• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łódź

(73)
  • działka ROD ŁÓDŻ, Aleja Unii Lubelskiej

    Łódź

    • 35 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    przedam prawa do działki na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych na terenie Łodzi, ul. Aleja Unii Lubelskiej o powierzchni 320 m2. Na działce znajduje się przyczepa kempingowa,...

  • Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis
    1 / 3
    Działka nad jeziorem w leśnym otoczeniu, pomost gratis

    Łódź

    • 55 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuje działkę nad jeziorem Czarny Bród, miejscowość Trojaczek, gmina Piotrków Kujawski, działka przylega jednym bokiem do lasu, przy działce wodociąg i energia elektryczna, zagwa...

  • Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.
    1 / 8
    Działka budowlana 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.

    Łódź

    • 952 500 zł cena
    • 1 905 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną 1905 m.Łódź Widzew ul.Kasprowicza 3 B.(Nowosolna) .Działka o wym.25x76 metrów.Działka położona jest 200 metrów od centrum(rynek Nowosolna).Media:prąd,wod...

  • działka w ciekawym miejscu
    1 / 2
    działka w ciekawym miejscu

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę w spokojnym, ciekawym miejscu. Identyfikator działki: 106104_9.0040.281/10 Dojazd ulicą Kirasjerów. Media we własnym zakresie.

  • Działka Łódź Łódź-Widzew, Widzew

    Łódź » Widzew

    • 2 000 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 667 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    [i] ŁÓDŹ / Widzew [/i] [i]Oferta: dla Inwestora OKAZJA [/i] CENA ZA CAŁOŚĆ = PROJEKT 1 i 2 = 2 mln netto, czyli w sumie 6163 m2 powierzchni , Projekt 2 to: 31...

  • Spokojne, ciekawe miejsce
    1 / 4
    Spokojne, ciekawe miejsce

    Łódź

    • 507 000 zł cena
    • 3 381 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    SUPER CENA: 150 zł/ m2. Działka znajdują się przy ciekawym, spokojnym osiedlu Huta Jagodnica, dojazd ul. Kirasjerów. Media we własnym zakresie. Kupno działki w kilka osób, daje cen...

  • Działka ROD

    Łódź

    • 87 000 zł cena
    • 340 m2 powierzchnia
    • 256 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD wyposażona w domek 25 M2 z werandą 12 m .W domku znajduje się salonik z aneksem kuchennym i sypialnią. Jest łazienka z prysznicem i WC Woda ciepła z bojlera elektryczn...

  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 7 500 000 zł cena
    • 4 000 m2 powierzchnia
    • 1 875 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy działke w centrum Łodzi z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną. Szacunkowy PUM 5000 Sprzedaż nieruchomości po uzyskaniu prawomocnego PnB. Kontakt: Linda Tw...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Łódź ul. Rybna

    Łódź » ul. Rybna

    • 1 650 000 zł cena
    • 615 m2 powierzchnia
    • 2 683 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ciekawa oferta z uwagi na lokalizację DOSKONAłE MIEJSCE NA INWESTYCJE działka o powierzchni około 600 m2, zabudowana kamienicą o powierzchni 240 m2, rok budowy 1924 (3 kondy...

  • Sprzedam działkę
    Sprzedam działkę

    Łódź

    • 65 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Witam posiadam na sprzedaż działkę w lesie w Księżych Mlynach nie daleko Poddebic powierzchnia 400m2 ale wydaje sie wieksza to nie jest ROD Działka w lesie nie daleko kurort Jezior...

  • sprzedam działkę
    sprzedam działkę

    Łódź

    • 70 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    sprzedam działkę budowlaną 5 km od Skierniewic cicha okolica blisko las droga dojazdowa odchodzi od drogi głównej, droga utwardzona ,media woda w drodze , prąd od sąsiedniej działk...

  • Kupię działkę

    Łódź

    • 80 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kupię działkę budowlana od 1000m2 do 2000m2, max 25km od Łodzi.

  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 17 500 000 zł cena
    • 4 800 m2 powierzchnia
    • 3 646 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Do sprzedania działka z rodzajem zabudowy usługowo-mieszkalnej z garażami z możliwością V -ciu kondygnacji nadziemnych. Działka w kształcie prostokątu z bezpośrednim dojazdem do ul...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dzialka Budowlana

    Ruda-Bugaj

    • 130 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana w spokojnej okolicy .

  • Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim
    Działka leśna na rekreację w Grabinie w gminie Zadzim

    Grabina

    • 18 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka z nasadzeniem sosny przy drodze głównej na początku Grabiny w otoczeniu lasów i innych domków. Przy drodze wodociąg i słup energii elektrycznej. W części dalszej od drogi d...

