• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Policami

(102)
  • Pięknie położona działka w Pilchowie.

    Pilchowo

    • 2 650 000 zł cena
    • 5 144 m2 powierzchnia
    • 516 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonego Pilchowa – idealna pod rezydencję lub inwestycję! Jeśli marzysz o wyjątkowej przestrzeni do życia, wypoczynku lub inwestycji – ta dzia...

  • sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO
    sprzedam 20 działek budowlanych nad morzem k.Niechorza TANIO

    Szczecin

    • 200 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działki budowlane nad morzem koło Niechorza wszystkie działki po 1200 metrów, warunki zabudowy w planie. więcej informacji udzielę telefonicznie [tel], metr 2 - 200 zł

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    DZIAŁKA RADZISZEWO 1.5192HA POD HALĘ MAGAZYNOWĄ.

    Radziszewo

    • 1 290 000 zł cena
    • 15 192 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w m. Radziszewo, gm. Gryfino, powiat gryfiński, woj. zachodniopomorskie o powierzchni 1.5192 ha. Rodzaj użytku - ŁIV. Niniejsza działk...

  • 4,49 ha Kołbaskowo pod usługi, magazyny, składy

    Kołbaskowo

    • 8 985 000 zł cena
    • 44 900 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Przedstawiam bardzo atrakcyjny teren inwestycyjny o powierzchni 44.900 m2 położony w obrębie ewidencyjnym Kołbaskowo przy drodze krajowej nr 13 w bliskiej odległości od przejścia g...

  • Sprzedaż działki budowlanej w Wełtyniu, Miasto i Gmina Gryfino

    Wełtyń

    • 206 811 zł cena
    • 2 089 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta sprzedaży dotyczy działki budowlanej o pow. 2089 m2 cena: 91zł/m2 (+media > woda-kanaliza, sieć elektryczna ). Lokalizacja: Wełtyń, Gm. Gryfino ~25 km od Szczecina, 2km...

  • Bądź pierwszy! Wybierz piękną działkę.

    Białuń

    • 142 000 zł cena
    • 1 137 m2 powierzchnia
    • 125 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Jesteś pierwszy ? To twoja działka będzie najtańsza i najładniej położona. Oferujemy na sprzedaż pięknie położony kompleks 12 działek .Białuń położony w odległości 7 km od Golenio...

  • 1 / 4
    Działka 2400m2,Burowo, gm Goleniów

    Burowo

    • 125 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w miejscowości Burowo, gm. Goleniów, pow. goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 2.400m2.W ewidencji gruntów działk...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż trzy działki po 1000m2 w znakomitej i topowej lokalizacji blisko lasu. Nieruchomość znajduje się w kompleksie kilkunastu działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniow...

  • Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Sprzedam trzy działki w Białuniu blisko lasu.

    Białuń

    • 150 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Działka dla ceniących walory przyrodnicze
    Działka dla ceniących walory przyrodnicze

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 146 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną ( blisko woda, prąd przy działce), wydane warunki zabudowy. Niedżwiedż to miejscowość położona blisko Szczecina (15 min),jeziora Miedwie (5 min) i Starga...

  • Niedźwiedź gmina Kobylanka
    1 / 2
    Niedźwiedź gmina Kobylanka

    Niedźwiedź

    • 232 400 zł cena
    • 1 660 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    NIEDŹWIEDŹ Sprzedam działkę budowlaną o pow. 1660m2, przy działce skrzynka energetyczna w pobliżu sieć wodociągowa. Teren działek jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowan...

  • Działka w Bodzęcinie
    1 / 12
    Działka w Bodzęcinie

    Bodzęcin

    • 75 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki, która położona jest w samym centrum wsi Bodzęcin, gmina Osina, powiat goleniowski. Powierzchnia nieruchomości w...

  • STARGARD, KOBYLANKA, Niedżwiedź, DZIAŁKA sprzedaż

    Kobylanka

    • 320 000 zł cena
    • 1 958 m2 powierzchnia
    • 164 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    STARGARD, KOBYLANKA, Niedźwiedż, DZIAŁKA na sprzedaż. Działka o kształcie prostokąta, powierzchnia 1958m, wymiary ok. 34,5 x 52m. Zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostojąca...

  • Działka dla dewelopera z pięknym widokiem na Odrę

    Radziszewo » ul. Liliowa

    • 699 000 zł cena
    • 2 616 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 2616 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości Radziszewo, w województwie zachodniopomorskim. Idealna propozycja dla dewel...

  • Sprzedam działkę w Morzyczynie
    1 / 3
    Sprzedam działkę w Morzyczynie

    Morzyczyn

    • 452 400 zł cena
    • 1 131 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1131 m2, położona w samym centrum Morzyczyna, przy ul. Słonecznej 2a, gm. Kobylanka. Dojazd do działki odbywa się drogą konieczną prz...

