• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki na sprzedaż Łódź

(73)
  • Działka z warunkami zabudowy i domkiem holenderskim na MAZURACH -...

    Łódź

    • 140 000 zł cena
    • 785 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 394 i powierzchni 0,0785 ha położona w Starych Juchach przy ul. Wczasowej. Działka sprzedawana z widocznym na zdjęciach domkiem holende...

  • Działki z pozwoleniem na budowe Łódź Górna ul.Gościniec
    Działki z pozwoleniem na budowe Łódź Górna ul.Gościniec

    Łódź

    • 285 zł cena
    • 1 006 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane - projekt i pozwolenie na budowę , od razu mozesz budowac bez kosztów urzedowych. SUPER LOKALIZACJA - pełne ECO / obw. G-55 nr ew.643/3 -...

  • 1 / 2
    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki

    Łódź » Widzew

    • 462 500 zł cena
    • 925 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztwie zabud...

  • Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki

    Łódź » Widzew

    • 473 340 zł cena
    • 1 127 m2 powierzchnia
    • 420 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane z PnB zlokalizowane w północno-wschodniej części miasta w otulinie Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. W sąsiedztw...

  • 1 / 4
    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki

    Łódź » Widzew

    • 454 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki

    Łódź » Widzew

    • 434 000 zł cena
    • 868 m2 powierzchnia
    • 500 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki

    Łódź » Widzew

    • 712 500 zł cena
    • 1 875 m2 powierzchnia
    • 380 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• 1 / 4
    Działka Łódź Widzew, Dolina Łódki

    Łódź » Widzew

    • 600 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 400 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę rekreacyjną - ogrodzona na Retkini
    1 / 16
    Sprzedam działkę rekreacyjną - ogrodzona na Retkini

    Łódź

    • 38 500 zł cena
    • 293 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka ROD - z altaną z tarasem 5x4 m2 , zagospodarowana - liczne nasadzenia : dwa rodzaje winorośli, drzewa owocowe: jabłonie - stare odmiany, śliwy, byliny, krzewy ozdobne, aro...

  • 1 / 3
    Działka Łódź Widzew, Andrzejów ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 1 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wynajęcia utwardzona działka o pow. 400 m2 , położoną w pierwszej linii przy ulicy Rokicińskiej . Dzięki swojemu położeniu blisko zjazdu A1, działka jest idealna na mały pu...

  • Działka Łódź Widzew, Nowosolna

    Łódź » Widzew

    • 494 000 zł cena
    • 1 885 m2 powierzchnia
    • 263 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Łodzi na Widzewie (os. Nowosolna) z pozwoleniem na budowę. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Dostępne działki...

  • Działka Łódź Widzew, Nowosolna

    Łódź » Widzew

    • 500 000 zł cena
    • 2 339 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż malowniczo położone działki budowlane w Łodzi na Widzewie (os. Nowosolna) z pozwoleniem na budowę. W otoczeniu zabudowa domów jednorodzinnych. Dostępne działki o...

  • Działka Łódź Widzew, Widzew-Wschód ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 250 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż inwestycyjna działka gruntu o pow. 300 m2 na Widzewie Wschodzie przy ul. Rokicińskiej. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie zabudowa usługowo-mieszkaniowa. Na...

  • 1 / 2
    Działka Łódź Polesie, Zdrowie-Mania

    Łódź » Polesie

    • 14 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do wynajęcia teren o pow. ok 8000 m2 na Polesiu w okolicach al. Włókniarzy z własnym, niezależnym wjazdem bezpośrednio od ulicy. Grunt ogrodzony, nieutwardzony, częściowo wy...

  • 1 / 3
    Działka Łódź Widzew, Andrzejów ul. Rokicińska

    Łódź » Widzew » ul. Rokicińska

    • 2 500 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 3 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Do wydzierżawienia działka o pow. 1100 m2 na Widzewie (os. Andrzejów) w okolicach ulicy Rokicińskiej. Opłaty: - czynsz najmu: 2500 PLN netto / m-c - kaucja: 2500 PLN D...

  • Działka Łódź Widzew, Nowosolna ul. Brzezińska

    Łódź » Widzew » ul. Brzezińska

    • 2 300 000 zł cena
    • 5 175 m2 powierzchnia
    • 445 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż działka inwestycyjna o pow. 5175 m2 położona w północno - wschodniej części Łodzi (os. Nowosolna) przy ul. Brzezińskiej - bezpośrednio przy drodze krajowej nr 72....

  • Piękna działka na obrzeżu Łódź-Widzew
    1 / 11
    Piękna działka na obrzeżu Łódź-Widzew

    Łódź

    • 355 900 zł cena
    • 2 738 m2 powierzchnia
    • 130 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Prezentujemy na sprzedaż dużą działkę w cichym i spokojnym miejscu w otoczeniu terenów zielonych na obrzeżach miasta Łódź. !! Nie pobieramy prowizji od Kupującego !! LOKALIZACJ...

  • Działka rolno-leśna w Łodzi
    1 / 2
    Działka rolno-leśna w Łodzi

    Łódź

    • 790 000 zł cena
    • 18 821 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt podzieliny na 4 działki rolno-leśne. Nieruchomość graniczy z terenem lotniska. Posiada dostęp do drogi publicznej. Numer ewidencyjny działki: 203/2, 204/2, 205/2, 2...

  • Ogródek działkowy ROD przy CKD
    1 / 6
    Ogródek działkowy ROD przy CKD

    Łódź

    • 67 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 224 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Plantacja winogron i nowoczesny murowany domek z panelami, gładź, kryty papą, impregnowany dach i taras, z kominem do smażenia kiełbasek, mini tarasem.Szklarnia do rozbiórki. Dostę...

  • Działka Przemysłowa Aleksandrow Łódzki
    1 / 4
    Działka Przemysłowa Aleksandrow Łódzki

    Łódź

    • 5 000 000 zł cena
    • 18 700 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Opis nieruchomości: Świetna oferta. Do sprzedaży duży teren Przemysłowy w doskonałej lokalizacji - Aleksandrów Łódzki, blisko wjazdu na S-14. Doskonały dojazd do Łodzi, Zgierza, P...