsce, w województwie pomorskim, w powiecie gdańskim, w gminie Trąbki Wielkie. Leży ono wzdłuż drogi powiato...

  • Działka rolna Bogatka gm. Pruszcz Gdański,
    1 / 13
    Działka rolna Bogatka gm. Pruszcz Gdański,

    Bogatka

    • 419 000 zł cena
    • 6 303 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o powierzchni 0,6303 ha (6303 m²), położona w miejscowości Bogatka, zaledwie kilka minut od granicy Gdańska. Idealna propozycja zarówno dla osób prywatnych szuk...

  • Działka Niestępowo ul. Szeroka

    Niestępowo » ul. Szeroka

    • 1 000 000 zł cena
    • 4 500 m2 powierzchnia
    • 223 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    LOKALIZACJA:Niestępowo to malownicza wieś położona w województwie pomorskim, w powiecie kartuskim, w gminie Żukowo. Usytuowana zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Gdańska, s...