działka na sprzedaż
21 mar 2024

Działka Bojano ul. Wrzosowa

Bojano ul. Wrzosowa
woj. Pomorskie pow. wejherowski gm. wejherowski
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 21 marzec 2024 08:20
10 030 000 zł 20 060 m2
10 030 000 zł 20 060 m2 500 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 20 060 m2
Cena za metr 500 zł/m2
Typ działki Rolne
ID oferty K36476159

Opis

DUŻA DZIAŁKA POD KORZYSTNĄ INWESTYCJĘ
Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 20.060 m2 idealnie nadająca się pod inwestycję. 

LOKALIZACJA:
Nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Bojano, w kameralnej okolicy. Wokół liczne tereny zielone. lasy i  jeziora  Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jest więc to lokalizacja wprost idealna dla rodzin z dziećmi, miłośników natury i aktywnego trybu życia. Okolica jest świetnie skomunikowana nie tylko z Gdańskiem, ale i całym Trójmiastem. W sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowo-usługowa. 

DZIAŁKA:
Działka o powierzchni 20.060 m2  składa się z terenu zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i z terenu rolniczego. 

Obowiązuje MPZP: 
Szczegóły na stronie systemu informacji przestrzennej Gminy Szemud 
[url] INFORMACJE 
Działka uzbrojona - gaz, woda, kanalizacja, prąd  w drodze .

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły już dziś!
Zapraszam na prezentację !

KUP Z NAMI - KORZYSTNIE I BEZPIECZNIE!

- 0% prowizji od Kupującego (dotyczy ofert oznaczonych znaczkiem KUP bez prowizji) i żadnych dodatkowych lub ukrytych kosztów
- gwarantujemy bezpieczny zakup i najlepszą cenę
- oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu
- zapewniamy fachowe doradztwo przy zakupie pod inwestycję

Numer oferty: PAN333380
  • Data aktualizacji: 2026-03-23
  • ID ogłoszenia: K36476159
  • Źródło: PARTNERZY Agencja
Chcesz mieć na oku podobne nieruchomości? Włącz powiadomienia i nie przegap okazji!