• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Niedźwiedź

(5)
  • sprzedam działkę zagrodwa
    1 / 2
    sprzedam działkę zagrodwa

    Niedźwiedź

    • 120 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka zagrodowa ,przy drodze , Niedźwiedź kolo Słomnik,ul. zielona

  • Działka narożna 1225 m² – Niedźwiedź | Media

    Niedźwiedź

    • 220 000 zł cena
    • 1 225 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna...

  • Sprzedam działkę rolno - budowlaną
    1 / 5
    Sprzedam działkę rolno - budowlaną

    Niedźwiedź

    • 90 000 zł cena
    • 4 100 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę rolno budowlaną z możliwoscią zabudowy . Duża szeroka działka 22 metry i długości około 200 metrów z regularnymi kształtami prostokąta. Wygodny dojazde drogą asfal...

  • Atrakcyjna działka budowlana w Niedźwiedziu

    Niedźwiedź

    • 226 000 zł cena
    • 1 402 m2 powierzchnia
    • 162 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV/109/15).Parametry:- powie...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!
    1 / 3
    DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ!

    Niedźwiedź

    • 189 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    OFERTA PRYWATNA, BEZ POŚREDNIKÓW Na sprzedaż pięknie nasłoneczniona działka budowlana położona u podnóży Gorców w miejscowości Niedźwiedź. W pobliżu liczne szlaki turystyczne piesz...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Pcim ul.

    Pcim

    • 239 000 zł cena
    • 1 625 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim, pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 159zł/m2.Działka o powierzchni 1625m2 /16.25arDziałka w kształcie pros...

  • DZIAŁKA 1148 M2,GM.DOBRA

    Dobra

    • 365 000 zł cena
    • 1 148 m2 powierzchnia
    • 318 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nieruchomość gruntowa niezabudowana zlokalizowana w gm. Dobra, pow.policki, o powierzchni 1148 m2. Dla terenu brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Wydana został...

  • Działka Pcim Kudłacze ul.

    Pcim

    • 230 000 zł cena
    • 1 270 m2 powierzchnia
    • 182 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim/ Kudłacze pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 197zł/m2.Działka o powierzchni 1270m2 / 12.7aDziałka w kształ...

  • Działka budowlana na sprzedaż
    Działka budowlana na sprzedaż

    Dobra » ul. Działka

    • 1 080 000 zł cena
    • 3 031 m2 powierzchnia
    • 357 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną, położoną w świetnej lokalizacji. Jest to konkretnie pogranicze Dobrej i Wołczkowa. Działka gotowa do szybkiej zabudowy - w 2016 roku wydan...

  • Działka Pcim Kudłacze ul.

    Pcim

    • 380 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękna widokowa działka budowlana w miejscowości Pcim/ Kudłacze pow. Myślenicki w bardzo atrakcyjnej cenie 190zł/m2.Działka o powierzchni 2000m2 / 20aDziałka w kształci...

  • Działka Krzeczów

    Krzeczów

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKI BUDOWLANE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI, 4 KM DO CENTRUM BOCHNI!!! Do sprzedaży oferuję 3 działki położone w miejscowości KRZECZÓW, gmina RZEZAWA, powiat bocheński ....

  • Do sprzedania działka w Ludźmierzu pod dwa budynki mieszkalne-bli...

    Ludźmierz

    • 370 000 zł cena
    • 1 260 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania 2 działki o łącznej powierzchni 12,6ar, szerokości około 22m, długości 57m,  położone w Ludźmierzu, dojazd asfaltowy i drogą służebną. Wg planu zagospodarowania pr...

  • Szlembark | 1144 m² | działka | widok na Tatry

    Szlembark

    • 812 000 zł cena
    • 1 144 m2 powierzchnia
    • 710 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta dotyczy działki zlokalizowanej w miejscowości Szlembark (woj. małopolskie, pow. nowotarski), położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim, z której rozpościera się przepiękny, panor...

  • 1 / 4
    Działka Skomielna Biała

    Skomielna Biała

    • 320 000 zł cena
    • 3 323 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż: Działkę budo...

  • Działka budowlana w Szlembarku

    Szlembark » ul. Słoneczna

    • 564 000 zł cena
    • 1 080 m2 powierzchnia
    • 523 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Szlembark z widokiem na panoramę Tatr.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej wsi Szlembark (powiat nowotarski, województwo...

  • Działka dla DEWELOPERA pod 10 domów jednorodzinnyc

    Dobra » ul. Graniczna

    • 1 500 000 zł cena
    • 5 575 m2 powierzchnia
    • 270 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 5575 m² zlokalizowana w malowniczej miejscowości DOBRA przy ul. Granicznej w województwie zachodniopomorskim.Idealna propozycj...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY
    1 / 15
    DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM NA TATRY

    Szlembark

    • 395 000 zł cena
    • 1 165 m2 powierzchnia
    • 340 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA W SZLEMBARKU Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Szlembark, powiat nowotarski, województwo Małopolskie. Powierzchnia: 1165 m² Cena: 395 000 zł...

  • Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej
    1 / 10
    Działka budowlana w lesie blisko centrum Dobrej

    Dobra

    • 99 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o własnym kawałku ziemi w otoczeniu natury, ta oferta jest stworzona właśnie dla Ciebie. Działka położona w spokojnej, malowniczej okolicy to idealne miejsce na reali...

  • Działka Lubomierz ul.

    Lubomierz

    • 112 000 zł cena
    • 1 199 m2 powierzchnia
    • 94 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana z pięknym widokiem - Lubomierz, gmina ŁapanówNa sprzedaż oferuję atrakcyjną działkę budowlaną nr 229/5 o powierzchni 11,99 ar oraz działkę nr 229/2 o powierzchni...

  • Działka budowlana Dobra
    1 / 5
    Działka budowlana Dobra

    Dobra

    • 122 000 zł cena
    • 1 509 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1509m 2 położonej w malowniczej miejscowości Dobra. Teren w kształcie prostokąta o wymiarach 2...

  • Działka budowlana
    1 / 2
    Działka budowlana

    Łętownia

    • 1 000 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 5000 m2. Gaz, prąd na działce. Położona przy drodze między Jordanowem a Łętownią.

  • Działka Mszana Dolna
    1 / 4
    Działka Mszana Dolna

    Mszana Górna

    • 265 000 zł cena
    • 1 769 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widok na góry, las za płotem i tylko 3 km do centrum miasta? ⛰️???? Brzmi jak idealne miejsce na dom - i właśnie taka działka pojawiła się w naszej ofercie w Mszanie Dolnej...

  • Działka budowlana Ochotnica Dolna
    1 / 8
    Działka budowlana Ochotnica Dolna

    Ochotnica Górna

    • 300 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania widokowa działka o pow. 1ha położona w Ochotnicy Dolnej około 20km od Szczawnicy i 50km od Zakopanego. Działka w trakcie przekształcania na działkę budowlaną- przew...

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 6
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 70 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 22 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Krzeczów koło Bochni Działka położona w terenach budowlanych w okolicach dworca PKP w Rzezawie. W pobliżu nowe domy powstają. Szerokość: 9m Długość: 390m Zapraszam do prezen...

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 14
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 180 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dobrze skomunikowanej małej płaskiej działki w Krzeczowie ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą zlokalizowaną przy ulicy Spacerowej. To tutaj buduję się najwięcej, nie b...

  • Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2
    1 / 16
    Szlembark - działka budowlano-leśna 5305m2

    Szlembark

    • 1 190 000 zł cena
    • 5 305 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w Szlembarku INFORMACJE PODSTAWOWE: Powierzchnia łączna: 5305 m² Szerokość: ok. 18 m Kształt: nieregularny Bezpośredni dostęp do drogi publiczne...

  • Działka budowlana w Pcimiu wsród zieleni
    Działka budowlana w Pcimiu wsród zieleni

    Pcim

    • 88 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 74 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli marzysz o miejscu z widokiem na góry i bliskością natury, ta działka w Pcimiu spełni Twoje oczekiwania. Z jej terenu rozpościera się piękny widok na Beskid Wyspowy, który zac...

  • Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa
    1 / 15
    Działka budowlana Krzeczów gm. Rzezawa

    Krzeczów

    • 120 000 zł cena
    • 981 m2 powierzchnia
    • 123 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mała zgrabna płaska działeczka w spokojnym miejscu w Krzeczowie koło Bochni ? Zapraszam do zapoznania się z działką budowlaną. Działka składa się z dwóch : działka 968/6 o powie...

  • Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana
    1 / 7
    Urokliwa, naturalnie zalesiona działka budowlana

    Wiśniowa

    • 310 000 zł cena
    • 5 800 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu na sprzedaż piękną działkę budowlaną, idealna dla miłośników natury i spokoju. Działka położona jest w malowniczej miejscowości Wiśniowa, z bezp...

  • Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna
    1 / 6
    Działka budowlana RABA-WYŻNA gm. Gm. Raba Wyżna

    Raba Wyżna

    • 140 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    RABA WYŻNA. Działka widokowa, nasłoneczniona, polecana pod zabudowę rekreacyjną. W sąsiedztwie rozproszona zabudowa, łąki i las. Dojazd do nieruchomości drogą gminną, ostatni od...

  • Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra
    1 / 9
    Działka budowlana Skrzydlna gm. Dobra

    Skrzydlna

    • 290 000 zł cena
    • 4 244 m2 powierzchnia
    • 69 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Przedmiotem sprzedaży jest kształtna, widokowa, w pełni budowlana działka o imponującej powierzchni 4244m 2 położona w miejscowości Skrzydlna....

  • Działka budowlana Pcim Pcim
    1 / 6
    Działka budowlana Pcim Pcim

    Pcim

    • 140 000 zł cena
    • 1 427 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 14 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i wi...

  • Działka budowlana Pcim Pcim
    1 / 8
    Działka budowlana Pcim Pcim

    Pcim

    • 192 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 120 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Pcim - Przepiękna widokowa działka budowlana 16 arów Na sprzedaż przepiękna działka budowlana o powierzchni 16 arów, położona w miejscowości Pcim w spokojnej i wi...

  • Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa
    Widokowa działka z pozwoleniem na budowę Naprawa

    Naprawa

    • 599 000 zł cena
    • 4 790 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYJĄTKOWA DZIAŁKA BUDOWLANA 4790 M² NAPRAWA, GMINA JORDANÓW WIDOK NA TATRY, BABIĄ GÓRĘ I GORCE Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 4790 m², obejmująca działki...

  • Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna
    Działka budowlana Kasina Wielka gm. Mszana Dolna

    Kasina Wielka

    • 650 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 82 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | Widokowa działka 80 arów | potencjał pod podział | blisko Kasina Ski Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlano-rolną o powierzchni 80 arów , położoną w miejscowośc...