Kazo / Działki / Dzialki Tanowo / ul. Szczecińska
działka na sprzedaż
14 maj 2024

Działka Tanowo,plan-usługi,3233m2,łączna-1.74 ha.

Tanowo ul. Szczecińska
woj. Zachodniopomorskie pow. policki gm. policki
Dodane 1 rok temu, Wtorek, 14 maj 2024 13:20
1 130 000 zł 3 233 m2
1 130 000 zł 3 233 m2 350 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 3 233 m2
Cena za metr 350 zł/m2
ID oferty K36571571

Opis

Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w m. Tanowo, gm. Police, powiat policki, woj. zachodniopomorskie, ul. Szczecińska, o powierzchni 0.3233 ha.
Rodzaj użytku: Ł IV 0.3233 ha.

Działka w/w powstała w wyniku podziału działki o łącznej powierzchni 1.7400 ha na działki o powierzchni, odpowiednio 0.3223 ha, 0.3166 ha, 0.3143 ha, 0.3144 ha, 0.3362 ha oraz 0.1352 ha-droga wewnętrzna. Rodzaj użytku: Ł IV( dot. wszystkie w/w działki).

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego gm. Police, tj: Uch. Nr XXXV/370/2021 Rady Miejskiej z dn. 26.10.2021 ( Dz. Urzędowy Woj. Zachodniopomorskiego z 14.01.2022 poz.249), pn "Gmina Zachód".
Zgodnie z w/w planem, działka ( oraz działka współgranicząca o pow. 0.3166 ha) znajduje się w obrębie terenu oz. symbolem - 1 UM.

Teren o symbolu 1 UM o pow. 0.58 ha, przeznaczenie -teren zabudowy usługowej z dopuszczeniem funkcji mieszkaniowej jedynie jako funkcja uzupełniająca.
- zabudowa wolno stojąca,
- powierzchnia zabudowy do 30 % powierzchni działki budowlanej,
- intensywność zabudowy:-max.- 0.9, min- 0,05.
-wysokość zabudowy dla budynków usługowych -do 9 m, -dla budynków gospodarczych, garaży wolno stojących- do 5,5 m.
- dachy strome dwuspadowe o kącie nachylenia 30-35st.
- minimalna pow. działki budowlanej -1000 m2, szer. dz. min.30 m.
Na terenie 1 UM i 2 UM występuje stanowisko archeologiczne.
- powierzchnia biologicznie czynna -50 %,
-teren znajduje się w obrębie strefy ochronnej- terenu ochrony pośredniej ujęcia wody podziemnej " Tanowo".