• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Policami

(102)
  • Działka o pow. 768 m2 Inwestycja 12 lokali mieszk.

    Szczecin

    • 459 000 zł cena
    • 768 m2 powierzchnia
    • 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane położona przy Puszczy Bukowej, cicha, malownicza i spokojna leśna okolica. Działka zlokalizowana jest w okolicy ulicy Radosnej. Szybki wyjazd na drogę A6. Do mias...

  • Działka Szczecin Bukowo

    Szczecin

    • 650 000 zł cena
    • 1 017 m2 powierzchnia
    • 640 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Sprzedam działkę w dzielnicy Bukowo, z pięknym widok na jezioro Dąbie i rzekę Odrę. Miejsce dla osób ceniących sobie spokój ,ciszę i bliskość z naturą.ale z dobrym dojazdem do c...

  • 1 / 4
    Wołczkowo działka z pełnym uzbrojeniem.

    Wołczkowo

    • 525 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 525 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę w Wołczkowie z pełnym uzbrojeniem,w doskonałej lokalizacji. Powierzchnia 1000m2,kształt prostokata, wymiary 22m x 46m.Świetny dojazd drogą asfaltową....

  • Rzędziny,2000m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rzędziny – wieś w północno-zachodniej Polsce, położona w województwie zachodniopomorskim, w gminie Dobra, powiat policki, przy granicy polsko-niemieckiej. Proponujemy do zakupu...

  • Działka Rzędziny

    Rzędziny

    • 355 000 zł cena
    • 2 041 m2 powierzchnia
    • 174 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Rzędziny,2001m2,zabud. jednorodzinna,las-park.

    Rzędziny

    • 400 200 zł cena
    • 2 001 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Rzędziny,2041m2,zabuowa jednorodzinna,las,park

    Rzędziny

    • 525 000 zł cena
    • 2 625 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Syndyk sprzeda udział w działce rolnej

    Komarowo

    • 1 281 zł cena
    • 20 400 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ogłoszenie o sprzedaży Sylwester Zięciak – Syndyk masy upadłości Piotra Marszałkiewicza – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej zaprasza do składania ofert na z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • idealna pod zabudowę bliżniaczą i szeregową

    Szczecin

    • 499 000 zł cena
    • 430 m2 powierzchnia
    • 1 161 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka znajdująca się w kompleksie 12 działek o pow ok 400m2 każda. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z dostępem do uzbrojenia. W chwili obecnej k...

  • Działka Szczecin-Skolwin 3074 m2.

    Szczecin

    • 410 000 zł cena
    • 3 074 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w Szczecin-Skolwin, obr. Nad Odrą, o powierzchni 3074 m2. Użytek R IIIa pow. 3074 m2.Brak planu zagospodarowania przestrzennego. (...

  • Działka Gumieńce 1.0593 ha

    Szczecin » ul. Zuzanny

    • 265 000 zł cena
    • 10 593 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana w dzielnicy Gumieńce, m. Szczecin o powierzchni 1.0593 ha.Działka zlokalizowana w rejonie ul. Europejskiej. W otoczeniu zabudowa...

  • Działka 1h 383m2 m2, zabudowana budynkiem 380 m2

    Bartoszewo

    • 1 600 000 zł cena
    • 10 383 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa zabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 1 ha 383 m2 zabudowana budynkiem ok. 380 m2. Miejscowy Plan Z...

  • 1 / 2
    Działka Tanowo

    Tanowo

    • 520 000 zł cena
    • 1 963 m2 powierzchnia
    • 265 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Tanowo, gm. Police, powiat policki , o powierzchni 1963 m2. Rodzaje użytków: RV - 1963 m2. Działka objęta aktualnym...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin

    Szczecin

    • 25 645 924 zł cena
    • 33 903 m2 powierzchnia
    • 757 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Nieruchomość niezabudowana, położona w dzielnicy Bukowo, aktualnie wydane są warunki zabudowy na wybudowanie na działce kompleksu obiektów, takich jak: sklep wielkopowierzchniowy o...

  • Działka 2078 m2, w pobliżu jezioro

    Bartoszewo

    • 517 000 zł cena
    • 2 078 m2 powierzchnia
    • 249 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Bartoszewo, gm. Police, powiat policki o powierzchni ok. 2078 m2. W trakcie wszczęcia postepowania podziałowego dzi...

  • Działka budowlane
    Działka budowlane

    Szczecin

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położenie działki jest w atrakcyjnymi miejscu na górce posiadają wszystkiego media w koło Las na tarasie Goleniów Nowogard za m2 w całości 30 ,00 zł jak zostanie podzielone to za m...

  • Działka Budowlana do sprzedaży
    Działka Budowlana do sprzedaży

    Szczecin

    • 350 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    działka do sprzedaży w bardzo atrakcyjnym miejscu i dobrej lokalizacji od Szczecina 60 km.na trasie Goleniów Nowogard

  • Działka budowlana
    Działka budowlana

    Szczecin

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam w atrakcyjnym miejscu położona działka 60 km.od Szczecina trasa Goleniów Nowogard blisko Las

  • Sprzedam ładną działkę pod lasem
    Sprzedam ładną działkę pod lasem

    Szczecin

    • 260 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka rolna z perspektywą zabudowy jednorodzinnej o powierzchni 1960 m2 znajdująca się w Szczecin Wielgowo przy ul. Żywicznej. Działka jest położona w pięknym ,cichy...

  • Działka budowlana.Okazja!
    Działka budowlana.Okazja!

    Szczecin

    • 60 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się na terenie wsi,która jest położona przy drodze S-6(trzydzieści minut jazdy od Kołobrzegu,a 15 minutGryfic).Blisko działki jest woda(jest nawet studnia na tere...