• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łódź

(73)
  • rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie
    1 / 2
    rekreacyjna nad jeziorem Długim/Modzerowskim przy lesie

    Łódź

    • 300 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Bardzo atrakcyjna działka nad jeziorem, widok na jezioro, warunki zabudowy na dwa domy jednorodzinne, przy ponad 200-u letnim lesie bukowo dębowym, przy działce wodociąg i prąd, do...

  • Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń
    1 / 4
    Rekreacyjna, 120 m od brzegu jeziora Lubotyń

    Łódź

    • 55 000 zł cena
    • 648 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana nad jeziorem Lubotyńskim z dostępem do linii brzegowej , dostępne media - prąd i wodociąg, działka w gmiie Babiak, powiat kolski, miejscowość Brzezie, bardzo dobr...

  • OKAZJA sprzedam działkę inwestycyjna - Wiewiorczyn
    1 / 4
    OKAZJA sprzedam działkę inwestycyjna - Wiewiorczyn

    Łódź

    • 800 000 zł cena
    • 12 880 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działki budowlane 1,29 ha z pozwoleniami i projektem – 36 mieszkań! Wiewiórczyn / granica z Łaskiem Cena: 800 000 zł (62 zł/m²) – Kup bezpośrednio od właściciela! Szukasz gotowego...

  • Ogródek Działkowy ROD przy ICZMP.
    1 / 8
    Ogródek Działkowy ROD przy ICZMP.

    Łódź

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka zlokalizowana przy ICZMP. Drzewa: 3 jabłonie, gruszka konferencja, śliwa ulena żółta,morela, orzech włoski i orzech laskowy,wiśnia.Krzewy aronii i rokitnika. Domek na zewną...

  • 1 / 2
    Wyjątkowa działka z WZ | Las Łagiewnicki

    Łódź » ul. Czapli

    • 1 260 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż wyjątkowa działka położona w prestiżowej części Łodzi, tuż przy malowniczym Lesie Łagiewnickim - jednym z największych kompleksów leśnych w granicach miasta w Europie....

  • Maratońska przy S14 węzeł Retkinia WZ
    Maratońska przy S14 węzeł Retkinia WZ

    Łódź

    • 1 999 000 zł cena
    • 6 740 m2 powierzchnia
    • 297 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis nieruchomości : Nieruchomość w bardzo atrakcyjnej lokalizacji pod prowadzenie działalności gospodarczej. Działka położona bezpośrednio przy ulicy Maratońskiej , blisko wjazdu...

  • Działka siedliskowa z budynkami w Młyniskach
    1 / 9
    Działka siedliskowa z budynkami w Młyniskach

    Łódź

    • 815 000 zł cena
    • 84 700 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Opis nieruchomości Młyniska, proponuję państwu to urocze miejsce z siedliskiem, własnym lasem oraz polem. Miejsce to znajduje się około 1 km do miejscowości Przykona, w której jes...

  • Działka Łódź Bałuty ul. Łagiewnicka

    Łódź » Bałuty » ul. Łagiewnicka

    • 1 350 000 zł cena
    • 1 884 m2 powierzchnia
    • 717 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    DZIAŁKA INWESTYCYJNA - SILVER ECONOMY.Łódź | ul. Łagiewnicka 203 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 884 m2, położona w północnej części Łodzi, w rejonie Ba...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    Działka Łódź Stare Złotno rynek pierwotny ul. Stare Złotno

    Łódź » ul. Stare Złotno

    • 460 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 460 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Wyjątkowa działka budowlana w sercu zielonego Starego Złotna - idealna pod dom jednorodzinny**Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w jednej z najbardziej cenionych i k...

  • BIONANOPARK - ŁÓDZKA DOLINA KRZEMOWA

    Łódź » ul. Dubois

    • 4 500 000 zł cena
    • 13 663 m2 powierzchnia
    • 330 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nowoczesny teren inwestycyjny w sercu łódzkiej strefy technologii – Dubois / BionanoparkSzukasz miejsca, które realnie pracuje na wartość Twojej inwestycji?Poznaj teren przy ul. St...