  • 1 / 3
    Działka Stare Skoszewy ul.

    Stare Skoszewy

    • 599 000 zł cena
    • 1 533 m2 powierzchnia
    • 391 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz wymarzonego miejsca na swój dom? Przy lesie, a może częściowo na jego terenie? Ta wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1533 m2 w miejscowości Skoszewy Stare czeka właś...

  • Działka Ruda-Bugaj ul. Mała

    Ruda-Bugaj » ul. Mała

    • 329 500 zł cena
    • 2 736 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka w miejscowości Ruda-Bugaj o powierzchni 2736 m², która oferuje doskonałe warunki do zabudowy dzięki uzbrojeniu w prąd oraz dostępności wody w granicy...

  • 1 / 3
    Trzy w jednej! Perfekcyjna oferta super kształt

    Antoniew

    • 1 200 000 zł cena
    • 50 000 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Okazja! Do sprzedania duża działka rolna, 50 000 m2 (5 ha), która składa się z trzech działek, przy Lesie Bolimowskim, 50 km od Warszawy, blisko Żyrardowa, 2 km od zjazdu z A2. Ni...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 1 190 000 zł cena
    • 36 000 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.Istnieje możliwość podziału na działki mniejsze.Obok&n...

  • Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna
    1 / 7
    Działka leśna Nowe Skoszewy gm. Nowosolna

    Nowe Skoszewy

    • 86 500 zł cena
    • 7 859 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Teren działki objęty planem zagospodarowania przestrzennego - tereny lasów. Możliwość zabudowy kubaturowej związanej z gospodarką leśną. Las jest położony w sąsiedztwie Rodzinnych...

  • Działka Stary Adamów ul. Działkowa

    Stary Adamów » ul. Działkowa

    • 161 670 zł cena
    • 951 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zamieszkaj tam, gdzie natura naprawdę odpoczywa - Stary Adamów, ul. DziałkowaSzukasz miejsca, w którym każdy poranek zaczyna się śpiewem ptaków, a powietrze pachnie lasem i wolnośc...

  • Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana
    1 / 10
    Nieruchomość niezabudowana rolno-budowlana

    Lipiny

    • 200 000 zł cena
    • 13 800 m2 powierzchnia
    • 15 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość niezabudowana. Łączna powierzchnia: 1,38 ha Nieruchomość rolna, część działki przyległa do drogi publicznej z wydanymi warunkami zabudowy dla budynku domu jednorodzinn...

  • Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2
    1 / 8
    Działka Stary Adamów 31A przy drodze krajowej 72, 3400 m2

    Stary Adamów

    • 340 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana o numerze ewidencyjnym 20/5 o powierzchni 3400m2 Nieruchomość położona jest w miejscowości Stary Adamów 31 A , gmina Aleksandrów Łódzki. Nieruchomość położona je...

  • Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki
    1 / 2
    Działka Słowak gmina Aleksandrów Łódzki

    Słowak

    • 147 000 zł cena
    • 1 158 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana nr 46/10 w obrębie Słowak w Gminie Aleksandrów Łódzki o powierzchni 1158,1 m2 (43m x 27m), sklasyfikowana w miejscowym planie zagospodarowania przestr...

  • Sprzedam Teren inwestycyjny
    Sprzedam Teren inwestycyjny

    Bychlew

    • 85 zł cena
    • 20 000 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Witam serdecznie jak w tytule Sprzedam Teren Inwestycyjny o powierzchni całkowitej ponad 2 h Działka ma kształt prostokąt Działka znajduje się nie spełna 4 km od Centrum Pabi...

  • działka budowlana w Bukowcu
    1 / 13
    działka budowlana w Bukowcu

    Bukowiec

    • 720 000 zł cena
    • 2 400 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    sprzedam działkę budowlana w Bukowcu ul.Gorna Gmina Brojce, urocza, spokojna okolica, dojazd asfalt, wszystkie media, dobry dojazd do Lodzi, nowe domy jednorodzinne w sąsiedztwie

  • Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki
    1 / 8
    Działka budowlana Ruda-Bugaj gm. Aleksandrów Łódzki

    Ruda-Bugaj

    • 330 000 zł cena
    • 1 425 m2 powierzchnia
    • 232 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Ruda Bugaj o powierzchni 1425 m, objęta planem zagospodarowania przestrzennego. Dla terenów nowej zabudowy mieszka...

  • ⭐⭐⭐⭐Lux DZIAŁKA W OTULINIE LAsU Idealna cisza ⭐⭐⭐⭐

    Budy Wolskie

    • 435 000 zł cena
    • 22 000 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DZIAŁKA NA GRANICY LASU – BUDY WOLSKIE Do sprzedania działka położona w wyjątkowej lokalizacji – bezpośrednio przy granicy z Lasem Państwowym . Działka jest otoczona z dwóch stro...

  • Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska
    1 / 3
    Działka inwestycyjna Kraszew gm. Andrespol, Rokicińska

    Kraszew

    • 399 000 zł cena
    • 1 479 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Oferujemy do sprzedania działkę budowlaną położoną w miejscowości Kraszew w gminie Andrespol, 10 minut samochodem od granic Łodzi, niemalże na obrzeżach Andrespola. Działka przy sa...

  • Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha Natolin k. Łodzi
    Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha Natolin k. Łodzi

    Natolin

    • 1 470 000 zł cena
    • 13 426 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Natolin k. Łodzi | Teren inwestycyjny 1,34 - 4 ha | MPZP: Magazyny, Usługi, Produkcja, Budowlana Na sprzedaż nieruchomości gruntowe o powierzchni od 1,34 do 4 ha, położone w miejsc...

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 264 500 zł cena
    • 1 150 m2 powierzchnia
    • 230 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 5 działek z uchwalonym MPZP (mieszkaniowo-usługowe) o pow. 1150-1190m2, usytuowane w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działki znajdują się przy trasie z Aleks...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 1000m2(25mx40m), za cenę 190zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 294 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy do zaoferowania działkę budowlaną o pow. 2000m2(25mx80m), za cenę 150zł/m2, położonej w malowniczej i prestiżowej dzielnicy w Rąbieniu. Media: Prąd przewidziany do 02.2025r....

  • 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania działka z uchwalonym MPZP o pow. 1251m2 (wym. 30x40), usytuowana w malowniczej miejscowości Wola Grzymkowa. Działka znajduje się przy trasie z Aleksandrowa Ł. do Luto...

  • Działka Rąbień

    Rąbień

    • 190 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 2
    Działka Wola Grzymkowa

    Wola Grzymkowa

    • 225 180 zł cena
    • 1 251 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio
    1 / 3
    Budowlana 2500m2 Uzbrojona + WZ Bezpośrednio

    Grabina

    • 170 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 2500 mkw położona w malowniczej wsi Grabina, w powiecie poddębickim, w gminie Zadzim. Działka położona jest w idealnym miejscu do realizacji...

  • Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2
    1 / 10
    Pozwolenie budowe3-domów-Wandalin Łódzki-Wscho-2555m2+2489m2

    Wandalin

    • 610 000 zł cena
    • 5 040 m2 powierzchnia
    • 122 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    BEZPOŚREDNIO BEZ PROWIZJI --------POZWOLENIE NA BUDOWE 3- DOMÓW -2 DOMY POW 70 m2 - oraz Dom o pow 80.2 pow mieszkalnej + garaż w bryle o pow 25 m2 .POZWOLENIE NA BUDOWĘ ...ZŁĄC...

  • Działka budowlana
    1 / 3
    Działka budowlana

    Wardzyn

    • 225 000 zł cena
    • 1 059 m2 powierzchnia
    • 213 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 1059 m² – Wardzyn, gm. Brójce | asfalt, media, blisko Łodzi Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1063 m² położona w miejscowości Wardzyn (gmina Brójce), w...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU

    Budy Wolskie

    • 390 000 zł cena
    • 6 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Zostały wydane warunki zabudowy: powierzchnia działki do wydzielenia 3000 m2 lub 6000 m2 dla dwóc...

  • DZIAŁKA W OTULINIE LASU Budy Wolskie

    Budy Wolskie

    • 195 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka usytuowana na granicy lasu w miejscowości Budy Wolskie.Działka z dwóch stron granicy z Lasem Państwowym.DZIAŁKA JEST W TRAKCIE PODZIAŁU, A WIĘC ISTNIEJE JESZC...

  • Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków
    1 / 11
    Działka gm. Aleksandrów Łódzki - Ciężków

    Ciężków

    • 65 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Rolna w trakcie przekształcania, czesciowo drzewa niskiie samosiejki. Dobry dojazd. Ciężków 1km w lewo na Bełdów(od trasy aleksandrow -poddebice.okolo 40/33metry szer. Energia el.N...

  • Działka Gałkówek-Kolonia przy Justynowie, blisko Łodzi
    Działka Gałkówek-Kolonia przy Justynowie, blisko Łodzi

    Andrespol

    • 740 000 zł cena
    • 16 990 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Piękna działka bardzo blisko Łodzi w Gałkówku Kolonii budowlano-rolna w tym część budowlana 2200m2 z MPZP oraz dodatkowo część działki min. 5000m2 do ok.8000 m2 z możliwymi warunk...