• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Świdnikiem

(80)
  • Dom Lublin
    1 / 15
    Dom Lublin

    Lublin

    • 2 600 000 zł cena
    • 236 m2 powierzchnia
    • 11 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie zwlekaj, OSTATNI DOM czeka na swojego Właściciela! To nie jest stan deweloperski - DOM JEST WYKOŃCZONY POD KLUCZ W JAKOŚCI PREMIUM! - 4 sypialnie - 3 łazienki - gabinet - 2 ga...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jakubowice Konińskie

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Dom w stanie surowym 157m2 Charlęż g. Spiczyn

    Charlęż

    • 350 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 2 230 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka budowlana około 13 ar z aktualnym pozwoleniem na budowę oraz projektem domu dopasowanym do działki.Na działce zostały wylane fundamenty na podstawie projektu Madera SKA10...

  • Dom Lublin
    1 / 7
    Dom Lublin

    Lublin

    • 265 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 6 464 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W domu znajdują się dwa mieszkania, z oddzielnymi wejściami. Oferta dotyczy jednej części budynku typu,, bliźniak ,, Nieruchomość posiada jedną kondygnację oraz strych nieużytko...

  • Dom, Lublin, ul. Janowska, 158m2, salon+4 pok

    Lublin » Wrotków » ul. Janowska

    • 1 250 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 912 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Lublin, ul. Janowska, Budynek:-4 pokoje + salon -158 powierzchni całkowitej (120 użytkowej)-wymurowany z gazobetonu-ocieplony styropianem -dach z blachodachówki-2009 rok-ogrze...

  • Dom z garażem i działką w cenie mieszkania

    Lublin » Głusk

    • 899 000 zł cena
    • 141 m2 powierzchnia
    • 6 376 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    6 pokojowy dom z garażem i własną ogrodzoną działką.Kalinówka (Lublin) - dom z garażem 141m2 oraz własną działką 542m2. Przemyślane stworzenie projektu oraz wykonanie z materiałów...

  • Dom, Dys, 1000 m2 działki,

    Dys

    • 899 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytkuBudynek:- 3 pokoje + salon (30m2)- 92 m2 powierzchni użytkowej- wymurowany z belitu- ocieplony styropianem- dach z blachodach...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 899 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 3 746 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Lublin Śródmieście , Grodzka
    1 / 10
    Dom Lublin Śródmieście , Grodzka

    Lublin

    • 8 900 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 12 715 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • kamienica

    Na sprzedaż piękna odrestaurowana zabytkowa kamienica z XVI wieku. Kamienica znajduję się na ul.Grodzkiej, jedna z najbardziej oryginalnie zachowanych ulic Lublina. Wzdłuż...

  • 1 / 4
    Działka 2,3 h wraz z domem ul. Bławatkowa, Lublin.

    Lublin » ul. Bławatkowa

    • 700 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Działka 2,3 h wraz z domem ul. Bławatkowa, LublinBudynek mieszkalny:- zbudowany z cegły- parterowy- ok 80 metrów powierzchni- murowanyDodatkowo budynek gospodarczy i stodołaDziałka...

  • Dom przy Politechnice Lubelskiej , 70 m2

    Lublin » Rury » ul. Wapienna

    • 450 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 6 429 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż murowany dom w doskonałej lokalizacji, tuż obok Politechniki Lubelskiej, na ulicy Wapiennej. Nieruchomość znajduje się na działce częściowo ogrodzonej, co zapew...

  • Dom z bali z działka 1800m2
    1 / 11
    Dom z bali z działka 1800m2

    Gardzienice Drugie

    • 185 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 3 084 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka w malowniczym położeniu W przepięknej miejscowości Gardzienice z pięknym widokiem na łąki o powierzchni 1800 m2 z drewnianym domem z balii o powierzchni uż...

  • Duże siedlisko
    1 / 4
    Duże siedlisko

    Łęczna

    • 550 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 6 112 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Duże siedlisko pomiędzy Łęczną a Ludwinem - dom, duża działka i prywatny staw!! Dom okolo 90 m2, (do remontu, rozbudowy/nadbudowy Dom oraz budynki gospodarcze na działce o powie...

  • Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys
    1 / 17
    Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys

    Dys

    • 2 000 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 17
    Dom wolnostojący

    Niemce

    • 400 000 zł cena
    • 1 966 m2 powierzchnia
    • 204 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Alternatywne Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dys - malowniczo położone siedlisko nad rzeką

    Dys » ul. Poprzeczna

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z budynkiem gospodarczym na 42-arowej działce w DysieDom do zamieszkania położony w miejscu idealnie wręcz skomunikowanym z Lublinem oraz innymi dużymi miastami - blisko...

  • Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna
    1 / 11
    Nowy dom 300m Lublin oferta prywatna

    Lublin

    • 1 450 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    nowy dom 300m całkowicie podpiwniczony dolna kondygnacja to dwa duże pomieszczenia użytkowe+łazienka na parterze salon 45m+łazienka+garaż 30m,górna kondygnacja 4 pokoje+kuchnia+ł...

  • Dom Lublin rynek pierwotny ul.

    Lublin

    • 1 250 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Dom na Gorkach Czechowskich w sąsiedztwie parku, blisko centrum Lublina.Oferujemy na sprzedaż segment prawy.Cena do negocjacji.Dom o bardzo wysokim standardzie wykonania.Ekskluzywn...