  • Zalesiona działka w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Zalesiona działka w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 566 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukacie idealnego miejsca z dala od miejskiego zgiełku? Ta urokliwa, zalesiona działka położona na uboczu to perfekcyjna przestrzeń dla osób ceniących ciszę, spokój oraz naturę....

  • Obniżka ceny! Działka rolna ok. 16 km od Nowogardu.
    1 / 13
    Obniżka ceny! Działka rolna ok. 16 km od Nowogardu.

    Trzechel

    • 249 000 zł cena
    • 76 620 m2 powierzchnia
    • 4 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    PRO-DOM Biuro Nieruchomości przedstawia Państwu OFERTĘ SPRZEDAŻY pięknej działki rolnej z niepowtarzalnym naturalnym klimatem położoną zaledwie ok. 16 km od Nowogardu i ok. 30 km...

  • Działki inwestycyjne pod Goleniowem
    1 / 10
    Działki inwestycyjne pod Goleniowem

    Żółwia Błoć

    • 2 422 500 zł cena
    • 32 300 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferujemy wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 3,25 ha (32 500 m²), zlokalizowaną w atrakcyjnej okolicy pod Goleniowem, przy ul. Nowogardzkiej. Nieruchomość znajduje si...

  • 1 / 3
    Trzechel,gm.Nowogard,działka4346m2,rolna.

    Trzechel

    • 49 000 zł cena
    • 4 356 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Trzechel, gmina Nowogard, powiat goleniowski, woj. zachodniopomorskie, o powierzchni 0.4346 ha.Użytki: R IVb o pow. 0.4316 ha...

  • Cisewo gm Kobylanka
    Cisewo gm Kobylanka

    Cisewo

    • 593 000 zł cena
    • 3 230 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z pozwoleniem na budowę domu parterowego wolnostojącego o powierzchni 100m2 i projektem, zlokalizowana przy bocznej drodze wkrótce modernizowanej. Skrzynka energetyczna prz...

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media
    1 / 4
    Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Działka budowlana Kobylanka
    1 / 13
    Działka budowlana Kobylanka

    Kobylanka

    • 1 550 000 zł cena
    • 4 713 m2 powierzchnia
    • 329 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka z Potencjałem - Twój Kawałek Spokoju Blisko Szczecina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej w malowniczej miejscowości Kobylanka, poło...

  • Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów
    Działka Żółwia Błoć gm. Goleniów

    Żółwia Błoć

    • 104 999 zł cena
    • 863 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 863 m² - Żółwia Błoć koło Goleniowa Na sprzedaż działka o powierzchni 863 m² położona w miejscowości Żółwia Błoć, w spokojnej i zielonej okolicy, niedaleko Goleniowa....

  • Działka Kościuszki
    1 / 8
    Działka Kościuszki

    Kościuszki

    • 100 000 zł cena
    • 1 610 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek budowlanych w miejscowości Kościuszki. Na sprzedaż 6 identycznych działek o powierzchni od 1600 m² do 1610 m². Każda działka posiada...

  • Działka Kościuszki
    1 / 7
    Działka Kościuszki

    Kościuszki

    • 100 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka 1552 m2 Żółwia Błoć  - 44,91 zł/m2
    1 / 7
    Działka 1552 m2 Żółwia Błoć - 44,91 zł/m2

    Żółwia Błoć

    • 69 700 zł cena
    • 1 552 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Twoja własna oaza spokoju w Żółwiej Błoci! Własny kawałek ziemi poza miastem. Działka o powierzchni 1552 m2 w Żółwiej Błoci to przestrzeń, którą możesz zaadaptować według własnyc...

  • Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP
    1 / 7
    Działka 1506 m2 Białuń, ul. Jarzębinowa - MPZP

    Białuń

    • 135 540 zł cena
    • 1 506 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz idealnego miejsca na dom, który połączy spokój wsi z doskonałym dojazdem do miasta? Ta działka w Białuniu to propozycja właśnie dla Ciebie. Najważniejsze informacje: Przez...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu
    1 / 4
    Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka. Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15). Parametry: - p...

  • Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2
    1 / 16
    Na sprzedaż działka w Białuniu objęta MPZP- 1661m2

    Białuń

    • 179 000 zł cena
    • 1 661 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ***REZERWACJA*** Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki nr 26/15 o powierzchni 1661 m², położonej w miejscowości Białuń, przy ul. Parkowej (dz...

  • Duża działka w Przemoczu.

    Przemocze

    • 135 000 zł cena
    • 1 960 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Są miejsca, które od pierwszego spojrzenia dają poczucie przestrzeni i spokoju. Ta działka w Przemoczu to właśnie jedno z nich. Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 1960 m², poło...

  • Nieruchomość - Trzechel

    Trzechel

    • 189 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej Igora Gałeckiego sprzeda z wolnej ręki prawo własności nieruchomości gruntowej zabudowanej położonej...