działka na sprzedaż
21 mar 2024

Działka 5266m2,Szczecin, Bukowo.

woj. Zachodniopomorskie pow. Szczecin gm. Szczecin
Dodane 2 lata temu, Czwartek, 21 marzec 2024 15:20
2 500 000 zł 5 266 m2
2 500 000 zł 5 266 m2 475 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 5 266 m2
Cena za metr 475 zł/m2
Typ działki Budowlane
ID oferty K36477641

Opis

Nieruchomość gruntowa nie zabudowana zlokalizowana m. Szczecin, dzielnica Bukowo, o powierzchni 5266 m2. Działka położona w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, bliźniaczej i szregowej, przy głównej drodze ( linie autobusowe z przystankami ). Dojazd do działki z dwóch niezależnych stron- drogami urządzonymi. W drogach są sieci uzbrojenia podziemnego, tj sieć elektroenergetyczna NN i WN, wodociągowa(w225, w100), gazowa (g180),kanalizacja sanitarna ( k315). Sieci istnieją w obu przylegających do działki ulicach. Działka w kształcie prostokąta, teren o lekkim pochyleniu.
Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, w związku z czym należy wystąpić do miasta o decyzje o warunkach zabudowy.
Z uwagi na atrakcyjną lokalizację, gęstą zabudowę mieszkaniową, bliskość środków komunikacji miejskiej , sugerowane przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową.

*********************************************************
INWESTOR NIERUCHOMOŚCI — Agenci PRO

Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje? Znajdziemy dla Ciebie najlepszą.
ZADZWOŃ, w naszej ofercie posiadamy również niepublikowane nieruchomości.

Kupując z nami, otrzymujesz 10% zniżki na zakupy w Leroy Merlin !!

Gwarantujemy najlepsze ceny nieruchomości.
Bezpłatnie załatwimy Ci najlepszy kredyt hipoteczny.
Bezpłatnie wycenimy Twoją nieruchomość.
Pomożemy w załatwieniu spraw spadkowych i innych sprawach prawnych.
Pomożemy w doborze ekipy remontowej i przeprowadzkowej.