  • Teren Inwestycyjny 1,54 ha z WZ magazyn/produkcja - Łódź
    1 / 5
    Teren Inwestycyjny 1,54 ha z WZ magazyn/produkcja - Łódź

    Łódź

    • 6 801 080 zł cena
    • 15 457 m2 powierzchnia
    • 440 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Nieruchomość inwestycyjna pod realizację magazynu z częścią biurową lub zakładu produkcyjnego. Nieruchomość gruntowa niezabudowana z wydaną decyzją o warunkach zabudowy z dnia 20...

  • Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja
    1 / 8
    Najpiękniejsza działka w Łodzi plus dom Inwestycja

    Łódź

    • 3 190 000 zł cena
    • 8 450 m2 powierzchnia
    • 378 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jedna z najpiękniejszych, naturalnie położonych posiadłości na terenie Łodzi. Działka niemal 8500m2 + Dom o powierzchni 217 m2. Idealna do cichego zamieszkania z rodziną, ale także...

  • Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 2
    1 / 3
    Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy z WZ - 2

    Łódź

    • 19 500 000 zł cena
    • 44 082 m2 powierzchnia
    • 443 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż teren przemysłowy z zabudowaniami Łodź / Teofilów – Kompleks Produkcyjno – Magazynowy 20.901 m2 z WZ na 20.185 m2 Lokalizacja: Łódź Teofilów, strefa przemysłowa. Doja...

  • Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP
    1 / 10
    Widzew, 1,39 ha pod usługi lub domy, media, MPZP

    Łódź

    • 2 250 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 13900 m², położoną w dzielnicy Widzew w Łodzi. Idealna lokalizacja, dobrze skomunikowane z centrum miasta,...

  • Działka Łódź Łagiewniki ul. Przepiórcza

    Łódź » ul. Przepiórcza

    • 349 000 zł cena
    • 918 m2 powierzchnia
    • 381 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz zielonego, cichego miejsca blisko miasta - i chcesz zacząć budowę bez czekania na formalności? Mam dla Ciebie 4 działki budowlane w Łagiewnikach, z indywidualnymi pozwoleni...

  • Działka inwestycyjna pod segmenty, bliźniaki, hotel | TOP!
    1 / 8
    Działka inwestycyjna pod segmenty, bliźniaki, hotel | TOP!

    Łódź

    • 2 999 999 zł cena
    • 5 952 m2 powierzchnia
    • 505 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna w Łodzi przy ul. Łomnickiej – w świetnej lokalizacji, blisko centrum miasta. ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎ ‎...

  • Działka budowlana 5000 metrów. Ul. Aksamitna 20
    1 / 3
    Działka budowlana 5000 metrów. Ul. Aksamitna 20

    Łódź

    • 750 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana 5000 metrów dla inwestycji. W najbliższym sąsiedztwie park krajobrazowy wzniesień łódzkich, ul.Aksamitna 20 w Łodzi. Cicha i spokojna okolica, 700 me...

  • 1 / 2
    Działka Łódź Stare Polesie ul. Stare Złotno

    Łódź » Polesie » ul. Stare Złotno

    • 850 000 zł cena
    • 10 957 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Rezerwacja. Na sprzedaż wyjątkowa działka rolno-budowlana o powierzchni 10 957m², położona w niezwykle atrakcyjnej i spokojnej części Starego Złotna. Nieruchomość znajduje się w ka...

  • Działka Łódź Bałuty rynek pierwotny ul. Józefa Zaliwskiego

    Łódź » Bałuty » ul. Zaliwskiego

    • 449 000 zł cena
    • 281 m2 powierzchnia
    • 1 598 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż: działka budowlana z pozwoleniem na budowę - Łódź, ul. Zaliwskiego 33Chcesz się budować? Ale obawiasz się papierologii i biegania po urzędach? Mamy dla Ciebie rozwiązan...

  • Działka Łódź Śródmieście

    Łódź » Śródmieście

    • 23 000 000 zł cena
    • 14 000 m2 powierzchnia
    • 1 643 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinna w centrum Łodzi Przewidywany PUM +/- 12000 Więcej informacji Kontakt: Linda Twarowska [tel] LINK DO OFERTY:...