działka na sprzedaż
10 lis 2022

idealna pod zabudowę bliżniaczą i szeregową

woj. Zachodniopomorskie pow. Szczecin gm. Szczecin
Dodane 3 lata temu, Czwartek, 10 listopad 2022 13:40
499 000 zł 430 m2
499 000 zł 430 m2 1 161 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 430 m2
Cena za metr 1 161 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K23314482

Opis

Do sprzedaży działka znajdująca się w kompleksie 12 działek o pow ok 400m2 każda. Działka objęta planem zagospodarowania przestrzennego z dostępem do uzbrojenia. W chwili obecnej kanalizacja jest w trakcie załatwiania i na dzień obecny obowiązuje szambo ekologiczne.Idealna lokalizacja dla rodzin ze względu na położenie .W okolicy domy jednorodzinne i małe domy mieszkalne, komunikacja miejska w okolicy sporo nowych inwestycji polecam. Obecnie zakończono zbrojenie wszystkie media na działce .

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.

Czuj się bezpieczny !!! Posiadamy ubezpieczenie OC na 1.000.000 EURO

*********************************************************

Chcesz szybko sprzedać swoją nieruchomość?
*** ZADZWOŃ 604 11 12 13 *** PŁACIMY GOTÓWKĄ *** DECYZJA W TYM SAMYM DNIU***
Kupujemy domy, mieszkania, działki.
W każdym stanie, również zadłużone, do kapitalnego remontu z trudną sytuacją prawną.