Kazo / Działki / Dzialki Bojano / ul. Czynu Tysiąclecia
działka na sprzedaż
11 gru 2023

Działka Bojano ul. Czynu Tysiąclecia

Bojano ul. Czynu Tysiąclecia
woj. Pomorskie pow. wejherowski gm. wejherowski
Dodane 2 lata temu, Poniedziałek, 11 grudzień 2023 15:20
1 305 810 zł 3 957 m2
1 305 810 zł 3 957 m2 330 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 957 m2
Cena za metr 330 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36305849

Opis

LOKALIZACJA:
Bojano. Miejscowość, która w ostatniej dekadzie zmieniła się nie do poznania. Powstały tysiące nowych domów jak i miejsc pracy. Bezpośrednio granicząca z Gdynią, a wjazd na nową drogę S6 jest oddalony od działki zaledwie o 1,5km drogi asfaltowej.

Atrakcyjne ceny w tej niezwykle szybko rozwijającej się miejscowości sprawiają, że jest świetną propozycja dla osób dla których ważny jest sprawny dojazd do Trójmiasta

Dojazd do Gdynia - Karwiny zajmuję 15 minut płynnej jazdy drogą S6.

DZIAŁKA:

Trzy działki budowlane o powierzchni 1264m2,1264m2 i 1430m2 razem 3957m2. Najbliższe media (prąd, woda, gaz) znajdują się w drodze 150m od granicy działki. Dwie sąsiednie działki zostały niedawno sprzedane i jest możliwość porozumienia się z nowym nabywcami sąsiednich działek w sprawie podzielenia kosztów zrobienia drogi jak i pociągnięcia mediów. Obaj nabywcy porozumieli się między sobą, aby w kwietniu ruszyć z rozbudową mediów i drogi.

Istnieje możliwość zakupu działek pojedynczo. 

Klasy gruntu IVb-V

Przed samodzielnym obejrzeniem zalecam kontakt w celu przekazania wskazówek dojazdu.

WYPIS Z MPZP:

§ 10. Dla terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami 13MNU (o pow. 1,80 ha), 15MNU, (o pow. 1,83 ha), 16MNU (o pow. 0,92 ha), 17MNU (o pow. 0,27 ha), 18MNU (o pow. 0,22 ha), ustala się:
1) przeznaczenie : zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i zabudowa usługowa;
2) parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy oraz zagospodarowania terenu: