• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
50 000 100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
500 600 700 800 900 1 000 1 500 2 000 2 500 3 000 3 500 4 000 4 500 5 000 5 500 6 000 6 500 7 000 7 500 8 000 8 500 9 000 9 500
m2
Zapamiętaj filtry

Działki budowlane Mietniów

(1)
  • Działka Mietniów

    Mietniów

    • 360 000 zł cena
    • 1 426 m2 powierzchnia
    • 253 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka znajduje się w terenach oznaczonych w MPZP jako MN.1 - zabudowa jednorodzinna wolnostojąca lub bliźniacza . Wskaźnik dopuszczalnej powierzchni zainwestowania nie może przek...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Prawne

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana 10 ar w cichej miejscowosci Choragwica 3km od Wieliczki dzialka znajduje sie w bardzo ladnym miejscu slonecznym droga ma wspoludzial do drogi prad blis...

  • Sprzedam dzialke

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dzialke budowlana w miejscowosci Choragwica trzy km do Wieliczki blisko przystanek pks w ladnym slonecznym miejscu blisko las cisza udzial w drodze

  • Dzialka budowlana polozona w miejscowosci Choragwica ladny widok...

    Chorągwica

    • 220 000 zł cena
    • 10 m2 powierzchnia
    • 22 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka budowlana 10 arow w miejscowosci Choragwica blisko las dzialka sloneczna udzial w drodze przynalezny do dzialki

  • Dzialka budowlana na sprzedaz

    Chorągwica

    • 150 000 zł cena
    • 1 020 m2 powierzchnia
    • 148 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dzialka polozona w miejscowosci Choragwica 6 km od Wieliczki dzialka wpelni budowlana blisko lasu droga przynalezna do dzialki gaz prad ale nie podlaczony w slonecznym miejscu pol...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 210 000 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania piękna zaciszna działka w Sułowie 7 km od Wieliczki na stoku południowym. Szerokość około 28 m. Dostepne media woda, prąd, gaz. Okolica bardzo cicha dla osób pragnący...

  • Działka Koźmice Wielkie

    Koźmice Wielkie

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni około 12 arów w MPZP oznaczona jako tereny MN ( budownictwo jednorodzinne). Dojazd drogą gminną utwardzoną. Woda około 5 metrów od granicy działki. Prąd w dzi...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 260 000 zł cena
    • 1 050 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka w kształcie prostokąta o szerokości około 20 metrów. Dojazd drogą prywatną przez osiedle domów jednorodzinnych o szerokości 6 metrów. Wjazd na działkę od strony północno...

  • Widokowa działka budowlana

    Dobranowice

    • 2 200 000 zł cena
    • 13 000 m2 powierzchnia
    • 170 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z MPZP zabudowa jednorodzinna . Działka widokowa na panoramę. Chorągwicy oraz pogórza wielickiego . Nieruchomość z dostępem do drogi oraz mediów . L...

  • Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka
    1 / 2
    Działka budowlana Koźmice Wielkie gm. Wieliczka

    Koźmice Wielkie

    • 630 000 zł cena
    • 3 700 m2 powierzchnia
    • 171 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ładna działka budowlana o powierzchni 37 arów, w Koźmicach Wielkich, gm. Wieliczka z dużym potencjałem. Świetna okazja dla inwestora! Działka jest kształtna, lekko nachylona, niez...

  • Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,
    1 / 9
    Działka budowlana Jankówka gm. Wieliczka,

    Jankówka

    • 329 000 zł cena
    • 2 071 m2 powierzchnia
    • 159 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 20,71 a - Jankówka, gm. Wieliczka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 20,71a, położona w miejscowości Jankówka tuż przy granicy z Raciborskiem, w gminie...

  • Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka
    1 / 3
    Działka budowlana Koźmice Małe gm. Wieliczka

    Koźmice Małe

    • 235 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana - Koźmice Małe - 11 arów, 235.000 zł Działka budowlana w Koźmicach Małych o powierzchni 11 arów. Według MPZP jest ona zlokalizowana na terenie nieaktywnego osuwi...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 168 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 147 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o pow...

  • Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 15
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 204 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

• Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka
    1 / 14
    Działka budowlana Grajów gm. Wieliczka

    Grajów

    • 245 000 zł cena
    • 1 145 m2 powierzchnia
    • 214 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    | GRAJÓW, GMINA WIELICZKA, DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1145 m 2 . Widokowa działka budowlana w zacisznym spokojnym miejscu, w miejscowości Grajów, gmina Wieliczka. Działka o p...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 258 000 zł cena
    • 1 550 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy, atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Sułowie, tylko 6 km od Wieliczki. Powierzchnia 15,5a , w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach 37 x 42m. T...

  • Działka Biskupice

    Biskupice

    • 200 000 zł cena
    • 1 187 m2 powierzchnia
    • 169 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów- Trzy Atrakcyjne działki budowlane tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 11,87a, w kształcie prostokąta (28m x 40m). Teren: n...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 450 000 zł cena
    • 1 447 m2 powierzchnia
    • 311 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 14,47 ar, położona w prestiżowej, widokowej części miejscowości Chorągwica, zaledwie 2,5 km od Wieliczka. To propozyc...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 226 000 zł cena
    • 1 354 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sułów - Atrakcyjna działka budowlana, tylko 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 13,54a, w kształcie prostokąta (3...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 426 000 zł cena
    • 2 537 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Sułowie - tylko 6 km od Wieliczki! W ofercie sprzedaży działka budowlana o powierzchni 25,37a, zbliżona kształtem do prostokąta o wymiarach...

  • 1 / 4
    Działka Tomaszkowice

    Tomaszkowice

    • 450 000 zł cena
    • 1 030 m2 powierzchnia
    • 437 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10,3a, położona w miejscowości Tomaszkowice, gmina Biskupice, tylko 2 km od Wieliczki. Nieruchomość znajduje się w cichym, spoko...

  • Działka Sułów

    Sułów

    • 484 000 zł cena
    • 2 904 m2 powierzchnia
    • 167 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w Sułowie - 6 km od Wieliczki! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 29,04a, o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary 70m x 40m). C...

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 210 000 zł cena
    • 1 204 m2 powierzchnia
    • 175 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Polecamy - Tylko w naszej ofercie. Bardzo ładna, widokowa, działka budowlana o pow. 12,04a, położona na wzniesieniu, w miejscowości Chorągwica zaledwie 4 km od Wieliczki....

  • Działka Chorągwica

    Chorągwica

    • 540 000 zł cena
    • 2 703 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna, duża Widokowa działka budowlana o pow. 27,03a. Polecamy, urokliwą działkę o pow. 27a, położoną w miejscowości Chorągwica, tylko 4 km od Wieliczki. Media: Prąd na...

  • 1 / 4
    Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 218 000 zł cena
    • 908 m2 powierzchnia
    • 241 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Działka w Przebieczanach to nie tylko idealne miejsce na budowę domu, ale również inwestycja w przyszłość. Przebieczany oferują spokojne życie w...

  • Działka Przebieczany

    Przebieczany

    • 390 000 zł cena
    • 1 010 m2 powierzchnia
    • 387 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka prawie idealna! Kształt prostokąta o szerokości około 22 metrów i długości około 45 metrów. Dłuższym bokiem wzdłuż drogi dojazdowej. Wjazd na działkę od strony wschodnie...

  • 1 / 4
    Działka Biskupice

    Biskupice

    • 240 000 zł cena
    • 1 401 m2 powierzchnia
    • 172 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    W ofercie sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 14a, zbliżona kształtem do prostokąta. Opis działki: Teren: Płaski - idealne miejsce na dom z tarasem lub ogr...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 3 990 000 zł cena
    • 63 172 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Unikalna nieruchomość gruntowa o dużej powierzchni i spektakularnym położeniu widokowy m - idealna zarówno pod inwestycję, jak i prywatną rezydencję. Na sprzedaż d...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 279 000 zł cena
    • 1 691 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 16,91a, położona w malowniczej i spokojnej części Grajowa, z szybkim dojazdem do Wieliczki (ok. 7 km). To idealne miejsce...

  • Działka Grajów

    Grajów

    • 560 000 zł cena
    • 3 395 m2 powierzchnia
    • 165 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni ok. 33 ary, położona w Grajowie - atrakcyjnej lokalizacji pod zabudowę jednorodzinną, z szybkim dojazdem do Wieliczki i Krakowa. PA...

  • Działka Jankówka

    Jankówka

    • 690 000 zł cena
    • 30 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jankówka, działka budowlana 30a, możliwość wydzielenia większej lub mniejszej powierzchni, tylko 8 km od Wieliczki. 30 arów | media na działce | asfalt | południo...