• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gwoździce
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż Ząb

(1)
  • Dom Ząb

    Ząb

    • 2 950 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 29 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GOTOWY BIZNES - do sprzedania TRZY DOMY pod wynajem dla turystów. ZĄB to najwyżej położona miejscowość w Polsce, przepiękne tereny widokowe i spacerowe - do centrum Zako...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Domek Góralski Stara chata Adwokata Zakopane centrum
    1 / 8
    Domek Góralski Stara chata Adwokata Zakopane centrum

    Zakopane

    • 46 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    DO WYNAJĘCIA CAŁOROCZNY DOMEK GÓRALSKI "STARA CHATA ADWOKATA" UL.KOŚCIELISKA 17b, ŚCISŁE CENTRUM ZAKOPANEGO,ok. 200m od Krupówek. Ulica Kościeliska to najstarsza ulica Zakopanego,...

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Zakopane

    • 7 299 000 zł cena
    • 658 m2 powierzchnia
    • 11 093 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom dwór, zamek, pałac
    1 / 7
    Dom dwór, zamek, pałac

    Zakopane

    • 3 800 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 25 334 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zakopane

    • 2 000 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 7 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Zakopane

    • 2 800 000 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 15 385 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Poronin

    • 3 990 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 6 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 12
    Dom wolnostojący

    Poronin

    • 1 390 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 11 584 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zakopane

    • 2 699 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 15 784 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Zakopane

    • 1 999 000 zł cena
    • 318 m2 powierzchnia
    • 6 287 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zakopane

    • 1 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 9 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 3 500 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania Willa - Pensjonat w Zakopanem. Dom po generalnym remoncie przygotowany pod wynajem turystyczny. Dom wykończony i wyposażony w wysokim standardzie z zachowaniem s...

  • Dom Zakopane ul. Centrum

    Zakopane » os. Centrum

    • 2 800 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    PENSJONAT BLISKO KRUPÓWEK W ZAKOPANEM Mam w sprzedaży nieduży pensjonat zlokalizowany w niewielkiej odległości od słynnych Krupówek w Zakopanem. Doskonała lokalizacja...

  • Dom Zakopane ul. Strążyska

    Zakopane » ul. Strążyska

    • 10 500 000 zł cena
    • 600 m2 powierzchnia
    • 17 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    DO SPRZEDANIA LUKSUSOWY PENSJONAT ZLOKALIZOWANY W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY ZAKOPANEGO Z NIEZAGROŻONYM WIDOKIEM NA GÓRY. Obiekt dysponuje 9-ma Apartamentami typu De lux i Standard d...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 1 250 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 17 858 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    DOMEK Z GARAŻEM W ZAKOPANEM Biuro Nieruchomości Michalik z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domku...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 1 850 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Biuro Nieruchomości " Michalik" z siedzibą w Zakopanem przy ul. Nowotarskiej 19 ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w Willowej części Zakopa...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 1 300 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 9 286 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom w trakcie budowy - w stanie surowym otwartym. Dom jednorodzinny o wyjątkowej architekturze - połączenie nowoczesności z elementami stylu zakopiańskiego. Gór...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 2 999 000 zł cena
    • 171 m2 powierzchnia
    • 17 539 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    BIURO SPRZEDAŻY INWESTORA O tych LUKSUSOWYCH domach rozpisują się najbardziej prestiżowe magazyny architektoniczne jak whiteMad, Amazing Architecture. Butikowa, nowatorska in...

  • Dom Zakopane Hrube Wyżnie

    Zakopane

    • 2 600 000 zł cena
    • 172 m2 powierzchnia
    • 15 117 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ!!! Do sprzedania dom dwulokalowy nr 5K o pow. całkowitej wynoszącej 172,41m 2 położony na terenie inwestycji Tatrzańska Polana przy ul. Hrube Wyżne....

  • Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób
    1 / 13
    Osada ,, Na Brzyzku,, dom z sauną na max 20 osób

    Poronin

    • 1 300 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    TYLKO 5km od centrum Zakopanego Dom na wyłączność ( bez gospodarzy) na max 20 osób.9 oddzielnych pokoi, wszystkie posiadają łazienki, TV, ręczniki. W pełni wyposażona kuchnia i sa...

  • 3 domy na jednej działce w Zakopanem dochodowa inwestycja za
    1 / 5
    3 domy na jednej działce w Zakopanem dochodowa inwestycja za

    Zakopane

    • 4 500 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 11 843 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Zapraszam do zakupu domu jednorodzinnego z trzema niezależnymi mieszkaniami na parterze 2 pokoje salon z kuchnią łazienka ,piętro 3 pokoje salon z kuchnią łazienka,poddasze 2 pokoj...

  • Pensjonat Zakopane
    1 / 16
    Pensjonat Zakopane

    Zakopane

    • 12 915 000 zł cena
    • 1 309 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PENSJONAT NA SPRZEDAŻ W ZAKOPANEM – DOCHODOWA INWESTYCJA W SERCU TATR Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego pensjonatu w Zakopanem, położonego przy...

  • Dom z ogrodem i widokiem na Tatry | Zakopane
    1 / 16
    Dom z ogrodem i widokiem na Tatry | Zakopane

    Zakopane

    • 1 790 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 9 422 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM Z OGRODEM I WIDOKIEM NA TATRY | Zakopane | 1114 m² działki NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: - Dom o pow. całkowitej ok. 190 m² - Powierzchnia użytkowa ok. 120 m² - Działka 1114 m² w...

  • Apartament do wynajęcia na dłuższy okres czasu
    Apartament do wynajęcia na dłuższy okres czasu

    Zakopane

    • 5 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 72 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • bliźniak

    Do wynajęcia jest cały dom 4 apartamenty lub pojedynczo apartament 70 metrów każdy . Kompletnie wyposażony łącznie z pralką .

  • INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM | ZAKOPANE – CYRHLA
    1 / 16
    INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM | ZAKOPANE – CYRHLA

    Zakopane

    • 1 170 000 zł cena
    • 152 m2 powierzchnia
    • 7 698 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA Z POTENCJAŁEM | ZAKOPANE CYRHLA DOM DO ROZBUDOWY | DZIAŁKA 902 m² | WIDOKI NA TATRY Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w jednej z najbardziej malowniczych c...

  • Dom z widokiem | Zakopane | inwestycja

    Sierockie

    • 1 299 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 12 612 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    DOM W STYLU ZAKOPIAŃSKIM | WIDOK NA GÓRY | INWESTYCJA I PRYWATNY AZYL Nieruchomość, która łączy w sobie dwie najważniejsze funkcje: komfortowy dom w górach oraz realny potencjał do...

  • dom mieszkalny Zakopane, ul. Chłabówka
    dom mieszkalny Zakopane, ul. Chłabówka

    Zakopane

    • 2 100 000 zł cena
    • 237 m2 powierzchnia
    • 8 861 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowa niższa cen i wciąż DO NEGOCJACJI!! Sprzedam dom położony w spokojnej części Zakopanego, przy ulicy Chłabówka. Dom o powierzchni użytkowej 182 m2 (powierzchnia całkowita 239,27...

  • Dom Zakopane

    Zakopane

    • 2 890 000 zł cena
    • 216 m2 powierzchnia
    • 13 380 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania przepiękny, drewniany dom w regionalnym stylu. Dom znajduje się w malowniczej miejscowości w Gliczarowie Górnym - jednej z najwyżej położonych miejscowości na Pod...

  • Luksusowy PENSJONAT-HOTEL/Bez prowizji
    1 / 9
    Luksusowy PENSJONAT-HOTEL/Bez prowizji

    Zakopane

    • 5 399 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 16 361 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości