• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż pod Policami

(102)
  • Malownicza działka w Dołujach z MPZP
    1 / 4
    Malownicza działka w Dołujach z MPZP

    Dołuje

    • 340 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cisza i spokój z szybkim dostępem do centrum miasta. Działka w Dołujach o wielkości 1000 m2 czeka na Was z "otwartym" ogrodzeniem. Najważniejsze informacje: - Działka objęta M...

  • Działka Szczecin, ul. Krakowska

    Szczecin » ul. Krakowska

    • 500 000 zł cena
    • 797 m2 powierzchnia
    • 628 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 24 kwietnia 2026 r.o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ul. Krakowskiej,...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa
    1 / 7
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Brzoskwiniowa

    Dołuje

    • 395 000 zł cena
    • 1 002 m2 powierzchnia
    • 395 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Biuro nieruchomości Szczecin - Krawiec Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z działką budowlaną o powierzchni 1002 m2, położoną w Dołujach przy ul. Brzoskwiniowej. Układ dzi...

  • 1 / 3
    Działka Szczecin, ul. Azaliowa

    Szczecin » ul. Azaliowa

    • 480 000 zł cena
    • 1 687 m2 powierzchnia
    • 285 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OGŁOSZENIEPREZYDENTA MIASTA SZCZECINz dnia 15 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie w rejonie ulicy Azaliowej, działka...

  • Działka Szczecin, ul. Ciesielska

    Szczecin » ul. Ciesielska

    • 210 000 zł cena
    • 537 m2 powierzchnia
    • 392 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ulicy Ciesielskiej 5, działka...

  • Działka Szczecin, ul. Dąbska

    Szczecin » al. Dąbska

    • 800 000 zł cena
    • 1 754 m2 powierzchnia
    • 457 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    OgłoszeniePrezydenta Miasta Szczecinz dnia 17 kwietnia 2026 r.o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Szczecinie przy ul. Dąbskiej 23, stano...

  • Działka w otoczeniu zieleni | 1432 m² | Śmierdnica

    Szczecin

    • 380 000 zł cena
    • 1 430 m2 powierzchnia
    • 266 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w otoczeniu lasu z koncepcją domu premium | cisza, natura, potencjał. Twoje miejsce na ziemi.Przykładowa wizualizacja nowoczesnego domu jednorodzinnego na oferowanej działc...

  • Działka inwestycyjna Goleniów, Dworcowa
    1 / 8
    Działka inwestycyjna Goleniów, Dworcowa

    Goleniów

    • 2 511 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 299 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna w sercu Goleniowa! Lokalizacja: Działka położona jest w strategicznym punkcie miasta, przy zbiegu dwóch głównych ulic: Jana Kasprowicza...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów
    1 / 3
    Działka budowlana Żdżary gm. Goleniów

    Żdżary

    • 95 000 zł cena
    • 1 118 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka na sprzedaż: Żdżary, Gmina Goleniów, Powiat Goleniowski. Identyfikator działki: 320402_5.0013.81/37 Województwo: zachodniopomorskie Powiat: goleniowski Gmina: Goleniów Obr...

  • Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 4
    Działka rolna Dobra gm. Dobra (Szczecińska)

    Dobra

    • 899 800 zł cena
    • 4 090 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o metrażu 4090m znajdującej się tuż obok Szczecina - w Dobrej. Działka z dużym potencjałem inwestycyjnym! Działka usytuow...

  • Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela
    1 / 2
    Działka rolna Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Daniela

    Dołuje

    • 199 000 zł cena
    • 909 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka orna Na sprzedaż działka orna znajdująca się przy ul. Daniela w Dołujach. Powierzchnia działki 909 m2. Nr działki 102/3 Kanaliza: szambo Woda: studnia...

  • Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż
    1 / 11
    Działka rolna Gm.Goleniów na sprzedaż

    Komarowo

    • 397 000 zł cena
    • 140 073 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna działka rolna położona w obrębie Inina, w gminie Goleniów, województwo zachodniopomorskie. Nieruchomość o powierzchni 14,0073 ha oferuje wyją...

  • Działka w Goleniowie pod zabudowę
    Działka w Goleniowie pod zabudowę

    Goleniów

    • 97 785 zł cena
    • 795 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedmiotem oferty jest jedna działka z 8-miu znajdujących się w Osiedlu położona w obrębie nr 1 miasta Goleniowa ul. Zuzanny, w gminie Goleniów, na zachód od drogi nr 3 i 6, n...

  • Piękna zagospodarowana działka ROD!!
    1 / 11
    Piękna zagospodarowana działka ROD!!

    Szczecin

    • 45 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Wiosna ,lato to czas gdzie chcemy spędzać czas od zgiełku ,hałasu w ciszy ,zieleni ,słuchać śpiewu ptaków. Mamy dla Państwa ofertę sprzedaży działki rekreacyjnej ROD z domkiem muro...

  • Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)
    1 / 9
    Działka budowlana Wołczkowo gm. Dobra (Szczecińska)

    Wołczkowo

    • 549 000 zł cena
    • 942 m2 powierzchnia
    • 583 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU KREDYTU Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 942 m2 położona w Wołczkowie przy ul. Łanowej, gmina Dobra (Szczecińska), powiat pol...

  • Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka
    1 / 16
    Działki nad jeziorem Dobra Nowogardzka

    Dobra

    • 47 000 zł cena
    • 701 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Ekologiczna, typowo turystyczna gmina Dobra zachęca pięknymi krajobrazami, licznymi jeziorami, szlakami turystycznymi oraz cennymi zabytkami. Odbywa się tu corocznie wiele imprez p...

  • Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.
    1 / 6
    Działka Marina w Stepnicy do zabudowy.

    Stepnica

    • 449 000 zł cena
    • 1 234 m2 powierzchnia
    • 364 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka na sprzedaż w Stepnicy – tuż przy marinie! Wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch połączonych działek o łącznej powierzchni 1234 m², położona w niezwykle...

  • Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa
    1 / 6
    Działka budowlana Dołuje gm. Dobra (Szczecińska), Rysiowa

    Dołuje

    • 329 000 zł cena
    • 819 m2 powierzchnia
    • 402 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 819 m położona w miejscowości Dołuje, gmina Dobra (Szczecińska), przy ul. Rysiowej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej ok...

  • Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum
    1 / 7
    Działka - zabudowa wielorodzinna -20min od centrum

    Szczecin

    • 16 500 000 zł cena
    • 46 251 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka pod zabudowę wielorodzinną. Zaledwie 20 minut od centrum Szczecina. Właściciel przygotował 2 koncepcje zabudowy działki: 1. Koncepcja: - łączna ilość mieszkań...

  • Działaka w Strefie przemysłowej z wszystkimi udogodnieniam
    1 / 4
    Działaka w Strefie przemysłowej z wszystkimi udogodnieniam

    Goleniów

    • 7 900 000 zł cena
    • 27 586 m2 powierzchnia
    • 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Działki o łącznej powierzchni 27 586 m² 1221/24; 1221/25; 1221/26; 1221/27. Nieruchomość gruntowa, położona w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Teren obięty MPZP nie wymaga Decyzji...